.

Кенгуру избягало от стопанина си, започнало да краде бельото на хората

Кенгуруто Бенджи прояви своя хулигански характер, като избяга от стопанина си и започна да краде бельото от простора на съседите. 2-годишното домашно животинче, което живее в Прага, било заловено, след като жена подала сигнал, че то откраднало любими

Кенгуру избягало от стопанина си, започнало да краде бельото на хората
Кенг
руто Бенджи прояви своя хулигански характер, като избяга от стопанина си и започна да краде бельото от простора на съседите. 2-годишното домашно животинче, което живее в Прага, било заловено, след като жена подала сигнал, че то откраднало любимите й бикини. Полицаите знаели, че Бенджи е избягал, но не направили връзка между него и зачестилите оплаквания от кражба на бельо, намиращо се на простора.

Те установили, че той е виновникът, едва когато е бил заловен на местопрестъплението. Стопанинът му бил засрамен от постъпките на Бенджи и уточнил, че животното не е прихванал този вреден навик от него.

Кенгуруто вече си е у дома и мъжът се надява, че повече няма да се стига до такива неприятни ситуации.

Реклама Инвестор.БГ


Вход и регистрация
Влез или се регистрирай за да пишеш...