.

Кели Озбърн - на почивка с приятели

Кели получила стотици хиляди долари от таблоид заради фалшивите новини, че е започнала да използва наркотици. След като е подала съдебен иск за клевета, звездата е получила голямата сума и е решила този "подкуп", както майката на Кели го

Кели Озбърн - на почивка с приятели
Кели
получила стотици хиляди долари от таблоид заради фалшивите новини, че е започнала да използва наркотици.

След като е подала съдебен иск за клевета, звездата е получила голямата сума и е решила този "подкуп", както майката на Кели го нарича, да не спре съдебното дело. Парите не са получени официално като споразумение, а като лично извинение от собственика на списанието.

Без документация и без присъствието на адвокат тази сума не може да се счита за обещетение. Изслушването на страните ще започне във вторник идната седмица.

"Мерси за тази глупава история. Сега с тези пари отивам с приятелите си за 10 дни на курорт да се позабавляваме. Следващият път, когато пишете глупости, мислете!" - казва Кели с насмешка в интервю по случая.

Реклама Инвестор.БГ


Вход и регистрация
Влез или се регистрирай за да пишеш...