.

Елизабет Каналис се съблече за кампания на PETA

Приятелката на холивудския актьор Джордж Клуни – Елизабет Каналис, се съблече за кампания на PETA, която се бори с избиването на животните. С голата си фотосесия италианската моделка ще подкрепи каузата на организацията за етично отноше

Елизабет Каналис се съблече за кампания на PETA
class="postbody">Приятелката на холивудския актьор Джордж Клуни – Елизабет Каналис, се съблече за кампания на PETA, която се бори с избиването на животните.

С голата си фотосесия италианската моделка ще подкрепи каузата на организацията за етично отношение към животните. Това обаче е само част от кампанията на PETA, в която ще участва Елизабет Каналис. През следващия месец се очаква да стане ясно и с какво още красавицата ще подкрепи дейността на организацията.

В кампании на PETA са участвали и други знаменитости, сред които Памела Андерсън, Натали Имбрулия и Ева Мендес.

Реклама Инвестор.БГ


Вход и регистрация
Влез или се регистрирай за да пишеш...