.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Каква китара да си взема?

    Пиша тази тема, защото съм объркан и искам мнение.Каква китара да си купя?Аз свиря основно Thrash Metal музика и попаднах на модела ESP LTD Signature KH-202.Та,въпроса ми е:
    За бюджет около 1500 лева заслужава ли си тази китара?Спрял съм се на марката ESP или ESP ltd.Ако имате предложения за по-добра китара, пишете!

    Бюджетът включва само китара без усилвател!

  2. #2
    Супер фен Аватара на killemall_2002
    Регистриран на
    Sep 2016
    Мнения
    1 008
    Значи BC rich е перфектната китара за този бюджет,но също усилвателя е много важен,кажи какъв имаш.И също важно е къде ще свириш, ако ти трябва за да свириш в група по добре съберете пари за качествен усилвател,защото от него идва 70% от звука.И преди да си купил такава скъпа китара задължително я пробвай,много е важно да я усещаш удобно.
    Аз например от 2 год свиря на epiphone les paul,за 500 лева и ми върши перфектна работа.
    Born to lose,Live to win

  3. #3
    В момента използвам Marshall MG CF15 ама аз ще си продам китарата и усилвателя за да си купя по-хубав усилвател.Аз съм се спрял на марката ESP защото Metallica (любимата ми група) ги използва.Все още търся барабанист и басист за група.Засега свиря вкъщи.За съжаление в града ми (Бургас) има само два музикалки магазина и немога да продвам много китари.Проверих марката,която ми каза обаче ни ми харесват китарите.Аз предпочитам ST тип с Whammy bar.
    Последно редактирано от XKratos500X : 09-07-2017 на 08:59

  4. #4
    The Gamer
    Guest
    От година свиря на акустична китара Walden N740 и смятам че ще е полезно да си намеря група!
    На 11 съм от Варна и нямам място за репетиции.
    Ако се интересувате, пишете...

  5. #5
    Супер фен Аватара на killemall_2002
    Регистриран на
    Sep 2016
    Мнения
    1 008
    Цитирай Първоначално написано от XKratos500X Виж мнението
    В момента използвам Marshall MG CF15 ама аз ще си продам китарата и усилвателя за да си купя по-хубав усилвател.Аз съм се спрял на марката ESP защото Metallica (любимата ми група) ги използва.Все още търся барабанист и басист за група.Засега свиря вкъщи.За съжаление в града ми (Бургас) има само два музикалки магазина и немога да продвам много китари.Проверих марката,която ми каза обаче ни ми харесват китарите.Аз предпочитам ST тип с Whammy bar.
    Погледнах esp китарите изглеждат много готини,но пак ти казвам не я поръчвай,а отиди в магазин да я пробваш как я усещаш,китарата е като дрехите ,не удачно да я купиваш без да си свирил на нея и да ти хареса много,все пак тва са близо 2000 лв.Иначе поздравления че си решил да вложиш парите си в това,вместо някакви други глупости.
    А за усилвател най добре виж fender mustang 2 страхотен е, аз имам такъв.
    Born to lose,Live to win

  6. #6
    Много обичам да свиря за това и искам да си вложа парите в това. Ще послушам съвета ти за пробването на китарите.
    Благодаря за мнението!

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си