.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Exclamation Силна болка при опит за секс

    Здравейте искам първо да кажа, че темата е сериозна и не искам подигравки а сериозни отговори. Казвам се Ванеса и съм на 14 години имам приятел от два месеца през последните 2 седмици се опитваме да правиме секс за първи път. Поне при мен е за първи защото той е на 20 години. Проблемът е там че като се опита да го вкара и много ме боли и изобщо не може да го вкара. Той е страшно мил и като вижда, че ме боли спира. На мен ми е страшно неудобно и не знам какво да правя. Искам да подчертая, че използва презерватив и дори пробвахме с лубрикант но нищо. Иначе мастурбирам и то доста и се овлажнявам много но като се опитаме да го направим не става нищо. В мен ли е проблема че съм тясна на него ли му е прекалено голям не мога да преценя той казва че не му е голям 17 сантиметра. Кажете ми какво да направя моля ви.

  2. #2
    Мисля, че не ти е време да правиш секс точно сега! Колкото за болката - женсктата вагина се разтяга, така че не знам колко те боли!!!Другия път като пишеш ФЕЙК теми, малко помисли
    We’re all living in each other’s paranoia. .-_-

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Alexander1022 Виж мнението
    Мисля, че не ти е време да правиш секс точно сега! Колкото за болката - женсктата вагина се разтяга, така че не знам колко те боли!!!Другия път като пишеш ФЕЙК теми, малко помисли
    Темата не е фейк.

  4. #4
    В случай, че темата е сериозна - нали осъзнаваш, че извършвате нарушение на законодателството на Република България?

    Моля съответните власт имащи да се самосезират и да уведомят компетентните държавни институции, а последните да предприемат действие по установяване на самоличността на субектите в историята. Младежът да понесе глоба и условна/ефективна присъда лишаване от свобода, а родителите на 14 годишната - солена глоба за неефективно упражняване на родителски контрол върху дейността на непълнолетно лице под тяхна опека.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    В случай, че темата е сериозна - нали осъзнаваш, че извършвате нарушение на законодателството на Република България?

    Моля съответните власт имащи да се самосезират и да уведомят компетентните държавни институции, а последните да предприемат действие по установяване на самоличността на субектите в историята. Младежът да понесе глоба и условна/ефективна присъда лишаване от свобода, а родителите на 14 годишната - солена глоба за неефективно упражняване на родителски контрол върху дейността на непълнолетно лице под тяхна опека.
    Какво толкова предпочитам някой по-голям който знае какво прави а не мисли само как ще го вкара без значение дали на мен ще ми хареса или не

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от vanesa14 Виж мнението
    Какво толкова предпочитам някой по-голям който знае какво прави а не мисли само как ще го вкара без значение дали на мен ще ми хареса или не
    То и сега не ти харесва, при все че си се хванала с по-"опитен".

    А не ти харесва, защото все още не си достатъчно зряла. Сигурно си още с детска физиологична структура.. Сексът все още трябва да е мираж за теб (поне в следващата година-две). Нали не си представител на едно мургаво малцинство? За къде си се разбързала?

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    То и сега не ти харесва, при все че си се хванала с по-"опитен".

    А не ти харесва, защото все още не си достатъчно зряла. Сигурно си още с детска физиологична структура.. Сексът все още трябва да е мираж за теб (поне в следващата година-две). Нали не си представител на едно мургаво малцинство? За къде си се разбързала?
    Не не съм от мургавите но искам да опитам познавам приятели които са го правили вече.

  8. #8
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от vanesa14 Виж мнението
    ...и съм на 14 години имам приятел от два месеца през последните 2 седмици се опитваме да правиме секс за първи път. Поне при мен е за първи защото той е на 20 години.
    Осъзнаваш ли,че това е незаконно и приятеля ти като нищо може да изхвърчи в затвора?

    Цитирай Първоначално написано от vanesa14 Виж мнението
    Какво толкова предпочитам някой по-голям който знае какво прави..
    Това отиди и го кажи на съответните власти, когато те попитат какво си правила с него..

    Цитирай Първоначално написано от vanesa14 Виж мнението
    Не не съм от мургавите но искам да опитам познавам приятели които са го правили вече.
    Браво, сега вземи и роди след девет месеца и ще видиш как ще се озовеш в класацията на мургавите..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си