.
Затворена тема
Страница 48 от 102 ПървиПърви ... 384445464748495051525898 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 176 до 1 200 от общо 2539
  1. #1176
    Супер фен Аватара на ParadOx
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Long Beach, California
    Мнения
    2 967
    Цитирай Първоначално написано от granger Виж мнението
    Честито! Безаварийно каране!
    Vielen Dank

  2. #1177
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF Виж мнението
    То и ти прекаляваш с вечните ти забележки и недоволства, ама никой гък не ти е казал.
    Да, освен теб (винаги). Пък и моите винаги са основателни, както в случая. get over it

  3. #1178
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Изяжте се сега.
    Нещо ми е айляк. Нямам много за учене и мисля да си помързелувам.
    А във вторник - тема за развиване по география, от матура,за 45 минути.
    Ихуй.
    maDamn

  4. #1179
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    granger, в какво у-ще учиш? (езикова, математическа или нещо друго)

    Ние за 5 години 2-3 олимпиади да сме имали..

  5. #1180
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Ми най-обикновена гимназийка. Нито езикова,нито математическа. Нешо като хуманитарна , с профили по АЕ +ИТ , Физика, География , История.
    С профил АЕ и Информатика и Информационни технологии съм.Щото за моя набор нямаше история
    Последно редактирано от granger : 01-19-2013 на 19:27
    maDamn

  6. #1181

    Cool

    Здравейтеее!
    Нова съм във форума,но ми имам един въпрос към хората, които имат намерение да запишат английска филология в СУ !
    Много хора ми казват,че изпита е доста труден и трябва много да се учи,че много малко хора влизат и т.н., таа въпросът ми е, имате ли си на представа от трудността на този изпит или ако има хора, от минали випуски - дайте някакво мнение.
    Опитват се за ме плашат,но ... ината си е инат

  7. #1182
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от victoriyareed Виж мнението
    Здравейтеее!
    Нова съм във форума,но ми имам един въпрос към хората, които имат намерение да запишат английска филология в СУ !
    Много хора ми казват,че изпита е доста труден и трябва много да се учи,че много малко хора влизат и т.н., таа въпросът ми е, имате ли си на представа от трудността на този изпит или ако има хора, от минали випуски - дайте някакво мнение.
    Опитват се за ме плашат,но ... ината си е инат
    Аз го държах.
    Какво точно те интересува?

  8. #1183
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Цитирай Първоначално написано от Wednesday666 Виж мнението
    Аз го държах.
    Какво точно те интересува?
    диктовката добре ли ти я четоха?
    колко изкара?
    есето как се оценява ?
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  9. #1184
    Повече от фен Аватара на TrueStory
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    325
    Аз също съм държала изпита по английски. Не е толкова труден чак....трябва си предварителка подготовка, но аз със сигурност не съм преучила преди това. Диктовката зависи кой ти я чете....повечето преподаватели четат много добре (аз имам и по-близки наблюдения над тях)....специално в нашата зала, жената чете много добре- бавно,ясно и високо.
    (Все пак да кажа,че съм държала изпита 2008 и може нещо да се е променило, но не ми се вярва)

  10. #1185
    Най-вече ме интересува граматиката, по-какво се различава изпита от матурата по английски? Диктовката и есето не ме притесняват особено.

  11. #1186
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Ако си се явявала на последен кръг Олимпиада по Английски - нещо подобно е.
    maDamn

  12. #1187
    Явявах се скоро на една олимпиада... Ако трябва да съдя по нея ... не е чак толкова фрапиращо положението, колкото ми го описват хората ... !

  13. #1188
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Говорим за национален кръг. Ако си в челото на класацията все едно си изкарала приемен изпит. За тва иде реч.
    Аз също се явих ,но това ниво няма нищо общо с нац,кръг.
    maDamn

  14. #1189
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF Виж мнението
    диктовката добре ли ти я четоха?
    колко изкара?
    есето как се оценява ?
    на мен ми я четоха лошо (имаше кофти произношение) и бях по- назад, така че седни напред, за да чуваш добре, защото те си мънкат повечето. Една съученичка пък беше много доволна от нейната и така. Зависи при кого ще попаднеш.

    victoriyareed, казвала съм го и преди в темата- има книжки с примерни изпити (точно по формата на изпита). Купи си и най- добра представа ще придобиеш.
    Не бих казала, че е много сложен, по- скоро особен. Reading-ите също са на някакви странни, мудни теми, но пък есетата са много лесни като теми, иначе не знам как ги оценяват.
    Аз бях 2010- беше ок, за 2011-а ми казаха, че е бил елементарен, затова и балът за някои от специалностите скочи на 6.00.

    P.S. Единственото нещо, което си спомням, е там, където имаше да се подчертае най- подходящата дума, имаше strike и stroke (като глаголи)+ още 2 други..
    Последно редактирано от therichbitch : 01-20-2013 на 14:20

  15. #1190
    Супер фен Аватара на Wwwooow
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    В театъра
    Мнения
    2 955
    набори моля ви, да ми помогнете в избора ми на матура ,кажете си мнението за едната и за другата матура,защото съм много объркана и не знам какво да правя а няма време .. Биология или Философия ? :Х
    В мойта сцена на живота,
    вече ще си публика,
    и от ъгъла ще гледаш,
    как ще блестяя..

    И аплодират ме, по име викат ме.


    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=440091 влез...

  16. #1191
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    За мен философията е пълен фарс,а тая по биология е маса лесна. Аз ,която нито съм се готвила нито нищо , мин. годна пробно 'ни месец г-на ни даде , изкарах 4и80.
    maDamn

  17. #1192
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    Цитирай Първоначално написано от Wwwooow Виж мнението
    набори моля ви, да ми помогнете в избора ми на матура ,кажете си мнението за едната и за другата матура,защото съм много объркана и не знам какво да правя а няма време .. Биология или Философия ? :Х
    Съветвам те да избереш философия. Доколкото помня има тестова част,която не е чак толкова трудна, а след нея има и есе.Там си свободна да пишеш каквото ти дойде на акъла. Когато завършвах аз,всички мои приятели,които не знаеха какво да запишат,записаха философия и не сбъркаха
    А за биологията не мога да кажа много. Едва ли матурата ще е трудна за човек,който се е подготвял,но там просто се иска малко повече учене

    In the future everyone will be famous for 15 minutes...

  18. #1193
    Аз избрах математика, защото това учех основно, но иначе бих избрала английски. Прецени си какво ще ти е по-лесно да разбереш. С две ръце и два крака съм против география и философия, защото там станаха издънките, поне при нас. Никой не ти говори за дали ще я вземеш, а с колко ще я вземеш, разбира се.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  19. #1194
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Така да ме мързи да уча по география, а утре 40 минути тема ще трябва да пиша ...тъпанарско човек.
    Тая г-жа не се спря,матури,тестове, теми ,чак вече съм сигурна,че матуратаа ще си я взема с над по география...ако я бях записала ест
    maDamn

  20. #1195
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF Виж мнението
    диктовката добре ли ти я четоха?
    колко изкара?
    есето как се оценява ?
    Мадамата имаше малко странно произношение, Р-то й беше ужасно, но пък четеше бавно и силно, така че всичко й се разбираше.
    Изкарах 4.08, не съм се старала особено, но и самия изпит като ниво е висок, така че не очаквах повече.
    А и бях мега притеснена, и това оказа влияние.
    За есето не съм много сигурна, но мисля че се оценяваше като на матурата - определен брой точки, мисля че пак бяха 30 и там всички останали правила. Само като думи беше повече - някъде от порядъка на 250-300 думи, не 140-170 както беше на матурата.


    Цитирай Първоначално написано от victoriyareed Виж мнението
    Най-вече ме интересува граматиката, по-какво се различава изпита от матурата по английски? Диктовката и есето не ме притесняват особено.
    Значи граматиката ти е разделена на няколко части, 4 или 5 бяха, не съм сигурна, като за всяка една имаш определено време, което се засича от квесторите. Нещо от порядъка на 10-20 минути и малко повечко за есето. Имаш няколко текста с въпроси към всеки един - 5 въпроса на текст бяха или 6, не повече. После имаш текст с дупки и ти да избереш какво да сложиш там, като не съм сигурна дали ги имаше дадени или ти трябва да я измислиш. По-скоро май ние ги мислехме, такъв спомен ми е останал. Имаш и още едни изречения, които имат липсващи части в тях. И ти трябва да избереш от вариантите, дадени отдолу, кое да сложиш. Най-вече бяха дадени различни времена, използващи се за подобни ситуации и някакви определени конструкции, като например used to и някакви ей такива.

  21. #1196
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Цитирай Първоначално написано от Wwwooow Виж мнението
    набори моля ви, да ми помогнете в избора ми на матура ,кажете си мнението за едната и за другата матура,защото съм много объркана и не знам какво да правя а няма време .. Биология или Философия ? :Х
    И аз така много се чудех като завършвах. Исках нещо лесно, което го знаех и да не ми отнема време да го уча, за да си се готвя за изпитите. Записах Биология и не сбърках. Едно че няма тема, и второ въпросите не бяха объркващи и двусмислени.
    Относно философията съм пас, тъй като много малко се отделя в училище за този предмет. Ако вземеш една примерна матура свят ще ти се завие и ти гарантирам, че оценката ти ще е слаба. Тези при нас, които бяха писали философията си мислеха, че ще карат на свободни съчинения, да ама не.

  22. #1197
    Цитирай Първоначално написано от mimsssssss Виж мнението
    Относно философията съм пас, тъй като много малко се отделя в училище за този предмет. Ако вземеш една примерна матура свят ще ти се завие и ти гарантирам, че оценката ти ще е слаба. Тези при нас, които бяха писали философията си мислеха, че ще карат на свободни съчинения, да ама не.
    Точно това имах предвид и аз. А биологията наистина беше по-лесна, ако малко се позанимаеш. Бях чула и за физиката, че била лесна, но кой луд ще я запише :Д
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  23. #1198
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    По география днес ми се падна възможно най-тъпата тема - Тракийско-странджанска природна област...оф не мерси. Матура ще ти правя. Поне тя знае,че няма да държа матура по география и няма да натиска толкова за нас,а утре с тия 2 часа физика ще препукам.
    maDamn

  24. #1199
    Голям фен Аватара на krisence
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    607
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Точно това имах предвид и аз. А биологията наистина беше по-лесна, ако малко се позанимаеш. Бях чула и за физиката, че била лесна, но кой луд ще я запише :Д
    Всъщност да, матурата по физика е една от най-лесните поне според мен, особено като я уча профилираща, но като цял пак трябва да знаеш основните неща не можеш да отидеш без да си погледнал нищо. Ако аз можех да избирам щях да запиша физика, но тъй като ми трябва оценка по математика е по вероятно да запиша математика.
    Ако не знаеш - ще ти покажа, ако не можеш - ще те науча, а ако не искаш - ще те принудя!

  25. #1200
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Утре тест върху Елин Пелин...учила съм , мисля че ще е лесен.
    maDamn

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си