.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    Exclamation Секс без презерватив по време на цикъл

    Здравейте. Момче съм и тъй като преди 2 дни правих секс без презерватив докато момичето е в цикъл реших да потърся съвет или някаква информация тук.
    Цялото нещо не продължи повече от 2 минути, защото бях пиян и реших да спра. До колкото си спомням нямах кръв по пенисът и след това веднага се измих. Момичето се поддържа добре и няма никакви заболявания. Та въпроса ми е дали има шанс да съм хванал някаква инфекция или болест. И дали трябва да разговарям с родител тъй като съм на 18.

  2. #2
    Имах същият случай когато бях в гимназията. А мадамата ми беше гадже. Разликата е, че аз отгидох да говоря с лекар, а не питах по форумите разни некомпетентни, на които не им е това работата. Постъпи като един пълнолетен и здравомислещ индивид, ако ме рабираш накъде те бия! Мога да ти отговоря на въпроса, но няма да го направя, защото ще е лоша услуга.

  3. #3
    Страх ме е да отида на лекар, защото не живея в България и нещата с лекарите тук седят по много различен начин. Затова исках съвет и по-точен отговор.

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Добре, първо, вредно е за самата нея, да прави секс, докато е в цикъл. Реално съществува шанс да умре, от кръвта, която се връща вътре в нея, от тласъците ти. Момичето щом няма венерически болести, нищо не си лепнал. А щом до сега не те сърби, боли, абе изобщо някакъв дискомфорт да чувстваш на онази си работа, значи нищо ти няма. В общи линии, те съветвам обаче, да изчакате 1 седмица или поне да използвате презервативи, защото тая кръв не е от най-чистите, че да не ти се случи нещо.

  5. #5
    Реално няма шанс тя да умре от това. От нея не блика кръв като изведро, че да се връща обратно на вълни. По тази логика И тампоните също са смъртоносни, тъй като задържат кръвта в нея за определен период от време.
    Това че тя няма венерически болести, не означава че не можеш ти да си навлечеш някоя инфекция. Да, възможно е, но не е задължително. Това дали си си навлякъл нещо или не няма как да знаем, диагнози онлайн не се поставят.
    След като си пълнолетен(над 18.) в която и страна да си, нямаш нужда от придружител при доктора. Друг е въпроса че ако си свързан към на ваще застраховката, те няма как да не разберат.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    В дните, когато ви е силнс менструацията, никакъв шанс, тази кръв се връща към органите и може да се увредите нещо. В слабите дни правете, като имате такъв мерак. Но задължително с презерватив, за да не си навлечете някоя инфекция.
    Пс- както тампоните, така и превръзките, могат да предизвикар токсичен синдром, или там както точно се казваше. Та, сменяйте и двете неща на време! Успехче

  7. #7
    Момичето е ваксинирано преди 3 години за хив. Това означава ли, че шансът да хвана хив или нещо от типа е малък? Също така се реших да отива за изледване на кръвта за хив. Минали са само 3 дни. Да изчакам ли седмица?

  8. #8
    Ти последно от инфекция ли се притесняваш или от венерическа болест?
    Ако има Хив или е преносител, това че е в цикъл Не променя факта че вероятността да се заразиш е огромна. Инкубационния период на Хив може да продължи и 10 години. И никой не е казал че момичето е болно, не знам защо сам си навиваш такива неща и седиш и ги мислиш.
    Най-много да си лепнеш някой цистит, въпреки че симптомите вече щяха да са на лице.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  9. #9
    Като цяло се притеснявам от всичко. Вече са минали 3 дни и за сега не чувствам нищо. Да изчакам ли една седмица преди да отида да се изследвам? Единственото нещо което забелязах е, че уринирам по-често.
    Последно редактирано от Imam vupros2 : 03-19-2019 на 13:31

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    филмар

  11. #11
    Това наистина не го разбирам, правиш секс с някаква рандъм, не ползваш презерватив понеже е в цикъл и вероятността да забременее е минимална (да, не е 100% гаранция) и чак след това се сещаш, че има и по-лошо от бременността, като например ХИВ, сифилис, гонореа, хламидия, херпес, гъбички, хепатит и т.н
    Това че се поддържа не означава че не е преносител на нещо от горе-изброениете, след като с теб е правила секс без презерватив, кое ти дава гаранция че не го е правила и с други? Освен това ваксината за ХИВ намаля риска да се разболееш, не го елиминира изцяло.

    А сега дишай спокойно, понеже най-вероятно нищо ти няма. И като не можеш да се контролираш след употреба на алкохол, се въздържай, за да не стане наистина беля следващия път
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  12. #12
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Imam vupros2 Виж мнението
    Момичето е ваксинирано преди 3 години за хив.
    Ваксина срещу ХИВ НЯМА!

    Риск от зарази при секс винаги има, особено ако е без презерватив! Това че е девствена, или че е в цикъл, не значи че не може да е болна !
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Най-много да си лепнеш някой цистит, въпреки че симптомите вече щяха да са на лице.
    Циститът му е най-малкият проблем!
    Освен това циститът е в ПЪТИ по-често срещан при жените и те са по-податливи на такави инфекция, заради разликата в дължината на пикочния канал при мъжете и жените!

    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ...Освен това ваксината за ХИВ намаля риска да се разболееш, не го елиминира изцяло.
    Последно редактирано от Rengur : 03-19-2019 на 19:31
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #13
    Лекарство съществува под формата на ваксина и хапче. Не предпазва напълно, нито лекува, но го представят като намалящо риска от заразяване.
    Момичето сигурно обаче има HPV ваксина, която също толкова действа. Повечето такива лекарства са все още в доста начален стадий и носят повече проблеми отколкото да помагат.
    Последно редактирано от aleks26 : 03-20-2019 на 14:53
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  14. #14
    Благодаря за отзивите. Ще отида на лекар тези дни.

  15. #15
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Лекарството се казва "....", съществува под формата на ваксина и хапче. Не предпазва напълно, нито лекува, но го представят като намалящо риска от заразяване.
    Това реклама на конкретен шарлатански продукт ли е или бъркам?!

    Това че на някакъв продукт някой му приписва определени свойства, не значи че действа или още по-малко че е лекарство/ваксина! Подобни постове, лишени от научен смисъл и особено по медицински и здравословни теми са меко казано неуместни и безотговорни !!!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Това реклама на конкретен шарлатански продукт ли е или бъркам?!

    Това че на някакъв продукт някой му приписва определени свойства, не значи че действа или още по-малко че е лекарство/ваксина! Подобни постове, лишени от научен смисъл и особено по медицински и здравословни теми са меко казано неуместни и безотговорни !!!
    А ти какво искаш бе шпенглер, официално да обявят, че най-накрая "учените" са открили лекарство, което лекува СПИН-а ли? Ей тъй, щото всичко се прави безкористно и в полза на обществото, а не за профита на големите корпорации. Хубаво е да съзрявате на години, но е хубаво да го правите и на акъл. Доброто в тая тема идва от факта, че покрай нея сте прочели малко за болестите и лекарствата. Холи-Доли момата каза нещо много важно, което дано да ви е направило впечатление относно ХИВ. Не знам дали сега се е запознала с фактите по случая или е било преди да се пусне темата, но няма и значение, след като по един или друг начин е наясно с нещата. И на нелицеприятното дете идиот само да му вметна, че всъщност има излекувани индивиди, благодарение на медицината. Нали искаше доказатеслтво? Мъжът се казва Тимъти Браун и не е единственият. Ето, тук можеш да прочетеш за него - https://www.webcafe.bg/newscafe/svya...+virusa+na+HIV

    Този пост с научен смисъл ли ти е? Хайде сега се разплачи заради некомпетентността си разбирко.

  17. #17
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    А ти какво искаш бе шпенглер, официално да обявят, че най-накрая "учените" са открили лекарство, което лекува СПИН-а ли?
    Явно Холито ти е дала рецепта на лично съобщение за лекарството, което лекува СПИН-а. Защо тогава обаче не го споделиш или и ти си от тия "учените".

    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    Ей тъй, щото всичко се прави безкористно и в полза на обществото, а не за профита на големите корпорации.
    Ако ти изобретиш нещо, макар и с ум като твоя да няма такава опасност, за което си вложил милиони средства, труд и години от живота си, ще го отпуснеш ли за безплатно ползване? А и хората по света са прекалено много. Нима смяташ, че има пари и средства за лечение на всички?


    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    Хубаво е да съзрявате на години, но е хубаво да го правите и на акъл.
    Колко съзрял се чувстваш и на колко си години?

    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    Доброто в тая тема идва от факта, че покрай нея сте прочели малко за болестите и лекарствата. Холи-Доли момата каза нещо много важно, което дано да ви е направило впечатление относно ХИВ. Не знам дали сега се е запознала с фактите по случая или е било преди да се пусне темата, но няма и значение, след като по един или друг начин е наясно с нещата.
    Да, сигурен съм, че ти и тя сте се запознали много обстойно с "фактите". Нека все пак да проверим твоя източник.

    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    И на нелицеприятното дете идиот само да му вметна, че всъщност има излекувани индивиди, благодарение на медицината. Нали искаше доказатеслтво? Мъжът се казва Тимъти Браун и не е единственият. Ето, тук можеш да прочетеш за него - https://www.webcafe.bg/newscafe/svya...+virusa+na+HIV
    ХИВ-позитивен мъж във Великобритания стана вторият познат случай на излекуван от вируса пациент.
    Да, явно е вторият. Каква успеваемост в борбата срещу ХИВ само!
    Само така да попитам, според теб колко в света са донорите на "специфичната генетична мутация позната като CCR5 delta 32" и колко са болните от ХИВ? Стигат ли двама, за да се каже, че вирусът е преборен? И стигнаха ли ти силите да прочетеш този сложен научен текст до почти неговия край, където все пак се казва
    Не е сигурно обаче дали CCR5 мутацията е достатъчно условие за успешен резултат или усложнението с имунните клетки също е фактор.

    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    Този пост с научен смисъл ли ти е? Хайде сега се разплачи заради некомпетентността си разбирко.
    Защо някой трябва да плаче заради твоята некомпетентност и считаш ли, че твоят пост е дисертация по темата? Защо направо не станеш учен специалист по ХИВ? Сигурен съм, че академичната общност ще прояви интерес към дисретацията на теб и Холи тук.
    Последно редактирано от TrollFactory : 03-27-2019 на 11:35

  18. #18
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    И на нелицеприятното дете идиот само да му вметна, че всъщност има излекувани индивиди, благодарение на медицината. Нали искаше доказатеслтво? Мъжът се казва Тимъти Браун и не е единственият. Ето, тук можеш да прочетеш за него - https://www.webcafe.bg/newscafe/svya...+virusa+na+HIV
    Какъв достоверен източник на информация !
    Ама не е ли по-добре за лека срещу СПИН да се пише в някой жълт вестник ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  19. #19
    По време на цикъл никога не правя секс. Дори и с презерватив. Ако много ми се иска, има друг начин.

  20. #20
    Никога не правя секс, когато съм в цикъл и никога не го правя без презерватив, защото с приятелят ми го правим доста често и ме е страх

  21. #21
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от lili-ton Виж мнението
    По време на цикъл никога не правя секс. ... Ако много ми се иска, има друг начин.
    Разкажи ни повече... фейкче !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  22. #22
    Ха, най-жалкия фейкър нарича другите така. Комплексар!

  23. #23
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от reni12 Виж мнението
    Ха, най-жалкия фейкър нарича другите така. Комплексар!
    Ето че и ти се издаде...
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  24. #24
    ние не трябва да секс в един цикъл има много странични ефекти имаме'nt секс в един цикъл

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си