.
Отговор в тема
Страница 93 от 104 ПървиПърви ... 4383899091929394959697103 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 301 до 2 325 от общо 2590
  1. #2301
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    Ахаха Ти, ако на 20 си почнала да се депресираш, че остаряваш, то как ще реагираш като станеш, живот и здраве, на 30.. Почнала косата й да побелява... Дрън-дрън. Сигурно си блондинка и от глупост не правиш разлика между светло рус и бял косъм, нали?

    Семейство, да. Предполагам си имаш гадже или приятел за плътска любов. Едва ли си девица. Момците около теб в училище/ университет сигурно отдавна са те налазили и атакуват упорито. 100 % поне един ти е свалил защитата на сърцето и те е прелъстил. :Д
    Бухахахаххахахахах, толкова си далеч от истината, че повече няма накъде.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  2. #2302
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849

    Продължение на кореспонденцията ми с модераторите по належащи въпроси!

    Цитирай Първоначално написано от Rengur
    Здравейте,
    1. Не може да казвате в тема Православие,че някой не е християнин, като знаете, че тези които влизат в тази тема са доста чувствителни за тяхната религиозна принадлежност.

    2. Също така думата смотльо е обидна особено в контекст свързан с усещането за мъжественост на даден мъж.

    3. А както обичате постоянно да отразявате пропуските ни тук(според Вас) не се ли замислихте, че този клип е пропуск на СЕМ или пък вид конспирация и такива като Вас да го копират? И най-важното Тийнпроблем е сайт за подрастващи и е важно да възпитаваме в хубави неща, а не в лоши. Лично аз Ви благодаря за съдействието, което ни оказвате, но това не Ви дава право постоянно да омаловажавате нашата работа независимо от колко време сме тук аз или Вие. Поздрави!
    Здравейте пак,

    1. С първото ви твърдение, току-що доказахте, че сте напълно откъснати от дискусиите във форума и дори не ги четете!
    Още повече нямате никакви познания по религиозни въпроси!
    За да бъде човек последовател на дадена религия е необходимо да съблюдава определени културни, морални и обредни елементи! Ако това не е налице, той/тя не може да се нарече последовател/изповядващ/вярващ и няма нищо нередно, ако друг по-запознат последовател му/ѝ го каже! Това няма нищо общо с "обиди към религиозните чувства" на някой!
    Самият потребител, когото "защитавате" сам е казвал, че не е християнин и обижда наред всички потребители изпречили се на пътя му, както и нещата в които вярват!

    2. Думата не е нецензурна и ако тя отговаря на фактите, не виждам проблем в употребата ѝ! Вие в момента се опитвате да цензурирате неприятната истина!

    3. Да, пропуските ви са доста сериозни, намесите непоследователни и не винаги адекватни! Ако мислите, че не съм прав, поинтересувайте се какво мислят и другите потребители!

    Дори за миг не си помислих, че репортажът е пропуск на СЕМ и ще ви обясня защо:
    - Репортажът е излъчен по национална телевизия в предаване, което въпреки часовия пояс, несъмнено се гледа и от много деца!
    - Репортажът е излъчен на части! Ако имаше проблем със съдържанието, не мислите ли, че все някой от милионите зрители, щеше да подаде съответния сигнал, ако от СЕМ са пропуснали да гледат предаването лично и материалът да бъде спрян (и медията наказана)?!
    - Нецензурните елементи в репортажа, бяха цензурирани от самата медия, която го излъчи, но така че аудиторията недвусмислено да разбере за какво става въпрос. Смисълът е скриване на пошлостта, а не на истината - схващате ли разликата?!
    - Надявам се не поставяте важността и стриктността на своето модериране и персона, над тези на институцията СЕМ, която е отговорна за малко по-голяма аудитория, отколкото имаме в този форум. След като получавате заплата за дейността си, от вас се изисква професионализъм и подобряване на качеството и уменията!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #2303
    Ти си бил много нагъл бре. За всички е видно че се заяждаш и плюеш постоянно, дори и за модераторите, които също постоянно плюеш, и после понеже няма какво да кажеш в своя защита, прибягвяш до обичайното - продължаваш да плюеш по някой друг. В смисъл, нямам против да плюеш, но недей да тичаш после при модераторите, да ме репортваш че плюя обратно. Или ако ще се жалваш тука, поне не плюй модераторите


    Много архетипна история се разиграва тука - нещо подобно на лъжливото овчарче. По-скоро като онзи персонаж от една история, които злоупотребява с дадена власт и право, само и само по-късно да бъде наказан сам от същата власт и право.
    Последно редактирано от DoctorSatan1488 : 05-02-2019 на 00:45

  4. #2304
    Докторът е извинен от пошлости, щото играе така нужната роля на гявол в християнската тема, но иначе Грозния да говори другояче за вярата е просто недопустимо в сайт, който като цяло изпълнява ролята параван за еротична художествена литература.

  5. #2305
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    След последния ми пост и ЛС към многоуважаемите модератори по належащи форумни въпроси, от тяхна страна има само оглушително мълчание !

    Много ми е интересно да разбера защо!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #2306
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    към администраторите:

    Така и така не следите форума, така и така ви е по задължение престоят тук, то поне направете нашия по-добър. Увеличете лимита на съхранение на лични съобщения. Сега е 500 (входящи и изходящи) - направете го 1000, 2000, неограничен. Сървърите ви няма да се крахнат. Тук вече няма много потребители, пък и това не са видеоклипове, а текстови съобщения, с размер около 1КВ пряко сили...

  7. #2307
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    към администраторите:

    Така и така не следите форума, така и така ви е по задължение престоят тук, то поне направете нашия по-добър. Увеличете лимита на съхранение на лични съобщения. Сега е 500 (входящи и изходящи) - направете го 1000, 2000, неограничен. Сървърите ви няма да се крахнат. Тук вече няма много потребители, пък и това не са видеоклипове, а текстови съобщения, с размер около 1КВ пряко сили...
    И отново.


    Предложение към администраторите - искам да ме направите администратор.

  8. #2308
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    И отново.


    Предложение към администраторите - искам да ме направите администратор.
    Опазил Бог.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  9. #2309
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Опазил Бог.
    Тихо, ве, еретичен протестант!

  10. #2310
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    Тихо, ве, еретичен протестант!
    Не съм протестант, но не е хуаво да раздаваш така титли. Така не се става администратор.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  11. #2311
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Не съм протестант, но не е хуаво да раздаваш така титли. Така не се става администратор.
    Протестант си, щом аз пиша така. Ти, като протестант, си предразположен към лъжа, измама и ерес. Сектант. Потомък на "поп" Богомил. Ако искаш да знаеш, право, което не се упражнява - се погасява. Щом те, очевидно, не желаят да бъдат администратори и се вписват тук по задължение, то следва да се определят нови администратори, като мен, примерно. Така че Ина, Милена и компания да се вземат в ръце и да ми делегират администраторски права. Като първо мое действие ще бъде да ги облекча, като им отнема техните.

  12. #2312
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Какъв задълбочен анализ... Не ти трябва да си губиш времето с администраторствуване. Стани психиатър!
    А ако ще правят администратори куцо, кьораво и сакато поне трябва да гласуваме.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  13. #2313
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Какъв задълбочен анализ... Не ти трябва да си губиш времето с администраторствуване. Стани психиатър!
    А ако ще правят администратори куцо, кьораво и сакато поне трябва да гласуваме.
    Що, ти кой желаеш да стане администратор?

  14. #2314
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Първо трябва да видим кои ще искат.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  15. #2315
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Сексуални закани към роднини от женски пол:
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11614033
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #2316
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Подтикване към употреба на незаконни субстанции (наркотици):
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11614114
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  17. #2317
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Аватарът на този потребител напомня и наподобява на фигура в неуместна поза:
    https://www.teenproblem.net/users/view/1231416.html
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  18. #2318
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Сексуални и копрофилски закани, епитети от животинския свят:
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Много ли ти е забавно, противняк? Дали ще ти е забавно да ме наричаш педал лице в лице? Ша ти сера в устенцата, плондер дебел мазен. Върви сега да ме докладваш, след като пак се заяждаш пръв, свиньо.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  19. #2319
    Честито, изтриха ми коментара. Сега като го цитира, освен тримата човека в раздел философия, го видяха и модераторите. Току виж им дойде акъла и те баннат, задето постоянно се заяждаш и плюеш и после цивриш тука, когато ти кажат що за жалко същество си.

    ПП: Описването на обидите в политкоректен тон обаче ме сцепва. "Епитети от животинския свят" Само за това ще продължа да те псувам.
    Последно редактирано от DoctorSatan1488 : 05-19-2019 на 17:07

  20. #2320
    https://www.teenproblem.net/users/view/1232353.html

    Спами на лични с предложения за работа.

  21. #2321

    Регистриран на
    May 2019
    Мнения
    31
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    https://www.teenproblem.net/users/view/1232353.html

    Спами на лични с предложения за работа.
    Абсолютна лъжа. Ти ме помоли пръв да те наема, и си писахме във Фейсбука миналата седмица, както и тук общуваме често. Не знам какъв е проблема. Съжалявам, че те безпокоях.

  22. #2322
    Цитирай Първоначално написано от NOVAMIO Виж мнението
    Абсолютна лъжа. Ти ме помоли пръв да те наема, и си писахме във Фейсбука миналата седмица, както и тук общуваме често. Не знам какъв е проблема. Съжалявам, че те безпокоях.


    Брех че нагло лъжеш. Не съм молил никой да ме наема, защото си имам работа; не ползвам феисбук от 2 години, а тук странно как сме си общували често предвид че имаш само три мнения и профила ти е нов. А това че името ти е название на страница за фешън продукти във фейса сигурно е само съвпадение.
    Проблема е че имаше един период когато интернета беше всичко онова, което телевизията не беше, а именно - некорпоративен, с липса на регулация и свободен от малоумни реклами за превръзки с крилца и киселото мляко на Бай Ставри. Като че ли не е достатъчно, че трябва да слушам за ефбет, криско и наи-новите оферти за кредити, всеки път когато искам да си пусна музика в ютуб, ами и сега някъв/няква ще ме спами на лични с крайно съмнителни оферти за работа.
    Последно редактирано от DoctorSatan1488 : 05-23-2019 на 07:46

  23. #2323
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    ... интернета беше всичко онова, ... свободен от малоумни реклами за превръзки с крилца и киселото мляко на Бай Ставри. Като че ли не е достатъчно, че трябва да слушам за ефбет, криско и наи-новите оферти за кредити, всеки път когато искам да си пусна музика в ютуб,...
    Какъв трябва да си че да нямаш ад-блок на браузъра в 21-ви век ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  24. #2324
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Какъв трябва да си че да нямаш ад-блок на браузъра в 21-ви век ?!
    На компа имам, но на телефона за гугъл хром няма ад блок, за приложението на ютуб също.

  25. #2325
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    На компа имам, но на телефона за гугъл хром няма ад блок, за приложението на ютуб също.
    Значи ползваш малоумни браузъри и приложения .

    "Независимо-мислещият, интелектуален бунтар срещу статуквото" Д-р Сатан, гледа всички реклами в нета (макар и по принуда), като някоя зомбирана кифла, за която най-важния въпрос в живота е колко лайка е събрала снимката с патешките джуки, на фона на кенефа в огледалото .

    По темата:
    Цитирай Първоначално написано от Papugai Виж мнението
    Баси трагедията е станало тук.
    В тийн форум най-посещаваната тема
    е за религия

    привет на всички
    Фейк-имитатор на бившия потребител papugai!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си