.
Отговор в тема
Страница 97 от 104 ПървиПърви ... 478793949596979899100101 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 401 до 2 425 от общо 2590
  1. #2401
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Който желае да изпием едно кафе, може да се разберем за утре сутринта в 9. Пред Немската гимназия, може и някъде другаде наблизо. Ако някой от вас умира от желание да ме види, да ми пише.
    Ти си магьосница. Мъжете ги е страх от жени-магьосници.

  2. #2402
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    ...
    По второто ти съобщение днес - визирам възрастта на персонажите в онази тема.

  3. #2403
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Искам да попитам уважаемите модератори защо изтриха темите за Димитър Списаревски и Христо Луков? Течеше интересна дискусия в тях и просто така бяха премахнати! Все ми е тая за триенето в другите теми, но защо в раздел политика трябва да се напомня, че България е на 111-то място по свобода на словото?
    от конституцията на България:
    Чл. 37.
    (1) Свободата на съвестта, свободата на мисълта и изборът на вероизповедание и на религиозни или атеистични възгледи са ненакърними. Държавата съдейства за поддържане на търпимост и уважение между вярващите от различните вероизповедания, както и между вярващи и невярващи.
    Чл. 39.
    (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
    Чл. 40.
    (1) Печатът и другите средства за масова информация са свободни и не подлежат на цензура.


    Е, но честито за другите, които пък имат право да изразяват свободата на мисленето си и имат хиляди теми за четене по техен вкус като "Зумбата намалява менстуалните болки" или "Летните косми по краката Хит или Шит", или all time клик бейт хитовете като "Емили Ратайковски си показа най-милото. Виж повече тук!"! Имате си цели 3953 страници с такива новини! Заповядай България! Чети и коментирай тези теми тук! Другите неща са някакви простотии! Ако се трият "Ее, ама че са нагли да питат!Ми може би са били против правилата! Доволен ли си сега? На ти причина!"
    Последно редактирано от TrollFactory : 06-28-2019 на 13:14

  4. #2404
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849

    Официално запитване към модераторКИТЕ и администраторКИТЕ на форума!

    Защо няма НИТО ЕДИН мъж-модератор във форума?!?!
    Последно редактирано от aneliM : 06-28-2019 на 19:06
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #2405
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Аахахахахаха, почна да ми става (много) смешно как админите почват лека полека да се гъбаркат.. :д Този форум им е задължение, за което може би малко им плащат. Та, затова сигурно не им пука дали някой пише тук или не. За тях, ако форумът престане да съществува, ще бъде най-доброто което може да им се случи. :Д

  6. #2406
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Защо няма НИТО ЕДИН мъж-модератор във форума?!?!
    Абсолютно всичко мъжко от модераторския екип е просто избягало..

  7. #2407
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849

    Angry Запитване към администраторите на форума (втори път)!

    Защо няма НИТО ЕДИН мъж-модератор във форума?!?!

    Да триете и намалявате текста е безсмислено, ще питам докато получа отговор!
    Защо сте изтрили и частта в която обяснявам че настоящият модераторски състав е очевидно необективен и сексистки сам по себе си?! Колкото и да го триете, тази истина не можете да я скриете!
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Абсолютно всичко мъжко от модераторския екип е просто избягало..
    Не е избягало а е изгонено!
    Освен това модераторКИТЕ трият системно мъжки теми и мнения!

    Почти бях забравил, но модераторКИТЕ с последните си действия, пак ми напомниха, че не са ми отговорили на още висящи въпроси от преди време:

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Не ме замеряйте със случайни линкове към неизвестни сайтове! Правилата на сайта важат на неговата територия и следва да са обявени в него, като аз ги познавам доста по-добре от вас:
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post10003650
    ...
    Пълно спокойствие има само на гробищата, а други потребители вече сравняват форума с гробище. Не забелязвате ли, че вече почти никой не пише, а аз съм най-активният от оставащите потребители? Средно вече има под 10 поста на денонощие ! Какъв е смисълът на форума, ако няма дискусии?!
    ...
    Работата е там, че често пъти не ми давате възможност да се изявявам, като ограничавате и други потребители по същия начин! Това че други потребители вече не ви пишат същото е че е спряло да им пука и дори не влизат във форума!
    Каква е вашата ангажираност, като вие дори не участвате във форума?! Никакви публикации, никакви позиции по никакви въпроси! В кой форум има такова нещо ?!

    Назначиха ви на заплати, като вие освен да триете постове по сигнали или случайно прочитане на изваден от контекста пост, в резултат на моментна емоция, с какво друго допринасяте за живота и развитието на форума? Дори в началото когато "встъпихте в длъжност", стояхте в сянка и постове изчезваха призрачно, без никакъв отчет или обосновка ! Много преди вие да дойдете тук, модераторите освен че бяха И активни потребители, даваха отчет и обосновка на дейността си:
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...81%D1%8A%D0%BA
    Вие откакто сте тук, НИКОГА не сте го направили! Дори аз бях причината да излезете на светло, да се покажете във форума, заради моята форумна позиция и съвест (което вие наричате "заяждане") !

    Не знам какво сте завършили, но нещо ми подсказва, че е PR или по-малко вероятно - журналистика. Какъв професионалист сте вие, ако не пишете и не опитвате да влияете на хората със словото си?!?
    Последно редактирано от Грозния : 06-29-2019 на 17:29
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  8. #2408
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Защо няма НИТО ЕДИН мъж-модератор във форума?!?!

    Да триете и намалявате текста е безсмислено, ще питам докато получа отговор!
    Защо сте изтрили и частта в която обяснявам че настоящият модераторски състав е очевидно необективен и сексистки сам по себе си?! Колкото и да го триете, тази истина не можете да я скриете!
    Не е избягало а е изгонено!
    Освен това модераторКИТЕ трият системно мъжки теми и мнения!
    Ми, не си прав. Ако сега отидя в банята, извадя си го, надървя го, а след това го снимам и кача тук - няма да ми изтрият коментара, защото:
    1) снимката ми е обект на авторското право и с нея не обиждам никой друг тук, а и имам пълнолетие.
    2) няма да предприемат нищо, защото ще са заети да точат лиги и да ги преглъщат, гледайки го лакомо с очи. :Д

  9. #2409
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Не е избягало а е изгонено!
    Освен това модераторКИТЕ трият системно мъжки теми и мнения!
    Ами щом като ти трият постоянно мненията накрая ще ти писне ще напуснеш по своя воля нали?
    Плюс това не вярвам, че който и да е бил мъж-модератор може да надвие ината и наглостта на една модератрКА за да остане

  10. #2410
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    Ми, не си прав. Ако сега отидя в банята, извадя си го, надървя го, а след това го снимам и кача тук - няма да ми изтрият коментара, защото:
    Вече е сигурно, че си solo_. Досега не съм виждал тук друг такъв извратен тип.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  11. #2411
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Вече е сигурно, че си solo_. Досега не съм виждал тук друг такъв извратен тип.
    Брей, брей, много подозрителен се извъди..

  12. #2412
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    Брей, брей, много подозрителен се извъди..
    Навършил си пълнолетие. Честито! Преди беше хлапе.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  13. #2413
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Това, което ми прави впечатление е, че предположенията за моята сромна личност станаха много. Мисля че е време да пусна анкета, а?

  14. #2414
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    Това, което ми прави впечатление е, че предположенията за моята сромна личност станаха много. Мисля че е време да пусна анкета, а?
    Няма нужда, аз вече те разкрих. В началото те мислех за M****, но съм се заблудил. Той също е извратен, но разсъждава доста по- зряло от теб.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  15. #2415
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    И какво твърдиш - дядо м*** = solo? Гений или луд човек?

  16. #2416
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Темата ми бе преместена в кофата.. Аз очаквах да я маркират като важна пък те за боклук я мислят..
    Ето линк към нея, за да не пропуснете да гласувате: https://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/590550

  17. #2417
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    И какво твърдиш - дядо м*** = solo? Гений или луд човек?
    Не тврдя, че M**** e solo. Твърдя, че ти си solo.
    Гениалността върви с лудостта, но не всеки луд е гений. И ти не си.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  18. #2418
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Не тврдя, че M**** e solo. Твърдя, че ти си solo.
    Гениалността върви с лудостта, но не всеки луд е гений. И ти не си.
    И по какво отсъди, че съм луд и че не съм гений? Та аз съм написал тук към 170 коментара. Грешно е да съдиш хората, о, простосмъртни човеко! Рискуваш да бъдеш Свисше наказан..

  19. #2419
    Administrator
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    41
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Защо няма НИТО ЕДИН мъж-модератор във форума?!?!
    Моля престанете да създавате интриги и да се опитвате да привличате внимание по всякакъв начин.

  20. #2420
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    Моля престанете да създавате интриги и да се опитвате да привличате внимание по всякакъв начин.
    "Създаването на интриги" е разпространяване на информация с невярно съдържание, с цел всяване на смут и извличане на лична облага от създалата се ситуация! Къде тука имаме налице такова нещо (още по-малко пък от мен)?!?

    Аз зададох и задавам въпроси! Вие все още не сте отговорили на нито един от тях, като и не опровергахте нито един от тях!

    Да ви кажа ли защо не сте го направили?! Ако бяхте отговорили или опровергали казаното от мен, това би означавало да започнете да лъжете директно и безсрамно! Ако не бяхте изправени пред подобна опасност, нямаше да се притеснявате нито от въпросите, нито от отговорите !

    Аз не търся интриги, а истината! Мисля че и останалите потребители имат правото да я знаят!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  21. #2421
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Ако умра, намерете ми жена и й кажете, че я обичам!

    Благодаря, вие сте най-готините модератори.

  22. #2422
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Ако умра, намерете ми жена и й кажете, че я обичам!

    Благодаря, вие сте най-готините модератори.
    Aко наистина умираш може да ми преведеш определена сума и всяка година ще чета панихида за душата ти.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  23. #2423
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Aко наистина умираш може да ми преведеш определена сума и всяка година ще чета панихида за душата ти.
    Сега очаквам да се включи и някоя погребална агенция за да ми предложи услугите си.

    Искате да ме довършите, налЕ.

  24. #2424
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Сега очаквам да се включи и някоя погребална агенция за да ми предложи услугите си.

    Искате да ме довършите, налЕ.
    И за това мога да се погрижа. Имам познат собственик на погребална агенция. Което не означава, че искам да умираш, но ако се е стигнало до там защо да си даваш парите на някакви безбожници.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  25. #2425
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Искам да попитам уважаемите модератори защо изтриха темите за Димитър Списаревски и Христо Луков? Течеше интересна дискусия в тях и просто така бяха премахнати! Все ми е тая за триенето в другите теми, но защо в раздел политика трябва да се напомня, че България е на 111-то място по свобода на словото?
    от конституцията на България:
    Чл. 37.
    (1) Свободата на съвестта, свободата на мисълта и изборът на вероизповедание и на религиозни или атеистични възгледи са ненакърними. Държавата съдейства за поддържане на търпимост и уважение между вярващите от различните вероизповедания, както и между вярващи и невярващи.
    Чл. 39.
    (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
    Чл. 40.
    (1) Печатът и другите средства за масова информация са свободни и не подлежат на цензура.


    Е, но честито за другите, които пък имат право да изразяват свободата на мисленето си и имат хиляди теми за четене по техен вкус като "Зумбата намалява менстуалните болки" или "Летните косми по краката Хит или Шит", или all time клик бейт хитовете като "Емили Ратайковски си показа най-милото. Виж повече тук!"! Имате си цели 3953 страници с такива новини! Заповядай България! Чети и коментирай тези теми тук! Другите неща са някакви простотии! Ако се трият "Ее, ама че са нагли да питат!Ми може би са били против правилата! Доволен ли си сега? На ти причина!"
    Така и все още нямам отговор защо теми свръзани с близкото минало засягащо комунистическия период от управлението на страната ни не се допускат да се развият в този форум. А това е сериозен червен флаг. И в пряк, както и в преносен смисъл. Считам мълчанието ви за потвърждение, че върху медията ви се оказва натиск да не се допускат конкретни теми за историческата истина от българската история макар и от тогава до сега да са минали десетилетия или почти столетие. Явно всичко по този въпрос на всички етажи в управлението на медиите в страната е в пълен синхрон, включително и тук.

    "Министерството на истината се занимаваше с информацията, забавленията, образованието и изкуствата. Министерството на мира се занимаваше с войната. Министерството на любовта поддържаше законността и реда. А Министерството на изобилието отговаряше за икономиката."

    "В повечето случаи нямаше съд, нямаше съобщение за арест. Хората просто изчезваха, винаги през нощта. Името се заличаваше от всички списъци, изтриваше се всеки спомен, че нещо някога е направено, отричаше се цялото съществуване и после се забравяше. Така унищожаваха, заличаваха, а след това обикновено се казваше: „изпарили са го“.


    Ситуацията тук тъжно напомня цитатите от тук https://bg.wikiquote.org/wiki/1984_(книга)
    Особено докато в обществото кипи скандала за това как най-накрая ще пише за комунистическия режим в учебниците по история за 10 клас и въпреки това учебният материал е умишлено е манипулиран, за да изглежда, че всичко е било цветя и рози. Изглежда, че партийната сигурност (ДС) бди и тук.
    Последно редактирано от TrollFactory : 07-02-2019 на 10:51

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си