.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Question Любовна драма

    Здравейте, реших да пиша тук защото имам нужда от съвет, тъй че ще се опитам да бъда кратка. Преди две години се запознах с едно момче и започнахме да си говорим по снап и после по фасебук. Нещата се стекоха много добре между над ( да уточня, че живея във Франция и навремето аз бях на 16 а той на 18 )Почнахме да си говорим нон стоп той беше много мил и любезен, постоянно ми пишеше, накратко и двамата се привързахме за не кратко време. Нещата бяха сериозни той ми обеща да не си пише с други момичета и аз от моя страна също. След няколко дена се видяхме, но нищо не се случи между нас защото аз бях много срамежлива (искам да кажа без прегръдки и без целувки). След това ми се наложи да замина за бг но поддържахме контакт от сутрин до вечер в продължение на месец докато се върна. Имахме малко проблеми, защото той ми казваше да не дружа с едно момиче защото е леко и ще ми навреди, но аз не го послушах за което много съжалявам. Видяхме се но този път имаше прегръдки и целувки. И двамата бяхме много привързани един към друг !!! После много лошо се скарахме няколко пъти заради това момиче и той един ден напук я добави в снап и почна да я сваля при което аз много се ядосах обидих го и той реагира по агресивен начин също без да ме обижда при което скъсах. След това в течение на няколко месеца го засичах от време на време и той ме гледаше и минаваше покрай мен . Не издържах и след една година го добавих и му казах че ми липсва, а той се държа студено ( личеше си че е обиден) тъй че аз го блокирах защото си мислех че е приключило. 3 месеца след това той ме добави и ми каза че му липсвам също. Говорехме си и ми напомни нашите срещи целувки т.н личеше си че му липсвам обаче след няколко дена почна да се отдалечава и да се държи студено. Тогава аз го изтрих на нова година пак ме добави честити ми празника но този път не се много подадох и тъй като нищо не се случваше той ме изтри ( предполагам заради факта че бях казала на приятеля му че не го обичам което беше грешно) и сега аз го добавих при което беше много мил казваше ми че му липсвам итннн комплименти но пак се отдалечи.... какво да си мисляяяя ??? Извинете ме ако е много дълго съобщението и ви моля за помощ !!! Искам да кажа, че аз го обичам и не спирам да мисля за него и може да ви звучи наудничева нашата история, но както казваме любовта понякога ни заслепява

  2. #2
    Голям фен Аватара на s0b1esk1
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Измерение София
    Мнения
    617
    chichi get the yayo
    WE ARE NOT ANGELS!

  3. #3
    Не разбрах

  4. #4
    Супер фен Аватара на fanton1
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    2 499
    И той не знае какво иска, ако го обичаш и искаш поговори сериозно с него ако ли не му го кажи и да те остави и да спрете с тези детски истории. Добавям го, трия го, добавям го трия го... До никъде няма да стигнеш докато продължаваш така ..
    Death is not the end, it is only the beginning

  5. #5
    Какви са тези глупости, добавяш, триеш, блокираш, обичаш го, не го обичаш.
    Не сте деца, на 18,20 години трябва да можете да комуникирате истинските си чувства и мисли, срещнете се, говорете и се разбере какво искате един от друг
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  6. #6
    Благодаря ви за отговорите, но това което ме притеснява е факта, че отначало е мил и любезен, прави ми комплименти казва, че му липсвам тнннн и след това спира да ми изпраща съобщения (изпраща ми само снапове на които аз не знам как да реагирам, защото имам чувството, че не иска да ми говори, но все пак по някаква причина ми ги изпраща). Например вчера сутринта си писахме малко и след това през целия ден не ми писа. Вечерта ми изпрати едно съобщение ( какво правиш) отговорих му музика а ти, при което той ми отвърна Нищо ( после аз му казах добре и той не ми отговори ). Защо започва разговора ако не иска да го продължи??? Имам чувството, че ми говори понякога или само защото е сам или заради носталгията, но не мисля, че иска да се обвърже с мен

  7. #7
    Забравих да спомена също така, че 1я път като ме добави ми каза, че съм му липсвала и затова ме е добавил. После като си говорехме ми каза, че нашите прегръдки и целувки му липсвали. След време настоях да ми каже наистина защо ме е добавил , защото не разбирам и той ми каза, защото му е липсвало да си говорим, но нищо конкретно. Имам чувството, че между нас има огромна стена която никога няма да можем да я съборим ( изградена от любов и омраза, обиди и наранено его итннн)

  8. #8
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    тоз е пасивно агресивен в най-добрия случай, и няма здравословни механизми за обвързване, не си губи времето и нервите, бъгнат е, игнор го.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  9. #9
    За агресивността нищо ново , все пак е скорпион хаха но просто не мога да сложа край колкото и да искам и да се опитвам, защото мисля нон стоп за него

  10. #10
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    това момче е еволционно неприспособимо
    няма качества да бъде мъж до теб и да е баща на децата ти
    губиш си времето
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  11. #11
    Знам, но се чудя дали така реагира, защото съм го наранила или защото Нео му пука за мен

  12. #12
    Не се занимавай с такива. Търси някой като мен, който ще те обича с цялата си душа. (Между другото, свободен съм.)

  13. #13
    да не се занимавам ама е много късно хаха

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си