.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    Спах с дъщерята на шефа

    Здравейте,

    Имам един проблем, който ме тормози от няколко дни насам.

    Малко предистория:
    Започнах нова работа през месец юни в голяма компания с около 600 700 служителя. Като нов служител бях поканен на множество семинари. На един семинар се с запознах се с едно момиче , разменихме си телефоните на коктейл вечерта след семинара. След което започнахме да общуваме и тъй като намерихме обща приказка я поканих на среща.
    Излизахме така няколко пъти и след поредната вечеря в Хепи което се случи средата на септември , тя ме покани в апартамента си да пием по нещо и да си "бъбрим" Да , красива е , интелигентна е , тялото и е страхотно имаше всички неща в една жена, които могат да предизвикат интерес от страна на мъжете. И разбира се да не остана по-назад реших да ида у тях. Както можете да се досетите след поредната обърната чаша и дълбоките разговори тя седна в мен , а аз не можах да и устоя.. сграбчих я и я целунах.. след което нещата ескалираха започнах да я събличам и както можете да се досетите се стигна до секс. Много як секс. Страстен як секс ,* я на плота в апартамента и, на масата. Много много яко. Взехме си душ заедно след което изпушихме по цигара и без да обсъждаме много това, което се случи си тръгнах удовлетворен от прекрасната вечер.

    До тук всичко прекрасно. В понеделник 24.09 отивам на работа аз свежарка и по време на стандартната за понеделниците оперативка ни уведомяват , че в 12:30ч. след обедната почивка ще има събрание , на което ще говорим за внедряването на новата ERP система за управлението на складовата наличност и т.н.
    12:30ч. Уви влиза въпросното момиче , с което правихме най якия секс , представяте ли си и тя ще води събранието, аз втрещен , питам началник отдела ми , коя е въпросната мацка, който ме информира , че това е дъщерята на собственика. Боже вярвайте ми краката ми се скосиха. Колената ми омекнаха , аз тъпака за 3 месеца в новата фирма не съм виждал шефската щерка , която чуках в събота вечер. А тя , тя много добре знаеше, че работя във въпросната фирма , въпреки че тя беше казала че работи в същия сектор , но в друг град и т.н През цялото време ме гледаше и много, много добре знаеше, че работя във фирмата на баща и.

    Направо съм и бесен , че след като разбра къде работя не каза нищо.След края на срещата дойде уж да събира мнения и коментари и се " запозна" с мен пред баща си ама без да и мигне окото а, аз бях почервенял. И сега някак си не знам какво да правя. След тази среща не съм я търсил , нито съм я виждал. Тя също. Как за бога съдбата ми изигра тази шега.

    Дайте ми съвет какво да правя, да я потърся ли и какво да и кажа? А а ако тя ме потърси?
    Баща и като повечете соц приватизатори , ерудирана личност с огромно състояние и влияние.
    Страхувам се за работата си. А представете си всеки ден от изминалите 2 седмици като получа обаждане от него и изтръпвам. Да и се обадя ли и какво да и кажа.

    Благодаря на всички!
    Последно редактирано от Blubalu : 10-08-2018 на 12:18

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Ако историята е истина (а тя силно ме съмнява да е), какво толкова? * си и отгоре на всичко се е получила страхотна история, която ще има да разказваш още дълго време на много хора.
    Последно редактирано от Blubalu : 10-08-2018 на 12:17

  3. #3

  4. #4
    За съжаление е истина. Да така е, но се замислям дали вече да напусна и тогава евентуално да я потърся отново. Ти как би постъпил? Сконфузно е на оперативките да стоя пред човека , с чиято дъщеря правя секс.

  5. #5
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Няма никакъв проблем стига никой да не знае. А замислял ли си се, че може би се чувстваш тъпо единствено поради факта, че ти си прост работник на поточната линия, а тя е точно обратното? С други думи, до този момент ти си се чувствал така сякаш си я ***, а от както си разбрал разликите във властовите ви позиции в обществото, сега ти се чувстваш ***.
    Последно редактирано от Blubalu : 10-08-2018 на 12:18

  6. #6
    anonymous1043668
    Guest
    И какво от това? Ако никой не знае,не виждам никакъв проблем. Ако искаш и ти пусне направи го пак.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Няма никакъв проблем стига никой да не знае. А замислял ли си се, че може би се чувстваш тъпо единствено поради факта, че ти си прост работник на поточната линия, а тя е точно обратното? С други думи, до този момент ти си се чувствал така сякаш си я ***, а от както си разбрал разликите във властовите ви позиции в обществото, сега ти се чувстваш ***.
    Ами не, по скоро не ме притеснява факта , че житейски погледнато тя има всичко и властовата и позиция е светлинни години по нагоре. Да и за мен няма проблем , стига никой да не знае , но колко дълго може да продължи този период , в който никой не знае? Притеснява ме факта , че тя може да се изгаври с мен винаги когато пожелае и няма да мога да направя нищо.
    Последно редактирано от Blubalu : 10-08-2018 на 12:19

  8. #8
    Аз мисля, че по-важното е да си отговориш на въпросът, защо е премълчала коя е. Казваш, че няколко семинара сте изкарали заедно и сте си говорили. Вечерта в тях също е премълчала. А каза ли ти нещо след оперативката или подсмихна ли се някак закачливо като се "запозна" уж официално с теб пред баща си? Лично според мен трябва да си поговориш с нея: защо е постъпила така?; каква е била целта й?, иска ли нещо от теб или всичко е било за една вечер? Все въпроси, чиито отговори са доста важни за бъдещите ти действия. Не бих казал, че е проблем да имаш връзка с нея дори и да работиш за баща й. Ако не я ч***ш ти, ще го прави някой друг. Тате е наясно с този факт. Особено, ако наистина е такава яка курабия, каквато я описваш. Всъщност не знам на каква позиция работиш и какъв досег имаш с баща й, макар че щом всеки ден ти звъни лично, явно не полагаш тухли. А ако те хареса може и да се облагодетелстваш. Естествено не е ОК, да се водиш от такива подбуди, но все пак и това го има в зара. Но ти трябва да говориш с мацката, защото в момента гадаеш и всъщност тъпчиш на едно място. Хайде, пожелавам ти успех, защото е много важно човекът до теб да ти кореспондира. А по твоите думи явно имате общи интереси.
    Последно редактирано от 9999 : 10-08-2018 на 17:27

  9. #9
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от dotcom1 Виж мнението
    Ами не, по скоро не ме притеснява факта , че житейски погледнато тя има всичко и властовата и позиция е светлинни години по нагоре. Да и за мен няма проблем , стига никой да не знае , но колко дълго може да продължи този период , в който никой не знае? Притеснява ме факта , че тя може да се изгаври с мен винаги когато пожелае и няма да мога да направя нищо.
    По-скоро ти можеш да се изгавриш с нея, като разкажеш на всички какво е станало. Но ти едва ли ще го направиш, понеже изглеждаш възпитан. Тя няма да каже на никой, понеже това би било срам за нея. Искала е да спи с теб и го е направила. Не виждам проблем.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    По-скоро ти можеш да се изгавриш с нея, като разкажеш на всички какво е станало. Но ти едва ли ще го направиш, понеже изглеждаш възпитан. Тя няма да каже на никой, понеже това би било срам за нея. Искала е да спи с теб и го е направила. Не виждам проблем.
    Не мога да разбера. Защо трябва да го я е срам от него? Очевидно не е някой прошляк щом го е поканила в тях и се е заинтересувала от него. Другото което, не знам защо го нарочихте пича, че е някой безпаричен просяк и работи на най-ниското звено във фирмата. Мацката е родена със златна лъжичка в устата. Защо смятате, че при него наследственият фактор не важи? Родителите му може да са от средната класа - среден бизнес (от който той не се интересува или не е в неговата компетенция), няколко имота, коли за около 30-40 хил. лева....той със заплата над 2-3к. Кое не е възможно в случая. Самият пич каза, че не се притеснява от междукласовите различия.

    ПП: Готин, пак ти пиша - говори с нея. Но ако решиш, че не ти се занимава или не си струва, вземи ме запознай с въпросната мацка и кажи за коя фирма става въпрос Аз нямам проблем с това, че баща й държи соц предприятие с 600 души персонал. Даже напротив, направо ще ги взема за клиенти, че покрай любовта и забавлението, малко работа да се свърши 600 човека, соц предприятие викаш...малко на ПСТ Холдинг АД ми блъскаше, ама то е на Васил Божков - Черепа, а той има само син...май Така че отпада xaxaxa

  11. #11
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    Не мога да разбера. Защо трябва да го я е срам от него? Очевидно не е някой прошляк щом го е поканила в тях и се е заинтересувала от него. Другото което, не знам защо го нарочихте пича, че е някой безпаричен просяк и работи на най-ниското звено във фирмата.
    Не е казано, че трябва да е прошляк. Очевидно я е срам, щом се прави, че не го познава пред баща си. Пък може да я е срам от това, че се е напила или че си е легнала с непознат на първа среща.. Но както казах, не виждам проблем щом и двамата са го искали.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Не е казано, че трябва да е прошляк. Очевидно я е срам, щом се прави, че не го познава пред баща си. Пък може да я е срам от това, че се е напила или че си е легнала с непознат на първа среща.. Но както казах, не виждам проблем щом и двамата са го искали.
    Здравейте колеги,

    Благодаря ви за обективното мнение и съвети.

    Мениджър ключови клиенти съм и съм отговерен за продажбите за пазарите извън ЕU , Нова Зеландия, Азия и т.н.
    Няма значение това че тя може да си позволи всичко във всеки момент, и аз мога да си позволя всичко , но с определени приоритети, всеки може ако знае как да управлява средствата си умно. Паралелно с това управлявам свой , но значително по малък по размери бизнес в друга област и с 25 човека персонал. Тя не знае. Определено въпреки това, сме финансово светлинни години разлика. Парите в крайна сметка не са всичко, важното е да сме хора, защото и най големите пари да имаш пак може да си душевно гнил.

    Точно интетесно ми стана и на мен защо премълчава. Да, като се " запознахме " пред баща и се усмихна и то с усмивка крещяща " беше много отворен вкъщи, а сега се сецна". Ще и се обадя и ще я попитам дали иска да поговорим и да изясним ситуацията защото не можем да продължаваме в неведение. Защо си е премълчала след като разбра , че съм служител на баща и и т.н Благодарен съм , че наистина получавам много опит в търговията и прелгам някой добри практики и в собственият си бизнес и да ви , кажа работи. Но не съм очаквал , че ще спя с единствената дъщеря на соц. шефа .

    Ще ви разкажа какво се е случило след като говоря с нея и се видим!

    И вие изглеждате доста възпитани всички! Радвам се , че има още такива млади хора!

    Поздрави!

  13. #13
    dotcom1, от това, което си написал досега, се изгражда частичен "образ", че си по голям от хората отзовали се в твоята тема, вероятно като цяло във форума. Т. е. ти си някъде на 28/30+. И търсиш съвети от по малките от теб? А форума, откъде знаеш, за него? Tа, не е ли написано 'teen'problem. И решаваш да влезеш тук и да искаш съвет от вероятно по не опитните от теб, макар и опита(житейският) да е относителен, за всеки дори на една и съща възраст.
    Обаче оставаш с впечатлението, че си имаш опита и самочувствието и способността да овладяваш такива ситуации. Ха, че кой без опит или с малко опит ще му стиска да се зарибява поредни вечери подред с най-яката мацка в квартала?! Та, да не забравяме, че най-яката първо избира. Тя нямаше да те избере, ако беше неловък тип или от рода, не искам да говоря категорично, но в повечето случаи, е така.
    Сериозно , кой , мениджър ключови клиенти , пише , запетаята така. Нали , ако беше писал , с 5 прази пространства пред и след запетаята , във фирмата , която работиш , щяха все някога , да те запитат , защо пишеш така.

    Не отгатвам каква е причината да се регистрираш и да създадеш тема, но е с цел. И ми е любопитно каква?

    Dotcom1 - още един hint, че определено си по голям. Да, всеки, който малко или много е запознат с икономика и финанси, ще е поне чувал, за дотком и това, което се случи с тях и други. Но от тогава насам са минали 18 години

    Пиши на ЛС, ако не искаш да отговориш тук.

    П. П. И да не се обидиш от коментара ми, просто съм, много, много любопитен...

    9999 = дотком1?

  14. #14
    Здравей ,благодаря ти за коментара!

    На 23 години съм и все още не бих казал, че имам доста опит с жените.
    Тепърва ми предстои дипломиране в университета и т.н.
    Не съм много тиин, но не съм и много напред с материала, тъй като през годините когато колегите ме се забавляваха, аз учих, а вечерите бачках в семейната фирма.Знаеш, потвърдени срокове, изоставане от графика, неустойки.

    Всичко това, което имам като опит съм придобил в семейната фирма, тъй като се случиха някой неща и трябваше да поема някои от фукциите във фирмата на родителите си. Няма да повярваш колко много човек може да научи, когато е поставен в трудни ситуации. Бих казал, че за годините си съм постигнал доста и съм видял доста. В никакъв случай не казвам, че съм видял всичко. Много добре знаеш, че човек се учи цял живот.

    Честно казано, срам ме е да кажа, но пиша по-добре на английски, отколкото на български език, за което моля да ме извиниш!Същото бих казал и за пунктуацията. Надявам се не е проблем за теб. А в забързаното си ежедневие пиша на един дъх и не се замислям много. Нямам предсттава какво е dotcom , просто това ми хрумна на прима виста, но виж ще се информирам.

    Няма от какво да се обиждам. Всеки има правото да пише каквото прецени и да изказва мнението си, за което още веднъж ти благодаря! Относно причината да пиша, просто с цел да се информирам как би реагирал един тиин. Всеки е имал ситуации. Другата причина е, че тиий проблем е сайт, който е в топ класацията форуми с най много потребители и посещения, което предполага, че ще има също толкова много мнения и хора с опит.

    Относно момичето- Красавица е, като и на теб ти е любопитно, така и на мен е също толкова.
    Точно поради тази причина изследвам мненията на аудиторията тук!
    В случай, че те интетесува нещо повече, пиши и ще продължим дискусията.

    Поздрави!

  15. #15
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Авторе изчакай малко време, ако те потърси окей, ако не зависи от теб какво ще се случи. Ако демонстрираш близост с нея ще спечелиш защото тя може да влияе на баща си. Другото, защо пък да не я изтряскаш пак и да затвърдите нещата? Не и даваш повод да се гъбарка с теб и това е.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от BlacklaslalNigga Виж мнението
    dotcom1, от това, което си написал досега, се изгражда частичен "образ", че си по голям от хората отзовали се в твоята тема, вероятно като цяло във форума. Т. е. ти си някъде на 28/30+. И търсиш съвети от по малките от теб? А форума, откъде знаеш, за него? Tа, не е ли написано 'teen'problem. И решаваш да влезеш тук и да искаш съвет от вероятно по не опитните от теб, макар и опита(житейският) да е относителен, за всеки дори на една и съща възраст.
    Обаче оставаш с впечатлението, че си имаш опита и самочувствието и способността да овладяваш такива ситуации. Ха, че кой без опит или с малко опит ще му стиска да се зарибява поредни вечери подред с най-яката мацка в квартала?! Та, да не забравяме, че най-яката първо избира. Тя нямаше да те избере, ако беше неловък тип или от рода, не искам да говоря категорично, но в повечето случаи, е така.
    Сериозно , кой , мениджър ключови клиенти , пише , запетаята така. Нали , ако беше писал , с 5 прази пространства пред и след запетаята , във фирмата , която работиш , щяха все някога , да те запитат , защо пишеш така.

    Не отгатвам каква е причината да се регистрираш и да създадеш тема, но е с цел. И ми е любопитно каква?

    Dotcom1 - още един hint, че определено си по голям. Да, всеки, който малко или много е запознат с икономика и финанси, ще е поне чувал, за дотком и това, което се случи с тях и други. Но от тогава насам са минали 18 години

    Пиши на ЛС, ако не искаш да отговориш тук.

    П. П. И да не се обидиш от коментара ми, просто съм, много, много любопитен...

    9999 = дотком1?
    Това не го бях видял Чак ми стана забавно Как така реши, че сме един и същи човек? Особено, след като ми писа на лично и можеш да видиш разликата между моето и неговото писане и разсъждаване Не знам защо ти е странно пича да пуска тема тук, въпреки че не е на 15. Аз съм дори по-голям от него, но въпреки това си влизам във форума. Чудиш се откъде по-възрастните знаем за този сайт и форум ли? Ами аз също съм бил на 14 и тогава teenproblem си съществуваше. Създавахме приятелски връзки, а и не само. Правихме си срещи и събирания. Някои от членовете се женеха помежду си и създаваха семейства, деца и т.н. Пак ще попитам, кое му е странното? Сегашните поколения си мислите, че всичко започва с вас и свършва с вас! И ние си мислихме така. Вече не го правим

    А и доказателство, че с въпросният мъжага не сме един и същ човек е моето мнение, в което го попитах коя е фирмата, че ми е интересно. И продължава да ми е интересно. Както и развитието на ситуацията. С нетърпение чакам развръзката.

    ПП: dotcom1, ако не ви се получат нещата, някакъв проблем аз да се пробвам? :P

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    Това не го бях видял Чак ми стана забавно Как така реши, че сме един и същи човек? Особено, след като ми писа на лично и можеш да видиш разликата между моето и неговото писане и разсъждаване Не знам защо ти е странно пича да пуска тема тук, въпреки че не е на 15. Аз съм дори по-голям от него, но въпреки това си влизам във форума. Чудиш се откъде по-възрастните знаем за този сайт и форум ли? Ами аз също съм бил на 14 и тогава teenproblem си съществуваше. Създавахме приятелски връзки, а и не само. Правихме си срещи и събирания. Някои от членовете се женеха помежду си и създаваха семейства, деца и т.н. Пак ще попитам, кое му е странното? Сегашните поколения си мислите, че всичко започва с вас и свършва с вас! И ние си мислихме така. Вече не го правим

    А и доказателство, че с въпросният мъжага не сме един и същ човек е моето мнение, в което го попитах коя е фирмата, че ми е интересно. И продължава да ми е интересно. Както и развитието на ситуацията. С нетърпение чакам развръзката.

    ПП: dotcom1, ако не ви се получат нещата, някакъв проблем аз да се пробвам? :P
    Хахаха, да и на мен ми стана смешно. Ще се въздържа от това да давам информация за фирмата, че нали знаеш- света е малък и шефа дебне от всякъде хаха.

    Та новото от мен е, че съм в предизвестие. Да, реших се, напускам и ще развивам собствения си бизнес.
    Интересното беше, че след като си подадох молбата в понеделник тази седмица още същата вечер получих обаждане .
    Беше мацката, гузна, изпитваща вина за случващото се и ме покани да се видим да говорим.Разбрахме се за петък, тоест довечера ще се видим.На вечеря, нямам намерение да ходя у тях, поне за сега . Явно си личи, че има някакъв интерес към "бъдещо развитие на нещата". Вече съм спокоен, като че ли товар падна от раменете ми.След като вече не работя при тях, можем спокойно да си правим секс, пък и защо не връзка дори. Утре очаквай подробности!

    Относно това и аз съм влизал в сайта преди 8-9 години и от там така и също не виждам нищо странно да съм на 24г. и да ровя тук.

    Поздрави!!

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от dotcom1 Виж мнението
    Хахаха, да и на мен ми стана смешно. Ще се въздържа от това да давам информация за фирмата, че нали знаеш- света е малък и шефа дебне от всякъде хаха.

    Та новото от мен е, че съм в предизвестие. Да, реших се, напускам и ще развивам собствения си бизнес.
    Интересното беше, че след като си подадох молбата в понеделник тази седмица още същата вечер получих обаждане .
    Беше мацката, гузна, изпитваща вина за случващото се и ме покани да се видим да говорим.Разбрахме се за петък, тоест довечера ще се видим.На вечеря, нямам намерение да ходя у тях, поне за сега . Явно си личи, че има някакъв интерес към "бъдещо развитие на нещата". Вече съм спокоен, като че ли товар падна от раменете ми.След като вече не работя при тях, можем спокойно да си правим секс, пък и защо не връзка дори. Утре очаквай подробности!

    Относно това и аз съм влизал в сайта преди 8-9 години и от там така и също не виждам нищо странно да съм на 24г. и да ровя тук.

    Поздрави!!
    Браво брат. Поздравление за мацката. Ама виж на лично поне да ми беше написал фирмата Аз чисто бизнес се интересувах А щом с момата така са се развили нещата, забрави за това да ставаме баджанаци Очевидно ти си я харесваш и тя те жегва. Но много бързо напусна нещо. Два месеца на работа и хоп довиждане. Вземи разкажи продължението на историята след довечера, че ми е малко като сериал работата: Нашият герой напуска престижна работа във фирмата на деспотичния баща на девойката в името на любовта! xaxaxaxa

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    Браво брат. Поздравление за мацката. Ама виж на лично поне да ми беше написал фирмата Аз чисто бизнес се интересувах А щом с момата така са се развили нещата, забрави за това да ставаме баджанаци Очевидно ти си я харесваш и тя те жегва. Но много бързо напусна нещо. Два месеца на работа и хоп довиждане. Вземи разкажи продължението на историята след довечера, че ми е малко като сериал работата: Нашият герой напуска престижна работа във фирмата на деспотичния баща на девойката в името на любовта! xaxaxaxa
    Kaжи ти в коя сфера си да видим дали няма да можем да завъртим нещо заедно .
    Все пак човек изследва възможностите непрекъснато хахаха.
    Има и друга причина, не е само заради мацката. В детайли на бира .
    Иначе като мине довечера ще пиша пак да видим развръзката на мини-сериала.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си