.
Отговор в тема
Страница 261 от 450 ПървиПърви ... 161211251257258259260261262263264265271311361 ... ПоследнаПърви
Резултати от 6 501 до 6 525 от общо 11246
  1. #6501
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Янги, поне като злоупотребяваш с правата си, не го развявай пред целия форум.

    ПТ: Нещо толкова малко може да те зарадва толкова много.
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Че защо да злоупотребявам?????
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Нагъл си.
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Не разбирам. Тези права са ми дадени, за да ги използвам, а не за красота...
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Каква опция?
    Казваш че си чел личните съобщения на някой си, Лиланда ти казва че си нагъл за това и че го казваш, ти казваш че за това са ти дадени права и ги ползваш, което навежда на мисълта че можеш да четеш лични съобщения на други поттребители и казваш че ти е в правомощията, и накрая се правиш на умряла лисица.
    Кое не е ясно в случая?

  2. #6502
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Разтръби го вече на света, всички разбраха, че Indistinct е от секта, какво повече искаш?
    Тя наистина ли е сектантка? В коя секта е?

  3. #6503
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Казваш че си чел личните съобщения на някой си, Лиланда ти казва че си нагъл за това и че го казваш, ти казваш че за това са ти дадени права и ги ползваш, което навежда на мисълта че можеш да четеш лични съобщения на други поттребители и казваш че ти е в правомощията, и накрая се правиш на умряла лисица.
    Кое не е ясно в случая?
    Ти си голям неадекватник, никъде не съм казал, че мога да чета лични съобщения...

  4. #6504
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Тя наистина ли е сектантка? В коя секта е?
    You'll never know...
    Life is how you live it not how you spend it.

  5. #6505
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от ge6aaaa3 Виж мнението
    Тук се напълни с шизофреници, това ме притеснява.
    Той е само един, ама вдига шум като за 10, if you know what I mean.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  6. #6506
    Кораб, от снощи до сега си ми изписал сигурно 7 съобщения с клевети и измислици, спрях да ти отговарям след 2рото, ама то дет се вика луд умора няма. Спри се, понеже това не е нормално.
    Поканили са те някъде, отишъл си по свое желание и си се изложил, държеейки се ненормално. Сега продължаваш да се излагаш и да тормозиш всички в този форум, както в него, така и по скайп.
    И само да ти напомня, че клеветата принципно е подсъдна, та да не вземе някой друг да те навести преди белите ризи.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  7. #6507
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ааааа, Бебчо поспа час някъде... :3 Доволно. Само където сега му се пие кафе и му се яде сладко. Можеше да поспя още час, примерно, но все пак имам работа и ще се наложи да се вдигна, за да приключа. Твърде съм дърта вече за такива изпълнения като снощи. А довечера пак ш станат същите мазила...
    квак

  8. #6508
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Целият ми свят се преобърна наопаки за точно 10 минути. Искам да се окаже просто сън. И искам съвет. Но не съм сигурна дали някой би ме разбрал...
    Life is how you live it not how you spend it.

  9. #6509
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Целият ми свят се преобърна наопаки за точно 10 минути. Искам да се окаже просто сън. И искам съвет. Но не съм сигурна дали някой би ме разбрал...
    Имаш съобщение.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  10. #6510
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Ти си голям неадекватник, никъде не съм казал, че мога да чета лични съобщения...
    ти не виждаш ли че аз изнасям фактите и всеки да си прави изводите кое как изглежда и кой кво е казал
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Кораб, от снощи до сега си ми изписал сигурно 7 съобщения с клевети и измислици, спрях да ти отговарям след 2рото, ама то дет се вика луд умора няма. Спри се, понеже това не е нормално.
    Поканили са те някъде, отишъл си по свое желание и си се изложил, държеейки се ненормално. Сега продължаваш да се излагаш и да тормозиш всички в този форум, както в него, така и по скайп.
    И само да ти напомня, че клеветата принципно е подсъдна, та да не вземе някой друг да те навести преди белите ризи.
    ти пък си намерила с кой да се видиш
    с най-големия ненормалник от форума
    между другото , преди да разбера че е невменяем го съжалявах когато анар4и го гър4еше

  11. #6511
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    ти не виждаш ли че аз изнасям фактите и всеки да си прави изводите кое как изглежда и кой кво е казал

    ти пък си намерила с кой да се видиш
    с най-големия ненормалник от форума
    между другото , преди да разбера че е невменяем го съжалявах когато анар4и го гър4еше
    Не съм се виждала с него, нямам и желание други обаче са и сега ги разнася из форума и хленчи
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  12. #6512
    Banned
    Регистриран на
    Feb 2018
    Мнения
    39
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Кораб, от снощи до сега си ми изписал сигурно 7 съобщения с клевети и измислици, спрях да ти отговарям след 2рото, ама то дет се вика луд умора няма. Спри се, понеже това не е нормално.
    Поканили са те някъде, отишъл си по свое желание и си се изложил, държеейки се ненормално. Сега продължаваш да се излагаш и да тормозиш всички в този форум, както в него, така и по скайп.
    И само да ти напомня, че клеветата принципно е подсъдна, та да не вземе някой друг да те навести преди белите ризи.
    Какви съобщения? След второто , ти ми зададе въпрос и аз ти отговорих. Не е нужно да лъжеш.

  13. #6513
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от nerednosti3 Виж мнението
    Не е нужно да лъжеш.
    Нима ти не го правиш.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  14. #6514
    Да, и след като не ти отговорих след това още колко ми изпрати?
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  15. #6515
    Banned
    Регистриран на
    Feb 2018
    Мнения
    39
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Да, и след като не ти отговорих след това още колко ми изпрати?
    Не съм.

  16. #6516
    Banned
    Регистриран на
    Feb 2018
    Мнения
    39
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Да, и след като не ти отговорих след това още колко ми изпрати?
    Не съм изпращал съобщения!

  17. #6517
    Ти си ненормален. Не знам, ако бях на теб щеше да ме е срам да се държа така и публично да се излагам. Сега какво ще кажеш, че някой ти е влезнал в профила и ми е писал от твое име ли?
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  18. #6518
    Banned
    Регистриран на
    Feb 2018
    Мнения
    39
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Нима ти не го правиш.
    Не го правя.
    Вече съм сигурен, че го правят някакви мръсни гадове, които хакват профили.

  19. #6519
    Banned
    Регистриран на
    Feb 2018
    Мнения
    39
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Ти си ненормален. Не знам, ако бях на теб щеше да ме е срам да се държа така и публично да се излагам. Сега какво ще кажеш, че някой ти е влезнал в профила и ми е писал от твое име ли?
    Напиши ми какви съобщения си получила?

  20. #6520
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380


    Холи, май си имаш таен обожател. Внимавай Рачето да не вземе да изгори.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  21. #6521
    Banned
    Регистриран на
    Feb 2018
    Мнения
    39
    Ако някой е получавал съобщения от мен, всичко може да се провери.
    Ако паролата е разбита. И това може да се провери.

  22. #6522
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Аз знам конспирацията. Янги е писал от твое име и сега те топи за да се направи, че има правата да ни чете ЛС-тата...
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  23. #6523
    Banned
    Регистриран на
    Feb 2018
    Мнения
    39
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Аз знам конспирацията. Янги е писал от твое име и сега те топи за да се направи, че има правата да ни чете ЛС-тата...
    Съвсем скоро ще пиша на заспалите държавни институции.
    Номера е, че искат да изкарат мен луд, за това , че бях наивен след случката.
    Последно редактирано от nerednosti3 : 02-10-2018 на 15:25

  24. #6524
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Аз знам конспирацията. Янги е писал от твое име и сега те топи за да се направи, че има правата да ни чете ЛС-тата...
    Не му давай идеи, вярва във всичко ирационално, не виждаш ли.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  25. #6525
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от nerednosti3 Виж мнението
    Съвсем скоро ще пиша на заспалите държавни институции.
    Номера е, че искат ме изкарат мен луд, за това , че бях наивен след случката.
    ама то и аз без да съм те виждал също знам че си луд

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си