.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1
    Мега фен Аватара на KumchoValcho
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    4 794

    Съвършенство

    Последно редактирано от KumchoValcho : 12-16-2012 на 09:09

  2. #2
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    O,да!
    maDamn

  3. #3
    Мега фен Аватара на KumchoValcho
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    4 794
    втората снимка е правена с фотошоп
    видях я наживо точно в този период, не беше чак толкова фрапиращо, беше просто пълничка
    и беше спр сладка

  4. #4
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459














    ZEF STYLE!
    Grumpy old madman

  5. #5
    ^.. отвратително




    Иначе, хах, granger, и звездите са хора. Неоправдано е да имаме страшно високи очаквания към тях.



    Иначе Лана>Лейди Гага
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  6. #6
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Знам,но нейното преекспониране ме дразни, и е хубаво след каот си имат недостатъци да си ги прикриват.
    maDamn

  7. #7
    Мега фен Аватара на KumchoValcho
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    4 794
    тя прави точно обратното и не ги прикрива

    Йо Ланди е кралица!

  8. #8
    Супер фен Аватара на marble
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    1 328
    Парфюма и е як.

  9. #9
    жоро сънувах че те виждам в лондон пред спирката на колежа ми

    носеше червена риза, ванс и имаше афро. слушаше red hot chili peppers на слушалки но се чуваше леко отвън lol

  10. #10
    Мега фен Аватара на KumchoValcho
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    4 794
    omg ew

  11. #11
    Lana Del Rey > Gaga , Adele.

  12. #12
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Аз > мъртво куче > обама > Lana Del Rey > Gaga , Adele. > глобала
    n00bs

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от THADONMAKAVELI Виж мнението
    Lana Del Rey > Gaga , Adele.
    повтаряш ме..

    не слагаш добро място за Адел, но както и да е..
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  14. #14
    Д-д-д-д-дебелата свиня...

  15. #15
    Мега фен Аватара на KumchoValcho
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    4 794
    Адел не е по-специална, всичко е просто реклама и при двете (гага и адел)
    в основата на всичко и двете са талантливи, могат да пеят много добре и пишат добри песни. Гага е доста по-креативна във визуален аспект, на Адел не й дреме и крепи цялата си слава на това, че изтъква как не е важно да си секси, за да си успешен, а същевременно си показва циците и я правят да прилича на Барби на всяко списание, за което се снима, което е доста лицемерно и евтиняшко от нейна страна.
    Адел си е надценена по принцип.
    Лана Дел Рей е ужасна на живо като пее - скучна е, пее фалшиво и цялата публика е на краката, защото ги е страх носа да не й падне от толкова операции, но като се абстрахираме от това е перфектна във всяко отношения. НО няма да успее да пробута повече от 1 албум на публиката, защото си е доста суха
    Последно редактирано от KumchoValcho : 12-16-2012 на 17:47

  16. #16
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Ти определено трябва да станеш като тия гейове дето ходят по разни партита, пият мартини и обсъждат дрехите на другите
    n00bs

  17. #17
    Да , като по FASHION TV.Може да обикаляш с Николета Лозанова , нали я избраха за модел на тяхната енергийна напитка.

    Lana Del Rey е креативна личност. Показва го още с Born To Die и Blue Jeans. Просто според мен я очаква голяма слава сред новите имена в музиката.

  18. #18
    Мега фен Аватара на KumchoValcho
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    4 794
    Цитирай Първоначално написано от THADONMAKAVELI Виж мнението
    Lana Del Rey е креативна личност. Показва го още с Born To Die и Blue Jeans. Просто според мен я очаква голяма слава сред новите имена в музиката.
    креативна е, пише хубава музика, просто мисля, че ще се изчерпа бързо и ще бъде забравена.
    След 3-4-5 години ще направи comeback, всички ще я заобичат отново и накрая пак ще я забравят.
    виждали сме го и преди

  19. #19
    Мега фен Аватара на fUcKsMiLe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    5 733
    Изобщо не харесвам Гага. В смисъл харесвам Стефани Германота, но не и Гага(и да, сега ще ми кажеш, че стефани е гага и гага е стефани, но колкото и луда да изглежда в нея има един по-нормален човек). Костюмите, прическите и всичко останало, което се показва на сцената и в клиповете меко казано ме отвращава. Харесвам я като нормален човек. Мразя тежките гримове, които и слагат, мразя ония израстъци, които слагаше по едно време. Общо взето, колкото и оригинално и т.н. да е, то вече с тази си оригиналност започна да става едно и също. Всеки се мъчи да изпъква още и още и накрая е просто един от всички. Започнах да се радвам като пуснаха няколко нейни по-нормални снимки с нормални дрехи и с ИСТИНСКАТА и коса <3. Мързи ме да пиша още и да си пооправя поста, за да изглежда по-добре написано, но.. това ми е мнението, макар и малко хаотично.
    *сън*

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от THADONMAKAVELI Виж мнението
    Да , като по FASHION TV.Може да обикаляш с Николета Лозанова , нали я избраха за модел на тяхната енергийна напитка.

    Lana Del Rey е креативна личност. Показва го още с Born To Die и Blue Jeans. Просто според мен я очаква голяма слава сред новите имена в музиката.
    Тя вече си я има, личи си кой е пишман фенът..



    Кумчо, не противопоставям Гага и Лана, просто на мен Лана ми харесва повече заради ретро звученето и многото вкус, с който си записва нещата. Гага ми е прекалено поп, въпреки че несъмнено е страшно оригинална и вдъхновяваща.
    За залязването, аз защо си мисля, че в момента Гага също не е so damn popular?
    Бтв, тя Лана и да не е известна, и да я забравят, аз ще си я слушам Поне така се надявам де. За момента си я слушам, защото АЗ я харесвам и не съм се интересувала дали новата тава има по-нисък или по-висок успех от предната. Не знам много фенове и не се интересувам дали залязва в момента (т.е. има спад или не), ама ми харесва и си я слушам. Tumblr общността е луда по нея :д


    fUckSmIle, много се опитаха да повторят Гага и всъщност те са неоригиналните, а на нея все й хрумват някакви идиотщини
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  21. #21
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    отрицателно съвършенство бих казала...

  22. #22
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Съвършенството няма нищо общо с хората.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си