.

В очите на шефа брюнетките си вършат по-добре работата

Според резултатите от проучване, проведено сред 500 началници от мъжки пол, брюнетките си вършат по-добре работата. 30% от анкетираните мъже на ръководни позиции смятат, че подчинените им служителки с тъмна коса са по-отговорни на работното си м

В очите на шефа брюнетките си вършат по-добре работата
class="postbody">Според резултатите от проучване, проведено сред 500 началници от мъжки пол, брюнетките си вършат по-добре работата.

30% от анкетираните мъже на ръководни позиции смятат, че подчинените им служителки с тъмна коса са по-отговорни на работното си място и се справят по-добре с поставените им задачи в сравнение с останалите.

В същото време при блондинките този процент е едва 7, а при червенокосите – 9. Останалите 54% от участниците в допитването са се затруднили да дадат отговор.

За сметка на това обаче, резултатите от друго скорошно проучване на сходна тематика сочат, че русокосите дами печелят средно с около 600 паунда повече на година в сравнение с тъмнокосите си колежки.

Реклама Инвестор.БГ


Вход и регистрация
Влез или се регистрирай за да пишеш...