.

Америка Ферера се омъжи

Американската актриса Америка Ферера, позната на българските зрители най-вече с ролята си в сериала „Грозната Бети”, се омъжи за дългогодишния си приятел Райън Уилямс. 27-годишната звезда е минала под венчило с годеника си в понедел

Америка Ферера се омъжи
class="postbody">Американската актриса Америка Ферера, позната на българските зрители най-вече с ролята си в сериала „Грозната Бети”, се омъжи за дългогодишния си приятел Райън Уилямс.

27-годишната звезда е минала под венчило с годеника си в понеделник вечерта на скромна сватбена церемония, на която присъствали само най-близките роднини и приятели на младоженците, както и останалите актьори от „Грозната Бети”.

Америка Ферера и Райън Уилямс, който по професия е режисьор, се запознали в университета в Южна Калифорния, където актрисата била студентка, и не след дълго започнали да се срещат. През юни месец миналата година двамата обявиха официално годежа си.

Реклама Инвестор.БГ


Вход и регистрация
Влез или се регистрирай за да пишеш...