.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Болка в тестисите след тренировка

    Здравейте на 17 години съм и мисля че имам проблем. След тренировки Бягане или силови имам някаква лека тъпа болка в тестисите. Всъщност тази болка ме кара да отида при гаджето и сещате се

    Ако някой има обяснение ще се радвам да сподели. Тренировките са 1 час.
    Луд умора не знае.

  2. #2
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Редовно ли се получава? Колко пъти ти се е случвала тази болка? Много тясно бельо ли носиш и като цяло панталони?
    Имал ли си преди травми на тестисите? Подути ли са? След това като правиш секс с гаджето си има ли някакво подобрение/влошаване? Някакви промени във физичните харктеристики на спермата (цвят, консистенция и тн)?
    На база, това което си написал към момента, мисля че просто са били в неудобна позиция и си ги притискал.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Редовно ли се получава? Колко пъти ти се е случвала тази болка? Много тясно бельо ли носиш и като цяло панталони?
    Имал ли си преди травми на тестисите? Подути ли са? След това като правиш секс с гаджето си има ли някакво подобрение/влошаване? Някакви промени във физичните харктеристики на спермата (цвят, консистенция и тн)?
    На база, това което си написал към момента, мисля че просто са били в неудобна позиция и си ги притискал.
    Редовно ли се получава : Да, всеки път след тренировка
    Колко пъти : Веднага след тренировка
    Тясно бельо или панталони : Не нося нищо тясно
    Имал ли съм травми на тестисите : Никога ( Да не чува дявола )
    Подути ли са : Не, даже вече не са увиснали като преди.
    Правя ли секс с гаджето : Не, карам си на ръчна и след това се оправя
    Промени в спермата : Стана повече количество
    Луд умора не знае.

  4. #4
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    А без тренировка получавал ли си същите ефекти?
    На опипване как са топките, има ли някакви странни неща?

  5. #5
    Имам един приятел със същия проблем, не се натоварвай прекалено на тренировките. Но все пак е хубаво да се допиташ до доктор..
    Тревата е за деца, ракията е за мъже!

  6. #6
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Честно казано, аз като вървя много дълго време на висока скорост се получава същото. Ама дано да се оправи бързо, че тва място мн гадно боли

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си