.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Question Има ли как .. ??

    Здравейте. С приятеля ми сме заедно от 5 месеца всичко върви добре и нещата вървят към секс. Онзи ден бяхме в тях и имаше натискане, целувки, игра с пръсти.. само това до секс не се стигна все още. Искам да кажа че аз спазвам много силни и строги хигиенни навици . Но приятеля ми и той е чистоплътен но като че ли понякога забравя да си измие ръцете както трябва . Въпроса ми е възможно ли е при любовна игра докато ми е бъркал с пръст да ми е вкарал коронавируса? Моля ви без нападки и негативни коментари, питам сериозно. Аз постоянно се къпя мия си ръцете и винаги имам антибактериален гел и дезинфектант. Също така да попитам предвид създалата се ситуация дали не е по-добре да изчакаме със секса? Много се притеснявам . Ще чакам вашите мнения. Мерси

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Ами едва ли ти в вкарал коронавируса ама като го знаеш, че не си е измил ръцете няма да му даваш да ти бърка... Преди това ще го накараш да си ги измие и толкова.
    На около 25 години си, ходите от 5 месеца и един секс не сте правили до сега. Какво си намислила?
    Последно редактирано от fire_magic : 03-16-2020 на 21:50

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Профил от преди 5 години с 3 мнения, пуска малоумна тема сега...

    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Хахаха това вече е параноя

    Не не е възможно

  5. #5
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Да, възможно е. Новият световен ред прикрива това, за да може да се намали населението.

  6. #6
    Според мен не е възможно. Нали уж се вируса влиза през очите, носа и устата. Така че споко си действайте.

  7. #7
    Ама как...може...Особено през задника! За какво мислите хората купуват тоалетна хартия в промишлени количества!?

  8. #8
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    хааааахааааааахаааааа

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си