.

Ники Минаж - изгряващата звезда за 2011 година според Billboard

След няколко години усърдна работа и отдаденост Ники Минаж успя да се нареди сред суперзвездите и тази година бе отличен и наградена от списание Billboard за своя талант. В сряда вечерта изданието обяви хип-хоп изпълнителката за една от най-голем

Ники Минаж - изгряващата звезда за 2011 година според Billboard
След
няколко години усърдна работа и отдаденост Ники Минаж успя да се нареди сред суперзвездите и тази година бе отличен и наградена от списание Billboard за своя талант.

В сряда вечерта изданието обяви хип-хоп изпълнителката за една от най-големите изгряващи звезди на 2011 година.

Минаж сподели следното в интервю: "За мен е голяма чест да бъда призната Billboard за моите постижения в музиката."

На 2 декември тази година Billboard ще връчи наградата на Ники Минаж по време на събитието "Women in Music" в Ню Йорк. Тогава и певицата Тейлър Суифт ще бъде наградена с приза "Жена на Годината".

Реклама Инвестор.БГ


Вход и регистрация
Влез или се регистрирай за да пишеш...