Как се обличам ли? Хах, ми като всички останали. Не обичам много много да изпъквам и обикновени тези, които носят шашави дрехи, са ми смешни - желанието да си "различен" понякога те прави идиот.

Нося дънки, блузки, ризи, много обичам сака и имам доста, имам и няколко костюма, но обикновено ги обличам, когато има повод. Старая се да съм елегантна.
Мразя ярки цветове и обикновено залагам на черно и кафяво (специално то много отива на очите ми). Е, имам 1-2 "цветни" блузки, но рядко ги слагам.

Тотално съм отписала маратонките и всякакви видове спортни дрехи - обличам се така само, ако отивам из планината примерно и няма как да тръгна на токчета.

Обожавам да съчетавам добре дрехи и аксесоари - примерно кафява блуза с кафеви ботушки и чанта (които са комплект), черни дънки/панталон и черно сако. Рядко се водя от "модите", защото не съм и овца - тва е модерно, дай да го носим. Този стаден инстинкт ме дразни.

И почти винаги на ток, защото съм ниска!

Това е като цяло. Според мен една жена трябва да е облечена елегантно и с вкус и се водя от този принцип.