.
Затворена тема
Страница 41 от 102 ПървиПърви ... 313738394041424344455191 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 001 до 1 025 от общо 2539
  1. #1001
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от UNITED2 Виж мнението
    Ебаси.. остана толкова малко още
    Нямам търпение за балааааааааааааа! Нашите са ми обещали айфоунннннннн 5-ца
    А аз се държа като олигофренн
    и на мен ми обещаха айфон ама аз искам 4s

  2. #1002
    Никога не съм можела да разбера мъжкото пощуряване по техника, както и те моето по обувки
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  3. #1003
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Оф, не знам , аама около Бала ще е лудница и чак не ми се мисли,човеееек. Леля ми напъва оня ден нещо златно да съм си харесала,ама нищо не ми хвана окото...пфщ. Тъпост голяма.
    maDamn

  4. #1004
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Между другото това е годината на змията,не знам дали знаете...

    Иначе аз покрай ваканцията се нахъсах за бала и сега от време на време като се сетя... почвам да си фантазирам :Д Обаче бързо ще ми мине още от понеделник хахах

  5. #1005
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    На водната змия.

    Мхмхм.

  6. #1006
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    искам и на мен мама и тати да ми купят айфон
    ама нЕма

    аз обикалях, харесах си 2 чифта дълги, сребърни обици-30 и 65 лева бяха, което ме устройва перф, т.к. това + един пръстен ще са ми бижутата за бала
    нищо претруфено, нищо ,което да не мога да нося в последствие

    обувките са ми ОГРОМЕН проблем, имам мерак, няма обувки; всичко само ботуши,ботуши,ботуши навсякъде
    ще поизчакам до април и тогава ще си ги взема
    трябва и някакво сако/панталон/пола да си накупя за изпращането, ама и това ще е по-натам във времето



    мацки, пазите ли някакви диети/ходите ли на фитнес-митнес, а -у? За бала става въпрос, не по принцип.
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  7. #1007
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Аз определено не. Нямам време за такива неща.Единственото,което съумявам да правя ,е да ходя повечето пъти пеша,да не използвам асансьори,да слизам на предната спирка(ако не е прекалено студено) и някакви такива. Не пазя диети,ям си нормално. При мене проблема е че ъмм... гърдите ми и без тва не са особено големи,сега ,ако почна и да спортувам,да пазя диети ,може на бала хемптем да изчезнат .
    Но гледам да поддържам някаква форма на тялото все пак.

  8. #1008
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    аз имам вечните 5+ (даже по мое мнение 10, ама за да не приличам на анорексичка, 5) , но не мога да се занимавам
    пък и приятелят ми и приятелите ми си ме харесват такава ...мекичка и пуФкава
    роклята ми ми седи добре, кг са ми били едни и същи вече 2-3 години, само през лятото отслабвам с 10 и зимата ги качвам, как става тоя номер не ме питайте
    така че не ми пука особено
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  9. #1009
    Супер фен Аватара на DisturbiaV
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    1 402
    аз вече тотално се побърквам ...
    :@
    за УНСС ЕПИ 3ти модул бълга,ски и литература трябва ли да се решава математика или теста има само 2 тъпи гадни модула :@

  10. #1010
    Повече от фен Аватара на maximxxl
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    305
    днеска ходих на 2 олимпиади. 1та беше по физика,която беше вчера,ама не можах да отида и днес я правих,щото още не ги били изпратили в столицата. реших 2/3 задачи за 40 мин , като последната не исках да я мисля, щото трябваше да не влизам по свят и личност и после да преписвам , а това най го мразя. 2рата беше по история преди малко. не беше кой знае колко трудна при положение , че тая година не съм отварял нищо (като и по физика) темата беше хубава - златен век. писах 1 лист по нея...по математика не смях да отида като знам колко е трудна и че в 10ти клас като ходих имах 0т. а па тая година на стереометрия не се виждам :X на други олимпиади няма да ходя. и тия ми бяха в повече, ма айде даскалски мерак

  11. #1011
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Макси, душа,какво друго имаше на олимпиадата по история, моята също беше със златен век и се олях тотално Писах АДСКИ много
    maDamn

  12. #1012
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от DisturbiaV Виж мнението
    аз вече тотално се побърквам ...
    :@
    за УНСС ЕПИ 3ти модул бълга,ски и литература трябва ли да се решава математика или теста има само 2 тъпи гадни модула :@
    Тестът има 3 тъпи, гадни модула, ако искаш журналистика или право - не трябва да решаваш втория, сиреч математиката.

  13. #1013
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    къде ги видяхте да са гадни..
    В УНСС изпитите са елементарни.

  14. #1014
    Повече от фен Аватара на maximxxl
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    305
    по физика имам 20 точки и съм се класирал за 2ри кръг, ма няма да ходя, с глупости не ми се занимава. по история имам доста верни , но все още не са оценявани и зависи какъв брой точки ще ми дадат на темата. ма и да се класирам няма да ходя, с глупости не ми се занимава

  15. #1015
    Супер фен Аватара на DisturbiaV
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    1 402
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    къде ги видяхте да са гадни..
    В УНСС изпитите са елементарни.
    нямах предвид,че са гадни (трудни).Бях ядосана,че никъде не можах да намеря,кое трябва да решавам аджеба.

    Днес се позаинтересувам,кой от класа ми ще ходи на изпити а-у,при което нито 1 не каза,че ще ходи.Дори не са решили къде ще кандидатстват.Шашнах се на една съученичка,която ми каза нещо от сорта на:"о,грам не искам да мисля.Само се натоварвам.Нищо не съм мислила има супер много време".

    Мен ли ме обхвана паниката или си е съвсем нормално да ходя на изпити...Класната ми дори заяви,че няма да ми заверява бележките (като ще ходя за изпитите),защото ще са от лекар ,демек по болест,а "съм си ходела в София"....Нямам думи ...

  16. #1016
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от DisturbiaV Виж мнението
    Днес се позаинтересувам,кой от класа ми ще ходи на изпити а-у,при което нито 1 не каза,че ще ходи.Дори не са решили къде ще кандидатстват.Шашнах се на една съученичка,която ми каза нещо от сорта на:"о,грам не искам да мисля.Само се натоварвам.Нищо не съм мислила има супер много време".
    Лъжат като кифладжии. Мегажалкарското изпълнение. Като "не съм учила, нищо не знам, бях на купон снощи".

  17. #1017
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    къде ги видяхте да са гадни..
    В УНСС изпитите са елементарни.
    Написах го иронично, в тон с поста на мацката.
    Иначе да, лесни са. Стига да имаш някаква подготовка преди това.

  18. #1018
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    My bad значи. Лесни са, но на някои хора не им стига времето, затова се оплакват

  19. #1019
    Супер фен Аватара на DisturbiaV
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    1 402
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Лъжат като кифладжии. Мегажалкарското изпълнение. Като "не съм учила, нищо не знам, бях на купон снощи".
    да ти кажа чесно,не се съмнявам много,много....никой от тях (почти де) не са си харесали специалност.Като ги питаш къде поне са се насочили чуваш:"амииии Варна ВИНСА ,то там са всички,какво да правя в друг град".Някакси не са се ориентирали грам и гледат по град.Все ми е тая.

    Аз си оформих вече желания (3 са): НАТФИЗ -фотография (тук имам малък шанс,но ми е мечта,така да се каже
    2 и 3 постоянно си мянят позициите и не мога да предпочета едното пред другото-УНСС журналистика и СУ журналистика.Резервирана съм малко към УНСС,но пък ми казаха,че в УНСС тази специалност е по-добра отколкото в СУ (малко не ми се вярва,но....)

    ПП рашавам си епи-тата и в 3-ти модул съм изненадана,че има доста въпроси са биорафията на автора (не сме учили за нито 1) и дати на произведения.Доста гадно,защото по литератира ни е много кофти и нищо не може да предаде...на възраст си е и ...

  20. #1020
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Оф,имам да пиша цели 2 есета за утре и други ден Върху чичовци и Алековите фейлетони , айде те са ОК,ама тва Чичовци толкова бързо да го прочетох,толкова лесно да го интерпретирах, а сега като трябва да го напиша и се запъвам на всеки нов абзац.
    maDamn

  21. #1021
    Мисля в почивката след сесийката да си прочета пак Тютюн. Е няма такава книга <3
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  22. #1022
    Повече от фен Аватара на maximxxl
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    305
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Мисля в почивката след сесийката да си прочета пак Тютюн. Е няма такава книга <3
    ew...

  23. #1023
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    На мен ми хареса <3 Много даже
    Има въпрос,като ви кажат да направите анализ на стихотворение какво правите?!
    Аз знам,но искам да видя вашата гледна точка,за да си изплача яда!
    maDamn

  24. #1024
    Далчев? Псувах го на майка, но с по-завоалирани думи
    Тютюн + Елин Пелин + Йовков са най-хубавите неща, които съм чела в училище
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  25. #1025
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    My bad значи. Лесни са, но на някои хора не им стига времето, затова се оплакват
    Аз ли си въобразявам или в тоя форум 98% от хората са отличници,на които всичко им е лесно?

    Елин Пелин ми е любимец... и Смирненски също,както и Дебелянов не е лош,но му се нервя на песимизма...
    Последно редактирано от SuNsEt : 01-08-2013 на 19:03

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си