.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    Как разбрах колко е вредна синята светлина!?

    Здравейте, преди да започна да ви обяснявам, че поста не е с цел реклама и не е нещо за което трябва да се захващате ако не ми вярвате.

    От преди много време имам проблеми със очите и главата.. Много трудно заспивах и постояноо ме болеше главата, пълен ужас.. Обиколих доста болници и доктори, които ми даваха всякакви консултации без успех. Все пак аз съм програмист, прекарвам доста време пред компютъра и постоянно ми се натоварват очите. Добре, че след дълго обикаляне стигнах до един доктор ( на който няма да казвам името ), когато ме прегледа ме попита колко често прекарвам пред компютъра и дали се предпазвам с нещо. Всъщност навлязохме в много дълбока тема и ми сподели колко много хора отиват при него със същите сиптоми, обясни ми, че преди нямало начини да се предпазваме от вредните лъчи, дори и да не е от компютъра всеки ден, когато някой излезе навън непръкснато е облъчван от вредните неща. Така след дълъг разговор той ми предпоръча да си взема очила които блокират синията светлина.. Много време търсих по оптиките и никъде не можах да намеря подобни учила.. Гледах в интернет имаше геймарски които изобщо не бяха за моя случай.. До преди малко, когато влезнах и видях очила на maxhealth които се казват blue blocker.. Моля някой ако има някакво наблюдения и мнение за тях да сподели, не за друго просто виждам че са скъпи, но други които предпазват до такъв голям процент са в чужбина и са по 150 евро...
    Тревата е за деца, ракията е за мъже!

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    ползвай redshift или flux - софтуер, който блокира синята светлина

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си