.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    Red face Толкова близо, а всъщност адски далеч...

    Здравейте,
    Чувствам се объркана и реших да споделя тук - защо.
    Занимавах се с едно момче, което адски много харесвам, но си има приятелка... Да, гадничко ми е за нея, но съм сигурна, че той не е обръщал внимание само на мен, докато е с нея. Видяхме се една вечер и спахме заедно, беше уникално, но след тази вечер той спря да ме търси.. Чувствам се гадно, чувствам се използвана и наранена. Мисля, че направих грешен избор, но не знам как да постъпя, не знам как да спра да мисля за него, а не спирам да го правя.....
    Вие как бихте постъпили, ако бяхте на мое място?? : )

  2. #2
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Откъде си сигурна, че не е обръщал внимание само на теб докато си с нея?
    Аз много не му разбирам на това нещо де, ама не си ли се понатрапила леко във връзката им? И предимно в неговата част?
    Като цяло коректно ли е да спиш с него като знаеш че си има приятелка? Не е точно грешно, щото грешно и вярно като абсолютни стойности няма, но е некоректно.
    Защо не поговориш с него, обясни му и ако е разбран ще се разберете долу горе.
    P.S. Ако изпускаш нещо от типа на че приятелката му е тип като за общо ползване, става ситуацията малко по-различна.

  3. #3
    Според мен, ако е сериозен няма да се занимава с мен и да ме кани в тях, а ще е верен само на приятелката си. Не мисля, че съм се натрапила на някого, защото той беше човека, който държеше да излизаме винаги. Прав си, не е честно да спя с него при факта, че си има някоя, но силно ме привлича и го харесвам и реших да го направя. Там е проблема, че спря да ме търси и може би няма да ме потърси повече, не знам каква е причината, но не е ли излишно да му обяснявам каквото и да било, ако той имаше желание досега щеше да ме е потърсил..
    ( Не познавам приятелката му, но не мисля, че е такъв тип)

  4. #4
    Може да се чувства виновен и за това да не те е потърсил. Понякога хората правят неща които ги карат да се чувствтат гузни и прочие. Може би е избрал да се върне към ролята си на верен приятел към другото момиче или просто да е от тези момчета, които са просто за one night stand. Ако не те потърси просто опитай да намериш начин как да убиваш времето мислейки за нещо друго. Успех!

  5. #5
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Впечатлението му за теб е, че се предлагаш по евтин начин (т.е. ти си момиче, на което не му пречи да си ляга с всеки, независимо дали въпросният човек е зает или не) и следователно в очите му ти си просто парантия. Няма с какво да го впечатлиш. Било му е по вкуса да те използва като парцал и сега си е отишъл при момичето, което евентуално обича.

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Искал е да спи с теб - спал е с теб. Какво друго искаш да направи, да ти се обясни в любов ли?

  7. #7
    Дори да те харесва, той е убил възможната връзка с едно бързо движение, което сега му се струва ужасно, мисля си. Спрял е или защото те е използвал, или защото е осъзнал каква беда си е навлякъл на главата, може би е преминавал през момент на колебание, а сега е унищожително трезв. Всеки човек се нагажда спрямо етичното рано или късно, а той навярно изпитва измамата и върху себе като част от една връзка, която сега е раздробена по такъв начин, че той може да се опита да я подреди няколко пъти, но без особен успех отвъд квази любовта, която е споделил и с теб.

  8. #8
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от ИзбирамТеб Виж мнението
    Чувствам се гадно, чувствам се използвана и наранена.
    Може би заслужено, предвид факта, че си спала с някой, който знаеш, че е обвързан. Не знам защо си мислите, че като някой изневерява на друг с вас, значи само той е виновен. Виновни са и двамата. На момче с подобно отношение не би трябвало и покана за кафе да приемаш, та какво остава да оставаш да спиш у тях.

  9. #9
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Не знам какъв морал трябва да имаш, за да участваш в едно от най-болезнените и унизителни неща за един индивид. Пардон, всъщност нямаш. Надявам се кармата да съществува и да ти се върне многократно жеста. Гнусни гнусари.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  10. #10
    Трябва да постъпиш така че да продължиш напред.., а именно.. чукай се с други.

  11. #11
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Тоя изобщо не ти трябва. Щом е спал с теб докато си има гадже, няма да му е никакъв проблем и да спи с друга, ако ти евентуално му станеш гадже. Замисли се над тази възможност.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  12. #12
    Аве какво го играете все едно е спал с нея за да я превърне в гадже ? Чукали са се защото са искали.. не мога да разбера хората защо сте толкова прости и винаги търсите под уя мъди

  13. #13
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Чукали са се като е имал гадже. Значи е олигофрен дето не може да си държи оная работа в гащите, когато трябва.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  14. #14
    Или ти си олигофрен заради плоското си мислене : ) Има ли вариант в който да си имаш гадже и да чукаш други и да не си олигофрен ? Тесногръди момко

  15. #15
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Не, но явно ти го правиш и затова си олигофрен и ти.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  16. #16
    Супер фен Аватара на CoNviCt
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Over the law
    Мнения
    2 250
    А с теб защо не сме се обиждали и заяждали? Щеше да е приятно сега да си спомним.

  17. #17
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Грешно заглавие, никога не е бил близо, освен физически. А това (за мен) не се брои. Не съм била на твое място;; да не казвам голяма дума, обаче ще се постарая и в бъдеще да не ставам производител на мармалад.
    Няма какво да направиш. Ако опиташ да го омагьосаш, шансовете сочат в посока не само да не се получи, ами и да ти е още по-кофти от сега, защото ще си видяла повече от него, ще си се прехласнала по още негови черти, съвсем ще си свикнала с компанията му, ще си дала двойно и тройно време и енергия... Знам, че звучи цинично и странно, казано от някой като мен {аз обикновено съм по към облаците}, обаче хората твърде често проявяват склонност да държат повече на онова, в което са вложили - без значение по какъв конкретно начин.
    Изживей си го. После все някога ще се отърсиш.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си