.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 30
  1. #1

    Приятелката ми е бременна и мисля че крие нещо.

    Просто от една седмица ме измъчва това и искам да споделя с някого и да чуя мнение и съвети.
    Приятелката ми е бременна в третия месец и разбра преди 1 седмица. Познаваме се с нея от 3 месеца и тя е пила противозачатъчни 3 години и ги е спряла края на Юни. Точно тогава се запознах с нея и е забременяла края на Юли.
    Аз настоявах да ползваме презервативи, но тя отказваше винаги и казваше " аз с презерватив никога не съм го правила и няма да го правя", също така каза че лекарите са и казали, че много трудно може да забременее. Аз чак сега разбрах, че след спиране на противозачатъчни шанса да забременее расте многократно... Тя твърди, че си е правила през първия, втория и третия месец тест и 3-те били отрицателни, а във втория - кръвен, който няма да повярвате - също отрицателен. И миналата седмица ми сервира, че е бременна в 11 седмица. Някак си тези случайности не ми се връзват и има нещо гнило. Говорих откровено с нея и тя отрече всичко. Исках да я заведа с мен на АГ, но тя категорично отказа под предтекст, че няма да разказва живота си на други хора. Подхвърли че акоискам да дойда с нея във Вторник на преглед при нейната АГ. Явно е блафирала, защото аз изявих желание и тя почна да говори как съм нямал право да стъпвам там и че щяла да ме изгони и изведнъж прегледа се преместил в Четвъртък ( възможно е да е била заета лекарката не оспорвам ) . Също така от 1 месец се държи студено с мен и ме отблъсква и има някаква гъбична инфекция. След всичко това съм склонен да вярвам че просто е имала сексуален контакт с няколко партньора и явно аз съм бил най-добрата " оферта" . Аз съм на 22 и не съм готов за такава отговорност, пък камо ли с човек , към когото съм изгубил доверие зареди неговите постъпки. По цял ден не мога да спра да мисля за това. Обмислям всичките сценарии. Просто усещам, че нещо крие и истината никога няма да я разбера каквото и да става. Всякаш стигам почти до нея и тя вдига стена отново и отново, опитвайки се да я заобиколя. Имам в момента от онова чувство, онзи инстинкт, който казва "БЯГАЙ и не се обръщай искат да те наранят, искат да те измамят и не се доверявай." До сега всеки път стигам до едно решение - това да я зарежа и да си тръгна, защото това живот ли е да си с човек който няма грам чувства към теб и дете, което дори не се знае дали е мое, но със сигурност нежелано и да пренебрегна себе си и от тук нататъка да съм нещастен или да избягам??? Аз не искам това дете, на същото мнение е и тя, но аборт са и " казали" че нямало ка да стане в 11-тата седмица, защото било много рисково и можела да умре и тя ( не знам това дали въобще е правдоподобно). Колкото до мен аз съм супер безотговорен и си го признавам и не мисля че мога да дам на това дете това което заслужава. Аз през цялото време бях мил и любящ към нея и тя също до първите 2-3 седмици след това стана студена и обясняваше как била коравосърдечна и студена, непоказваща чувствата си. Какво мислите за всичко това и ако можете да ми дадете някакъв адекватен съвет ще съм безкрайно благодарен.
    Последно редактирано от aassddff111 : 10-15-2018 на 14:33

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от aassddff111 Виж мнението
    Приятелката ми е бременна в третия месец и разбра преди 1 седмица. Познаваме се с нея от 3 месеца и тя е пила противозачатъчни 3 години и ги е спряла края на Юни. Точно тогава се запознах с нея и е забременяла края на Юли.
    Аз настоявах да ползваме презервативи, но тя отказваше винаги и казваше " аз с презерватив никога не съм го правила и няма да го правя"
    Честито - ще ставаш татко на чуждо бебе !

    Ако една жена е бременна, това се разбира след месец - месец и половина (като не ѝ дойде цикъла), а не след 3!
    Тя е била бременна преди да се запознаете и го е знаела!
    Никоя нормална жена не иска да го прави без предпазни мерки, освен ако не планува да забременее!
    Сега след като си я помпал без презерватив идва и ти казва че ти си я забременил!
    Цитирай Първоначално написано от aassddff111 Виж мнението
    Тя твърди, че си е правила през първия, втория и третия месец тест и 3-те били отрицателни, а във втория - кръвен, който няма да повярвате - също отрицателен. И миналата седмица ми сервира, че е бременна в 11 седмица. Някак си тези случайности не ми се връзват и има нещо гнило. Говорих откровено с нея и тя отрече всичко. Исках да я заведа с мен на АГ, но тя категорично отказа под предтекст, че няма да разказва живота си на други хора. Подхвърли че акоискам да дойда с нея във Вторник на преглед при нейната АГ.
    Очевидно те лъже, за което и сам почваш да се досещаш:
    Цитирай Първоначално написано от aassddff111 Виж мнението
    Също така от 1 месец се държи студено с мен и ме отблъсква и има някаква гъбична инфекция. След всичко това съм склонен да вярвам че просто е имала сексуален контакт с няколко партньора и явно аз съм бил най-добрата " оферта" .
    Цитирай Първоначално написано от aassddff111 Виж мнението
    Какво мислите за всичко това и ако можете да ми дадете някакъв адекватен съвет ще съм безкрайно благодарен.
    Бягай с 200!
    Не се занимавай повече с нея, блокирай я в социални мрежи, блокирай ѝ номера да не ти звъни, изтрий я от контактите си!
    Съвестта ти трябва да е чиста - детето НЕ Е твое!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Направо съм като в капан, от който искам да се измъкна. Но ако тя не иска да отида с нея на генеколог вероятно или са я хванали че ми е изневерила или бебето е в друг месец. Беше ми казала че на ехографа е 14мм ( което 13мм се води 8 седмица) и след няколко дена обяснява как е 4см( което отговаря на 11-та). Но горе долу е станало около края на Юли по нейни думи а ние сме от 10-ти Юли заедно... Подозирам, че дори да е спала с няколко човека пак има шанс и аз да съм бащата. Обясняваше как не мога да взема правилен съвет от приятелите ми, а само от родителите. Ето тука ме хвана параноята. Ако споделя с тях ще ме натискат да се оженя за нея и да гледам детето и така тя ще спечели тяхната страна.
    Просто мисля да последвам инстинкта ми за оцеляване и да се спася и да бягам надалеч. Признавам си страхувам се от това че след време ако е мое детето ще ме гризе съвестта, но просто не трябва ли тя на пук да ми натрие носа и да ми докаже обратното? Просто преди седмица като разбра каза " още утре ще махна това изчадие от мен" и реагира много емоционално. Но не знам дали това е постановка. Ами ако детето е в 4-ти месец и точно след противозачатъчните е забременяла от друг... До вчера ми повтаряше как аз съм и " съсипал " живота, а аз съм доста наивен и повярвах на думите и лесно. Също така през тези 3 месеца тя ежедневно пушеше по 5-6 масура трева и дори след като разбра, че е бременна продължава. Като изключим това е приемала пико и хапчета и цигари по 1 кутия и отгоре на ден. Но твърди, че няма как тревата и малко цигари да навредят на детето... аз останах изумен.
    Последно редактирано от aassddff111 : 10-15-2018 на 16:15

  4. #4
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от aassddff111 Виж мнението
    Познаваме се с нея от 3 месеца и тя е пила противозачатъчни 3 години и ги е спряла края на Юни. Точно тогава се запознах с нея и е забременяла края на Юли.
    Аз настоявах да ползваме презервативи, но тя отказваше винаги и казваше " аз с презерватив никога не съм го правила и няма да го правя", също така каза че лекарите са и казали, че много трудно може да забременее. Аз чак сега разбрах, че след спиране на противозачатъчни шанса да забременее расте многократно... Тя твърди, че си е правила през първия, втория и третия месец тест и 3-те били отрицателни, а във втория - кръвен, който няма да повярвате - също отрицателен. И миналата седмица ми сервира, че е бременна в 11 седмица. Някак си тези случайности не ми се връзват и има нещо гнило. Говорих откровено с нея и тя отрече всичко. Исках да я заведа с мен на АГ, но тя категорично отказа под предтекст, че няма да разказва живота си на други хора.
    Не може да се познавате от три месеца и тя да е бременна в третия месец. 100% те лъже ако не щеше да поне да иска да се докаже че е твое..
    Цитирай Първоначално написано от aassddff111 Виж мнението
    Имам в момента от онова чувство, онзи инстинкт, който казва "БЯГАЙ и не се обръщай искат да те наранят, искат да те измамят и не се доверявай." До сега всеки път стигам до едно решение - това да я зарежа и да си тръгна, защото това живот ли е да си с човек който няма грам чувства към теб и дете, което дори не се знае дали е мое, .
    Просто избягай и не се занимавай с нея!

  5. #5
    Или е бременна от някой друг или те лъже че е, и много скоро ще ти изсценира спонтанен аборт.
    И ако е твое имаш всяко право да присъстваш на прегледа
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Честито - ще ставаш татко на чуждо бебе !

    Ако една жена е бременна, това се разбира след месец - месец и половина (като не ѝ дойде цикъла), а не след 3!
    Тя е била бременна преди да се запознаете и го е знаела!
    Никоя нормална жена не иска да го прави без предпазни мерки, освен ако не планува да забременее!
    Сега след като си я помпал без презерватив идва и ти казва че ти си я забременил!
    Очевидно те лъже, за което и сам почваш да се досещаш:

    Бягай с 200!
    Не се занимавай повече с нея, блокирай я в социални мрежи, блокирай ѝ номера да не ти звъни, изтрий я от контактите си!
    Съвестта ти трябва да е чиста - детето НЕ Е твое!
    Ти си невежа!!! Прочетох вече няколко твои мнения и заставам зад думите си. Твърдиш неща от които нямаш грам понятие. След инвитрото на жена ми пич (или пичка, не те знам какво си), на единадесетия ден констатираха бременността! Принципно две седмици след овулацията може да се засече бременността. Ама ти си пропуснал часовете по анатомия в даскало или просто още не сте взели материала, тъй като най-вероятно си седми-осми клас! Чувал ли си за цветна бременност, че да говориш за цикъл и ала-бала простотии? Аман от дървени философи, които нямат грам опит в истинския живот. Освен това ще припаднеш, ако знаеш истинския процент на жените които не ползват хапчета или "дъждобрани" по време на секс. Ама какво съм тръгнал да те образовам, ти си си плямпай твоите некомпетентни глупости. И това да я блокира в социалните мрежи и телефона... ПЛАЧА, ЕЙ Защото това е твоят начин за решаване на проблема? Типично за някой недорасал пубер! Нямаме топки да се изправим лице в лице с проблема и затова газ с 200 към мама и тате! Бляскаво бъдеще те чака, тъй да знаеш. Пускам сълза за теб и ти трия глупостите които си написал от съзнанието и паметта ми, че направо ША п'овърна!

    А на мъжагата с бременната приятелка:
    Готин, ако знаеш кога е бил последният цикъл на приятелката ти, можеш да изчислиш всичко и ще стане ясно твое ли е или не. А и ако ти си замесен като предполагаем баща на отрочето, имаш пълното право на тест за бащинство. Това може да се направи и в единадесетата седмица от бременността или след 10-та гастационна седмица. Извлича се венозно кръв от майката, защото в нея вече циркулира и кръвта на детето. А кръвта на детето естествено съдържа и генома на бащата. Теста обаче струва 2400 лв., така че мацката да взема да си признава по-добре. Макар че и да ги нямаш тия пари, вземи ги намери от някой приятел, майка, баща. Защото пари се изкарват, а баща ставаш за цял живот. Това ти стига като инфо засега. Но спри да слушаш сулю и пулю за неща, които трябва да си ги преживял, за да си компетентен!

    Относно кръвният тест ---------------------------------- ТАЗИ ТЕ ЛЪЖЕ МЕГА ЗДРАВИ ПИЧ!!! Кръвният тест не греши, защото се увеличава наличието на хормона гонадотропин, който индикира бременността!

    Относно аборта ---------------------------------- ТАЗИ ТЕ ЛЪЖЕ МЕГА ЗДРАВО ПИЧ!!! В този период на бременността, ако не се лъжа жената може да абортира дори и с медикаменти. Ембрионът е около 2 см. в тези седмици. От какво може да умре, от липса на мозък или от нескопосани лъжи?

    Нещото което не разбирам в ситуацията е, какво иска от теб въпросната мадама? Да си го родите и да си го гледате ли? Да си го задържи, но ти да не си част от живота им (нещо като донор на сперма)?

    ПП: Попрочети малко за тестове, бременност и т.н., проучи нещата, ако трябва отиди при личния си лекар и сподели казуса с него. После се виж с твоята мацка и започни да й говориш с факти и термини. Нека видим как ще реагира като види, че вече си наясно с много от нещата и няма да може вече да те лъготи.
    Последно редактирано от 9999 : 10-15-2018 на 20:44

  7. #7
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    ТАЗИ ТЕ ЛЪЖЕ МЕГА ЗДРАВИ ПИЧ!!!

    ТАЗИ ТЕ ЛЪЖЕ МЕГА ЗДРАВО ПИЧ!!!
    Аз казах същото!
    А ти в един и същи пост първо ми възрази, а после на практика повтори това което съм казал аз!

    Много си зле фейкче... координираната атака срещу мен, идва от Юинингей, fire magic и теб...

    сл0чайнос?!?

    не мислА !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Аз казах същото!
    А ти в един и същи пост първо ми възрази, а после на практика повтори това което съм казал аз!

    Много си зле фейкче... координираната атака срещу мен, идва от Юинингей, fire magic и теб...

    сл0чайнос?!?

    не мислА !
    Ти четеш ли правилно бе едноклетъчен? Къде потвърдих глупостите които надраска? Гледкай си новите серийки с АнакинЧО и лапай сополчета. Усещам накаква агресия у теб. Мисля, че е в следствие на сексуална апатия! Да не са те насилвали като малък? Както и да е, не ми отговаряй. Но ако пак ти посегнат, пиши ми да звънна на социалните и да накажем лошият чичко с плюещата кобра, сеш се

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    До Грозния: Не се опитвай да мислиш, че наистина не ти се отдава. Просто си комплексиран злобар с фалшиво самочувствие, г.н псевдо разбирач по-всички въпроси с минимални познания от общ характер мислещ се за професор и всички го забелязват. Поне това показваш в коментарите ти. Каква атака, какви 5 лева? Ще падне гигантисимо на форума ли бе, малеее... Сърбай си попарата и приеми, че не си харесван и то не е защото си велик неразбран гений, но май не ти отърва щом те гони параноята? Ти си един некомпетентен, неприятен и неадекватен потребител, казваш нещо и после твърдиш, че си прав, дори да не е така и това е всичко. Образът грозен съм ама съм много умен не ти пасва, ама никак. Туко-виж се окажеш красив, но тъп? Неслучайно е обаче, че мненията ти винаги са обединени от това да даваш съвети в който да се разделят хората и да им казваш, че нямат шанс в дадена ситуация с някое момиче и т.н. просто защото ги сравняваш с теб тези ситуации и ти никога не си имал...Ти дори нямаш такива ситуации, защото си нещастник, после си казваш, а това е защото нямам пари, не съм красив и някакви такива подобни лайна. Ама не всеки иска да е сдухан нещастник като теб и няма нужда от твоите комплексарски мнения сещаш ли се?



    По темата: Не смятам,че бременноста ви е най-големият проблем.
    Казваш, че може да е правила секс с други мъже и въпреки това ако е "хванала" от тебе нямаш проблем да ти го роди и да му бъдеш баща, въпреки че казваш, че си супер безотговорен? Щото квото и да пишеш те усещам, че сякаш ако си сигурен, че е от теб го искаш това бебе въпреки всичко?!? Ти нормален ли си бе маняк? Казваш, че е студена към тебе, говори ти, че си й съсипал живота? А ти какво, мълчиш и се съгласяваш? Изобщо какво виждаш във вашата връзка освен тази бременност? Какви родители имаш, че биха те натискали да се жениш за нея без да имат представа за връзката ви и изобщо да не подкрепят теб, а нея? Да не би да си от някоя малцинствена група?
    Последно редактирано от fire_magic : 10-15-2018 на 21:46

  10. #10
    Не, не съм от малцинствата. Консултирах се с генеколог и наистина ми каза че е нямало проблеми да присъствам на прегледа. Говорих и с момичето и когато пак настоявах за общ преглед приключи нещата между нас. За което се радвам, може да не науча истината но научих едно- че ме лъже. Благодаря за мненията.

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Ама и ти си един... Ебеш там няква непозната ни я знаеш, ни я познаваш взимаш си я като за жена, после се чудиш откъде ти е дошло. Може и да е твое и да разбереш след време. Казва ти, че не може да абортира, защото явно не иска.-(но ти искаш.) Сега просто те разкарва като обидена, че и нямаш доверие ама след време кой знае какви ще ти ги надроби пак. Е, в най-лошия случай ще имаш дете на което ще плащаш някаква издръжка, а майка му ще го възпита да те мрази, което е по-лошото. Трябваше да останеш с нея и да настояваш да се съгласи за аборт след като си сигурен, че не искаш деца, сега нищо не се знае... Защо иначе ще те остави да се измъкнеш толкова лесно? Внезапно е станала добра богиня и е решила да не те тормози повече? Жените са много хитри да знаеш. Според мен не е толкова глупава да се опитва да ти пробута чуждо бебе. Накарала те е да си й направиш едно.
    Последно редактирано от fire_magic : 10-16-2018 на 07:24

  12. #12
    Сега след като ме разкара каза да не я търся повече и да забравя за нея и детето. И след малко почна да ми говори как няма да избягам от отговорност и ще ме съди до дупка за това и за психически тормоз. Е затова имам хронологии на чатове както и ако и направят тест в момента ще хванат тревата,пикото и екстазито и това го прави докато е бременна. Мислянда се консултирам с добър адвокат в случак че поиска нещо и ше направя така че на мое име нищо да не се води. Както и преди малко ми каза, че не ги е спряла противозачатъчните края на Юни, ами до средата на Юли...

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Е, то като нямате брак нищо не може да ти вземе. Само издръжка за детето, е вече ако и нея не можеш да плащаш не знам дали имат право да ти отнемат имущество с цел да се изплаща издръжката.-вероятно могат. В повечето случаи издръжката определена от съда се върти около 100-150 на месец, а тия пари не стигат за нищо... Ти сам ще искаш да му даваш повече от това понеже ще те гризе съвестта. В това да те съди за психически тормоз не виждам голяма полза.

    Хронологии и чатове.. винаги може да каже, че и други хора и знаят паролите,някой и хакнал профила или някой и е ползвал телефона без нейно знание. Това няма начин да се признае в някой съд. Тя ще те кампи, и като се роди детето тогава ще ти го нахлузи леко и ти няма какво да направиш, ако е твое носиш някакви последстия , това е. Това за противозачатъчните даже не го вярвам. Ти лично виждал ли си я някога да пие? А, бе направила си е сметката според мен казвам ти аз! То и без противозачатъчни не е много лесно да се забременее по-принцип, освен ако не знаеш кога точно да си вкараш сперма в пусито, така чее...

  14. #14
    Ами най-много да плащам издръжка. Но ще я блокирам навсякъде защото ще продължи всекидневния тормоз и ще ми писнс накрая ще и се развикам и ще ме осъди. Пък ако реши да ме съди не мисля че някоя съвестна майка ще се друса всеки ден докато е бременна...

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Е, това не означава че ти не може да я забремениш нали?
    В смисъл с това, че е несъвестна майка и наркоманка можеш да си изпросиш повече права над детето, да живее изцяло при теб например и много рядко да се вижда с майка си... Това би ти била ползата от това, че тя е безотговорна майка... Ще ти се даде право ти да бъдеш по-отговорният родител.

  16. #16
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    Усещам накаква агресия у теб.
    Айдйе бйе?!
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    ...да им казваш, че нямат шанс в дадена ситуация с някое момиче и т.н. просто защото ги сравняваш с теб тези ситуации и ти никога не си имал...
    Аз казвам на другите да не допускат същите грешки!

    Само глупак може да повтаря едни и същи грешки и да очаква различен резултат!
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Ама не всеки иска да е сдухан нещастник като теб и няма нужда от твоите комплексарски мнения сещаш ли се?
    Твоите съвети са безполезни и неработещи!
    Не видях никой да подкрепя твоите мнения или да мисли като теб, освен фейк-профилите ти !
    Цитирай Първоначално написано от aassddff111 Виж мнението
    Говорих и с момичето и когато пак настоявах за общ преглед приключи нещата между нас. За което се радвам, може да не науча истината но научих едно- че ме лъже. Благодаря за мненията.
    Бягай далече от тая и не се обръщай назад!
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Според мен не е толкова глупава да се опитва да ти пробута чуждо бебе. Накарала те е да си й направиш едно.
    Говориш пълни глупости и се опитваш да манипулираш автора на темата!
    Цитирай Първоначално написано от aassddff111 Виж мнението
    И след малко почна да ми говори как няма да избягам от отговорност и ще ме съди до дупка за това и за психически тормоз.
    Как е почнала да ти говори?! Ти още ли общуваш с нея?!
    Прекрати всякакви отношения с нея - не виждаш ли че те манипулира?!
    Няма как да те осъди да плащаш издръжка на чуждо бебе без тест за бащинство, освен ако не си толкова глупав че да се поддадеш и да припознаеш чуждото бебе!
    Цитирай Първоначално написано от aassddff111 Виж мнението
    Но ще я блокирам навсякъде защото ще продължи всекидневния тормоз и ще ми писнс накрая ще и се развикам и ще ме осъди.
    Блокирай я и не се виждай с нея!
    Може да ѝ скимне да инсценира че я нападаш! Стой далеч от нея!
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Ще ти се даде право ти да бъдеш по-отговорният родител.
    Авторът не е родител !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Твоите съвети са безполезни и неработещи!
    Не видях никой да подкрепя твоите мнения или да мисли като теб, освен фейк-профилите ти
    Такива профили нямам наистина, за да го казваш обаче сигурно ти имаш, въпреки това засега не виждам някой също да подкрепя твоите мнения? Защо ли? Интересно, след като твоите мнения не са подкрепени защо ги смяташ непременно за полезни и работещи?
    Последно редактирано от fire_magic : 10-16-2018 на 18:59

  18. #18
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Авторът не е родител !
    Сигурно ти си ебал приятелката му вместо него, та си по-наясно.
    Той не отрича, че е възможно да я е забременил понеже знае най-добре, и идва тука някъв девствен сдухан мъдрец, нямал една връзка в живота си и изобщо отношения с момиче, даващ правилните съвети и решения. omegalol Осъзнаваш ли колко е нелепо всичко това? Вероятно не, щото сигурно ще се самоубиеш.
    Последно редактирано от fire_magic : 10-16-2018 на 19:10

  19. #19
    Вчера всичко излезе наяе и тя си призна. На моя рожден ден е наебала един приятел и ми обясняваше как искала да и простя и да бъде с мен защото чувствата и са към мен, но имало някъв малък шанс и да е от него. На него му е пращала снимки от ехограф
    Направо си е за черпене положението

  20. #20
    Повече от фен Аватара на kojinshugi
    Регистриран на
    Aug 2016
    Мнения
    359
    Цитирай Първоначално написано от aassddff111 Виж мнението
    Вчера всичко излезе наяе и тя си призна. На моя рожден ден е наебала един приятел и ми обясняваше как искала да и простя и да бъде с мен защото чувствата и са към мен, но имало някъв малък шанс и да е от него. На него му е пращала снимки от ехограф
    Направо си е за черпене положението
    милия

  21. #21
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Кое му е за черпене...

  22. #22
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от aassddff111 Виж мнението
    Вчера всичко излезе наяе и тя си призна. На моя рожден ден е наебала един приятел
    Тъкмо за "честит рожден ден"
    Цитирай Първоначално написано от aassddff111 Виж мнението
    Направо си е за черпене положението
    Еех камък ти падна от сърцето!

  23. #23
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Тъкмо щях да напиша, че ако си мислиш, че те лъже за нещо, в 99% от случаите те лъже, ама си разбрал нещата по трудният начин... Бий й един шут, а ти бягай в противоположната посока, ама бърже!

  24. #24
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от aassddff111 Виж мнението
    Вчера всичко излезе наяе и тя си призна. На моя рожден ден е наебала един приятел и ми обясняваше как искала да и простя и да бъде с мен защото чувствата и са към мен, но имало някъв малък шанс и да е от него. На него му е пращала снимки от ехограф
    Видя ли сега кой беше прав ?!
    Аз, разбира се, за пореден път !
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Кое му е за черпене...
    Това че бях прав например !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  25. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Това че бях прав например !
    Частично, вероятността авторът да е бащата е по-голяма. С оня е спала само 1 път, с него повечко. Налучка това, че се е наебала с друг, но това никой не го е оспорвал.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си