.
Отговор в тема
Страница 14 от 58 ПървиПърви ... 410111213141516171824 ... ПоследнаПърви
Резултати от 326 до 350 от общо 1445
  1. #326
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    аз пък ядох само грозде, почвам с плодовия ден

  2. #327
    Супер фен Аватара на Zaharinka
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 977
    Правих я преди няколко месеца за около месец,не я спазвах точно особенно часовете понеже така се налагаше и пак си смъкнах тъпите 5 кг,които ме мъчеха

  3. #328
    И аз реших да я започна. По принцип от 1 месец вече ям здравословно и отвикнах да ям някои храни, та въпроса ми е за въглехидратния ден-кажете какво може да се яде освен спагети, макарони, пици и сладко?

  4. #329
    боже боже боже... няма ли да се спрете с тея диети бе хора....и после давайте линкове за анорексията...как може ..тцтц ..вместо 90 да бъдеш на некфа тъпа диета...се храни здравословно и спортувай.. просто незанамм ф нета кфи ли глупости няма вече как може 4 седмица само на вода да караш и по едн аябълка не е истина просто... ..

  5. #330
    ^ Каза момичето, незнаещо що е правопис и пунктуация.

    falshiwata, само да те коригирам, че Иванчо най-вероятно е имал коремче и е искал да го стопи, а това с коремни преси няма как да стане.

  6. #331
    Фен Аватара на MyCuHkA
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    хотел "Хилтън" ап.1 :)
    Мнения
    217
    Успех на всички, които са решили да започнат!
    ифчето0 ти въобще направи ли си труда да видиш въобще за какъв режим става дума? Или направо като видя диета трябваше да си изразиш мнението. Като не ти харесва просто не влизай в такива теми. Okay?
    Научи се да живееш всеки момент щастливо и никога да не си зает да даваш или получаваш любов...

    ♥R.I.P LOVELY ANNA♥

    SKYPE: ili7y9779

  7. #332
    Цитирай Първоначално написано от MyCuHkA
    Успех на всички, които са решили да започнат!
    ифчето0 ти въобще направи ли си труда да видиш въобще за какъв режим става дума? Или направо като видя диета трябваше да си изразиш мнението. Като не ти харесва просто не влизай в такива теми. Okay?
    Подкрепям.. А като гледам Ивамчо не виждам да има чак таковакоремче, пък и е малък все още. Едва на 13 е..

  8. #333
    Голям фен Аватара на g1rl4eto_
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    764
    Абе, хора диета не винаги означава, че трябва да гладуваш от диета до диета има разлика това, че има некви измислени е отделен въпрос ...
    ...установих, че тези, които докоснаха душата ми, не успяха да пробудят тялото ми, а онези, които докоснаха тялото ми, не успяха да достигнат до душата ми…


  9. #334
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 414
    Цитирай Първоначално написано от falshiwata
    Цитирай Първоначално написано от MyCuHkA
    Успех на всички, които са решили да започнат!
    ифчето0 ти въобще направи ли си труда да видиш въобще за какъв режим става дума? Или направо като видя диета трябваше да си изразиш мнението. Като не ти харесва просто не влизай в такива теми. Okay?
    Подкрепям.. А като гледам Ивамчо не виждам да има чак таковакоремче, пък и е малък все още. Едва на 13 е..
    14,бейби..

    Аз ся карам по 20-30 км. колело на ден... и гледам да спадам килцата малко по малко...

  10. #335
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 414
    Цитирай Първоначално написано от Complicated
    И аз реших да я започна. По принцип от 1 месец вече ям здравословно и отвикнах да ям някои храни, та въпроса ми е за въглехидратния ден-кажете какво може да се яде освен спагети, макарони, пици и сладко?

    Няма проблем да си ги ядеш,но знеш ли аз кво правя? На мен утре ми е въглехидратният ден и ако ще ям парче пица,то ще си избера най-най тънкото,или пък ако ще ям спагети ще си взема 1 малко пакетче - по 0,45лв. е при нас, има и пакетчета от 0,75лв. , но колкото по-малко,толко по-добре... Надявам се да съм обясни г/д правилно.

  11. #336
    Фен Аватара на MyCuHkA
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    хотел "Хилтън" ап.1 :)
    Мнения
    217
    иванчо дори и да си на въглехидратен ден не можеш да ядеш каквато и да е пица. Можеш да ядеш само пица със зеленчуци, т.е. без кашкавал, шунка или нещо такова.
    Научи се да живееш всеки момент щастливо и никога да не си зает да даваш или получаваш любов...

    ♥R.I.P LOVELY ANNA♥

    SKYPE: ili7y9779

  12. #337
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    Цитирай Първоначално написано от MyCuHkA
    иванчо дори и да си на въглехидратен ден не можеш да ядеш каквато и да е пица. Можеш да ядеш само пица със зеленчуци, т.е. без кашкавал, шунка или нещо такова.
    ебаси пицата я яя Иванчо по-добре вземи си ръбай чист хляб ! :P
    Значии аз на 1 ще я започвам с една приятелка Ай напишете си резултатите, че да се надъхам повече
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  13. #338
    Аватара на never_mind_25
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Nqkude...tam
    Мнения
    58
    Привет, днес ми е втори ден, много добре се чувствам, някакси ми е по-леко..едно такова...схте пиша след около седмица, за да се хваля, ако имам добри резултати.
    Ако не си знаете цената....не си мислете, че сте безценен....:Р

  14. #339
    never_mind_25 желая ти успех..

  15. #340
    Фен Аватара на MyCuHkA
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    хотел "Хилтън" ап.1 :)
    Мнения
    217
    nevermind явно сме почнали по едно и също време Ако искаш пиши ми на ЛС skype-а си да си бъдем морална подкрепа :P
    Научи се да живееш всеки момент щастливо и никога да не си зает да даваш или получаваш любов...

    ♥R.I.P LOVELY ANNA♥

    SKYPE: ili7y9779

  16. #341
    Аватара на never_mind_25
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Nqkude...tam
    Мнения
    58
    Цитирай Първоначално написано от falshiwata
    never_mind_25 желая ти успех..
    благодаря ти :P
    Ако не си знаете цената....не си мислете, че сте безценен....:Р

  17. #342
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 414
    Днес ми е 7 ден,утре - 8ми и сутринта като се теглих бях назад с 2 кг.,но това е сигурно,защото много спортувам,карам поне 4-5 часа колело на ден. Правете го и вие,наистина много се отстлабва от това.

  18. #343
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    А дали ако правя воден ден на всеки 4 дни /т.е. след 4-те вида храни са минали по веднъж/ ще има по- добът резултат или ще е по-трудно да ги сваля (по възможност някакво биологично обяснение,а не изводът,че като ядеш по- малко- повече кг, това ми е ясно)

  19. #344
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch
    А дали ако правя воден ден на всеки 4 дни /т.е. след 4-те вида храни са минали по веднъж/ ще има по- добът резултат или ще е по-трудно да ги сваля (по възможност някакво биологично обяснение,а не изводът,че като ядеш по- малко- повече кг, това ми е ясно)
    Нямам си на идея.. Ако искаш пробвай.. нищо няма да загубиш според мен..

  20. #345
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    емм, няма време за пробни истории, за 15-ти трябва да съм във форма и то подобаваща

  21. #346
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch
    емм, няма време за пробни истории, за 15-ти трябва да съм във форма и то подобаваща
    Иначе колко искаш да свалиш..?
    Тогава давай по реда..

  22. #347
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 414
    Цитирай Първоначално написано от falshiwata
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch
    емм, няма време за пробни истории, за 15-ти трябва да съм във форма и то подобаваща
    Иначе колко искаш да свалиш..?
    Тогава давай по реда..
    И аз до 15 гледам да слабея,20 дни останаха ;d

  23. #348
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Цитирай Първоначално написано от falshiwata
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch
    емм, няма време за пробни истории, за 15-ти трябва да съм във форма и то подобаваща
    Иначе колко искаш да свалиш..?
    Тогава давай по реда..
    5кг да кажем, каня се от началото на лятото, ама нямам стимул

  24. #349
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch
    Цитирай Първоначално написано от falshiwata
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch
    емм, няма време за пробни истории, за 15-ти трябва да съм във форма и то подобаваща
    Иначе колко искаш да свалиш..?
    Тогава давай по реда..
    5кг да кажем, каня се от началото на лятото, ама нямам стимул
    Ми тогава започни от утре.. Кажи си.. "Този път ще го направя" и действай.. Щом посегнеш към шоколада си спомни колко ще си щастлива ако не го изядеш и успееш да ги свалиш тези 5 кг.. Успех..

  25. #350
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    мс, ама от другата седмица, че утре майка ми има рд ии........ , а пък в други ден- една приятелка и тогава пак......

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си