.
Отговор в тема
Страница 149 от 195 ПървиПърви ... 4999139145146147148149150151152153159 ... ПоследнаПърви
Резултати от 3 701 до 3 725 от общо 4872
  1. #3701
    anonymous708973
    Guest
    Преди да апострофираш публично, хващаш един речник и отиваш при нея с идеята, че вероятно ти не си разбрала правилно, вероятно нещо не е наред и затова има недоразумение. Ако откаже да го признае, опитай се с няколко колеги да идеш при завеждащия катедрата/факултета... не съм наясно с термина, ама при висшестоящия.

  2. #3702
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Ако откаже да го признае, опитай се с няколко колеги да идеш при завеждащия катедрата/факултета... не съм наясно с термина, ама при висшестоящия.
    ахахахаххахахахахахаха оооо оооохоххоохо

  3. #3703
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    ах, като е некадърна, ще ѝ пазиш авторитета, не! Ставаш и пред целия випуск казваш и като се заяде, на тая база подаваш жалба до декана да се свика комисия

  4. #3704
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    aaaaaaaaaeheheahhehaheahahhfxa

  5. #3705
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    ах, като е некадърна, ще ѝ пазиш авторитета, не! Ставаш и пред целия випуск казваш и като се заяде, на тая база подаваш жалба до декана да се свика комисия
    обичам скандалджийки

  6. #3706
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    ах, като е некадърна, ще ѝ пазиш авторитета, не! Ставаш и пред целия випуск казваш и като се заяде, на тая база подаваш жалба до декана да се свика комисия
    Само дето е твърде вероятно (1) деканът да не желае да се кара с нея, (2) колегите на Блъди да не я подкрепят, следователно оная да си остане на поста и да вгорчи живота на Блъди.

  7. #3707
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    ах, като е некадърна, ще ѝ пазиш авторитета, не! Ставаш и пред целия випуск казваш и като се заяде, на тая база подаваш жалба до декана да се свика комисия
    Така нещата не стават. Най-много да си изпати, защото нито декана ще се юрне да я наказва или маха нито нещо друго ще се случи.

  8. #3708
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    обичам скандалджийки
    викаш мишките са по-симпатични

  9. #3709
    Хора, горе- долу с колко пари ще карате седмицата в ст. град?

  10. #3710
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    Цитирай Първоначално написано от Auriss Виж мнението
    викаш мишките са по-симпатични
    аз не бях иронична, наистина обичам

  11. #3711
    Супер фен Аватара на kosder
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 657
    Цитирай Първоначално написано от be_yourself Виж мнението
    Хора, горе- долу с колко пари ще карате седмицата в ст. град?
    Зависи от начина ти на живот. За хранене има доста голям избор на прилични цени. Разходите за общежитие(предполагам, че си в такова) са си почти едни и същи всеки месец. Цените в Студентски не се различават със средните за София, поне по мое наблюдение. Може да си изчислиш някакъв обективен минимум за харчене според мен. Ако ходиш често по дискотеки ще ти трябват по-дълбоки джобове.
    МОМЧЕ

    Penguin power!!
    Империята се разраства-.-

  12. #3712
    Понеже вече съм студент, предимно тук ще пиша.
    Мога ли да попитам prosto_chovek и draid нещо за спортовете в ТУ.
    Абе хора, по тенис на корт/маса преподават ли движения или всеки си играе как си иска?
    Въобще в задължителните часове има ли шанс да те научат на нещо?

  13. #3713
    Голям фен Аватара на Illusion772
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    526
    <Медицина МУ Варна - първа година

  14. #3714
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от Death Gun Виж мнението
    Понеже вече съм студент, предимно тук ще пиша.
    Мога ли да попитам prosto_chovek и draid нещо за спортовете в ТУ.
    Абе хора, по тенис на корт/маса преподават ли движения или всеки си играе как си иска?
    Въобще в задължителните часове има ли шанс да те научат на нещо?
    Тенис на корт по мое време преподаваха двама даскали мъж и жена. Мъжа си пада малко гадняр възрастен е, не помня вече как се казваха. Той водеше и Тенис на корт с планинарство. В началото обикновено питат кой може да играе и кой не, Тия които могат да играят ги пускат на 1-2 корта да си играят, а с другите се занимаваше да ги учи. Какво точно не мога да кажа, защото аз можех да играя. Това за корт. Тенис на маса е малко свободна работа, ама е забавно. В залата имаше 10-15 маси и си правите 1v1, 2v2 и си играете. Правеха се и турнири от време на време. Ако не си играл, предполагам пак ще те учи. Нашият даскал преди беше бая добър на тенис на маса. За тенис на маса трябва да си носиш хилка и топчета, за тенис на корт съответно ракета и топки. И двата спорта, особено на маса се запълват много бързо, за това е важно да издебнеш кога ще отворят сайта за записване за спорт, ако не са го отворили вече проверявай го по 1-2 пъти на ден.

    http://sport.tu-sofia.bg/students/login.php

    Ето го сайта в случай, че не го знаеш, още не е пуснато записването. За тенис на маса има 400 места, за корт 170. Въпреки това не разчитай, че са много защото ти трябва да ги съобразиш и с програмата си. Гледам сега има два потока първи курс във ФКСУ, не се знае от тук, та ти трябва да си знаеш кой поток си, а програмите за двата са съответно

    http://www.tu-sofia.bg/weeklyprogram...k-9-kurs-1.pdf
    http://www.tu-sofia.bg/weeklyprogram...-10-kurs-1.pdf

    Ако до сега не си си я намерил. Спрямо тая програма там където имаш дупка например или си свободен се записваш съответно за такъв час на спорт. На спорт се ходи задължително със съответно подобаващ екип, и маратонки особено за тениса. В Залата си има съблекални и т.н.

    Утре от колко е откриването ? 10:00 ?
    Последно редактирано от draid : 09-28-2014 на 09:26

  15. #3715
    Много си любезен.
    А това за отварянето на сайта, възможно ли е по всяко време на денонощието, примерно в 0:00?

  16. #3716
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    дам, дайте затова да сме подлизурковци, поне ще е вътрешно удовлетворена

  17. #3717
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от Death Gun Виж мнението
    Много си любезен.
    А това за отварянето на сайта, възможно ли е по всяко време на денонощието, примерно в 0:00?
    Е не надали някой ще го отвори извън работно време хаха.

    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    дам, дайте затова да сме подлизурковци, поне ще е вътрешно удовлетворена
    Има голяма разлика между това да си подлизурко и това да знаеш как да постъпиш в дадена ситуация.

  18. #3718
    А къде мога да разбера за работното време на спортния център? В сайта не пише, само е казано от 1-ви до 5-ти октомври. Поне да го бяха написали, да знам кога да дебна.

  19. #3719
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Работното време на спортният център не ти трябва. Просто си дебни следващата седмица вероятно ще пуснат записванията през сайта. Когато се запишеш в сайта за дадени спортове и дойде време за ходенето на такъв директно отиваш в уречения час. Преподавателя ще има списък в който ще фигурираш и ти. Сайта трябва да го пуснат тая седмица по всяка вероятност.

  20. #3720
    Благодаря за инфото. От 1 до 3 октомври ще е отворен сайтът. А да питам, трябва ли да мине записването, за да почна да ходя на спорт. Или на следващия ден, в който имам?
    Последно редактирано от Death Gun : 09-28-2014 на 13:37

  21. #3721
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от Death Gun Виж мнението
    Благодаря за инфото. От 1 до 3 октомври ще е отворен сайтът. А да питам, трябва ли да мине записването, за да почна да ходя на спорт. Или на следващия ден, в който имам?
    Щом е от 1 до 3 Октомври значи отиваш следващата седмица т.е. 6-10 седмицата в зависимост кога си си записал. Тъй като след като се запишеш в сайта като отидеш 6-10 седмицата ще ви обяснят кое как и ще ви отбележат че сте присъствали, защото се случва да се записват хора и после да не отиват, така тия които са се записали и не ходят 2 пъти ще ги задраскат и ще започнат да записват тия които не са успели да се доредят от сайта да се запишат, а искат тоя спорт. Винаги ги има и такива.

  22. #3722
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    ехе, вие чак и сайт имате за спорта :д
    при нас тази седмица се бутахме в коридора на единия етаж да се запишем, имаше папки със спортове и вътре таблички, само тенис на маса и кланетиката ми съвпадаха с дупките, така че да видим как ще е тази кланетика

    4 дни откакто почнахме - 20 листа изписани. брр :д
    Последно редактирано от Dagichka : 09-28-2014 на 14:39

  23. #3723
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от Dagichka Виж мнението
    ехе, вие чак и сайт имате за спорта :д
    при нас тази седмица се бутахме в коридора на единия етаж да се запишем, имаше папки със спортове и вътре таблички, само тенис на маса и кланетиката ми съвпадаха с дупките, така че да видим как ще е тази кланетика

    4 дни откакто почнахме - 20 листа изписани. брр :д
    Ооо то тоя сайт го има от преди мое време, а това е много отдавна хахах. Иначе ако си в УНСС там си е голяма неуредица. ТУ е един от университетите в които всичко е много уредено и въпреки всичко някой неща ме дразнеха. Като оставим дреболиите настрана програмите винаги излизат 1-2 седмици преди започване на семестъра, спорта се записва онлайн и всичко с присъствията му е строго дефинирано, всички спортове които са страшно много се практикуват на територията на университета, изпитите излизат минимум 1-2 седмици преди сесията като за всеки е указан час, дата, зала в която ще се проведе, ТУ има общежития за всичките си студенти и класирането не се извършва на база успех, общежитието се плаща лесно и бързо и т.н. Все неща които в други университети понякога яко куцат.

  24. #3724
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    а не, в УАСГ-ето съм
    няколко приятелчета от стария ми клас се записаха в ТУ, интересно ми е как ще им се стори, като дори едвам изкретаха в даскало главно заради отсъствия и мързел :д

  25. #3725
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    А в УАСГ са велики особено с насрочването на зали и часове за изпити хаха.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си