.

Наскоро омъжилата се Анна Пакуин е много щастлива

Анна Пакуин, по-известна с ролите си в "X-Men" и сериала "True Blood", твърди, че не може да бъде по-щастлива. Тя се ожени за колегата си от "True Blood", Стивън Мойър. Нейна приятелка сподели в списанието ЮС, че ник

Наскоро омъжилата се Анна Пакуин е много щастлива
Анна
Пакуин, по-известна с ролите си в "X-Men" и сериала "True Blood", твърди, че не може да бъде по-щастлива.

Тя се ожени за колегата си от "True Blood", Стивън Мойър. Нейна приятелка сподели в списанието ЮС, че никога не я е виждала толкова щастлива и усмихната.

"Двамата са много сладки, просто като от приказка. Толкова добре се разбират, не се карат. Те са мечтаната двойка" - казва Кари Престън, най- добрата приятелка на Анна.

Двамата са заедно дълго време и сега вече създадоха и семейство. Те отложиха с няколко дни меденият си месец, за да могат да присъстват на Наградите Еми тази неделя.

Реклама Инвестор.БГ


Вход и регистрация
Влез или се регистрирай за да пишеш...
babyy97
преди 13 години
14
0
!
Отговори
ee super dvoika sa te dvamata !
Страница 1 от 1