.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    Unhappy Не ми вярва дайте съвет

    Здравейте искам съвети от вас имам проблем Никога не съм писала по форуми но съм отчаенаи
    реших да чуя съвети Приятелят ми си мисли че му изневерявам и го лъжа.Той си мисли че се виждам с друг.Дайте ми съвет какво да правя как да постъпя как да му докажа че дори и никога не съм му го пречинявала не ми е минавало дори през акъла.Това е проблем от доста време и много ме тормози 24 часа сме заедно никаде не излизам без той да знае с кой съм и къде съм ...всичко възможно правя за да не го мисли но не се получава правя всичко по силите си да му се доказвам но той не ми вярва и караниците не спират отчаяна съм дайте ми съвет как да му докажа че никога не съм го лъгала и дори и не искам аз го обичам никога не бих му го причинила

  2. #2
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Ами питай го защо като няма доверие е все още с теб!
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  3. #3
    Защото ме обича знам го

  4. #4
    anonymous1043668
    Guest
    Седнете и говорете цивилизовано. Обясни му че няма причина да му изневеряваш и го попитай какво го е довело до тази мисъл. Мъжете ги е страх от изневяра попринцип защото не се смятат за достатъчно добри за момичето и тя ще си намери друг. Ако пак до не ти вярва значи имате проблем с доверието.. Връзка без доверие няма и затова ще е най-лесно да се прекрати.
    Това може да е резултат от комплекси или да е ревнив,но може и просто да те има за собственост и да не ти дава да си поемеш въздух. Тогава пак ще е най-добре да си тръгнеш..

    Цитирай Първоначално написано от Nntnv Виж мнението
    Защото ме обича знам го
    Ако толкова те обичаше щеше да ти вярва..

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от Nntnv Виж мнението
    Здравейте искам съвети от вас имам проблем Никога не съм писала по форуми но съм отчаенаи
    реших да чуя съвети ? Приятелят ми си мисли че му изневерявам и го лъжа.Той си мисли че се виждам с друг.Дайте ми съвет какво да правя как да постъпя как да му докажа че дори и никога не съм му го пречинявала не ми е минавало дори през акъла.Това е проблем от доста време и много ме тормози ? 24 часа сме заедно никаде не излизам без той да знае с кой съм и къде съм ...всичко възможно правя за да не го мисли но не се получава правя всичко по силите си да му се доказвам но той не ми вярва и караниците не спират ?отчаяна съм дайте ми съвет как да му докажа че никога не съм го лъгала и дори и не искам аз го обичам никога не бих му го причинила ?
    Дай координати, за да си пишем..


    мръсотии. :Д Ама ме запиши с женско име. Той след време ще провери, ще звънне и аз (макар да си имам боботещ глас) ще се постарая да го направя още по-басов ще кажа "ало, какво правиш, бонбон? Държи ли те още влажно след вчера на обяд?"

    И приятелят ти вече няма да се съмнява в теб.
    Последно редактирано от FuzzyDesertMeaw : 05-31-2019 на 20:44

  6. #6
    За съжаление ревността е болест, която в 99% от случаите не се лекува.
    Да не говорим и че обикновено най-ревнивите са такива, понеже самите те изневеряват.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  7. #7
    Много пъти сме говорели милиони пъти .. той не ме слуша не ми вярва за него това е оправдание като му обяснявам че аз не се виждам с друг.Идва ми в повече вече .... Как да се разделим аз го обичам немога да кажа чао свикнали сме заедно (

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    А, да - има и компромисно решение - напусни го. Твърдиш, че го обичаш - лъжа. След година ще ги разправяш същите сърчица за друг. В този форум всяка една потребителка в рамките на година-две се е разлюбвала и влюбвала в друг. Колко пъти сме чели едно и също , но за различни техни гаджета. И всеки път предишният им (когото са обичали безрезервно), сега е бил чудовище, което ги е източвало енергийно и ги е манипулирало емоционално. Жените са по-непостоянни в чувствата си от мъжете, само в чувствата към децата си са постоянни. Нали знаеш песента "притури се планината"?
    "либе жали ден до пладне, майка жали чак до гроба".
    Последно редактирано от FuzzyDesertMeaw : 06-01-2019 на 08:11

  9. #9
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Ми като е толкова сигурен да си ходи сам Прави си каквото искаш пък ако не му харесва знае пътя.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  10. #10
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155

    Exclamation

    Не ти вярва сигурно, защото си мастия или поне те е хванал още докато си била такава и сега си някъде в процеса на опитомяване, когато все още трябва да използва крути мерки като да те заключва у вас или води на каишка. Ако това не ти харесва, тогава изцяло сама си си виновна, че си си избрала такъв традиционен мъж и му позволяваш да те държи на повод. Живеем в 21 век и в европейска държава, така че глупостта ти да даваш на някой да те третира като уред за секс, чистене и готвене и някой ден евентуално и за гледане на челяд си е лично твоя отговорност. Какво искаш от нас да ти кажем повече по случая? Ако те тормози, за това си има полиция и прокуратура. Някой ден, когато любимият ти е в добро настроение и поради това те е извел извън дома, използвай момента, избягай докато сте някъде на публично място и помоли за незабавна помощ и когато дойде полицията помоли за незабавна защита.

  11. #11
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    Сигурно и той ти изневерява и затова има съмнения, че няма как да не му изневеряваш и ти
    Според мен му изневери, за да има причина дето ти мрънка поне и да не се чувстваш гадно за негова сметка

  12. #12
    Голям фен Аватара на KaRiNa.Ni
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    657
    Цитирай Първоначално написано от Nntnv Виж мнението
    Здравейте искам съвети от вас имам проблем Никога не съм писала по форуми но съм отчаенаи
    реших да чуя съвети ������������ Приятелят ми си мисли че му изневерявам и го лъжа.Той си мисли че се виждам с друг.Дайте ми съвет какво да правя как да постъпя как да му докажа че дори и никога не съм му го пречинявала не ми е минавало дори през акъла.Това е проблем от доста време и много ме тормози������������ ������ 24 часа сме заедно никаде не излизам без той да знае с кой съм и къде съм ...всичко възможно правя за да не го мисли но не се получава правя всичко по силите си да му се доказвам но той не ми вярва и караниците не спират ������������ отчаяна съм дайте ми съвет как да му докажа че никога не съм го лъгала и дори и не искам аз го обичам никога не бих му го причинила ���������������� �������


    Не може да излекуваш болезнената ревност,някои хора са недоверчиви,което е хубаво,но твоето си е чиста мъка.

  13. #13
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    За да ти се даде точен отговор, трябва да кажеш на колко сте - ти и той. Има значение, повярвай.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  14. #14
    Доверието е взаимно

  15. #15
    Тъкмо съм постнал тема за доверието, в която самият аз имам проблем. И това, че нямаш вяра в някого и се съмняваш да изневерява не значи, че самият ти изневеряваш, както в моят случаи. Да не се заричам, но досега не съм имал такъв случай от моя страна.

  16. #16
    Пича просто е психично болен

  17. #17
    Говорете с психолог. при д-р Безинска-Шеинкова бях аз за подобен проблем и много ми помогна.

  18. #18
    А, за да се съмнява толкова в теб, може би има някаква причина? Давала ли си му някакви поводи за съмнение или нещо от този сорт? И откога е така?

    You're either loyal completely or not loyal at all.

    One lie is enough to question all truths!





Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си