Според мен въобще не е най-грозната... Възхищавам и се за усилията, които прави всеки ден, за да живее, и за волята, която има! Евала! А такива хора като fl0rida просто не заслужават никакво внимание!!!
fl0rida, защо не ни пратиш някои твои "урунгелски" снимки а? Да те видим ти колко струваш??? Момичето не е виновно, че изглежда така. Виновните са хората, или може би урордите като теб, които я обиждат и мразят. Защо поне веднъж не се опитаме да бъдем хора? Защо ти не се поставиш на нейното място и теб да те пускат така в интернет? Предполагам, че няма да ти харесва от всяко крайче на света да се сипят обиди, закани и псувни по твой адрес. Лично аз ако бях момче, щях да бъда с това момиче, за да й покажа, че все пак на някой му пука за нея и за да се чувства истински човек, а не същество, което не заслужава любов, нежност и поне едно "Извинявай". Смърт за долните влечуги като теб !
Евала и на жената!!! Заслужава уважение за това, че е успяла да се отърси от глупостта на другите,тъй като ние мачкаме всеки по-различен от нас. И нека всички,които някога са се подигравали да се скрият някъде и да се благодарят, че са здрави, защото надали щяха да са си отворят устата, ако бяха на нейно място! Радвам се, че успяла да ги продолее !!!
преди 12 години
преди 12 години
преди 12 години
преди 12 години
преди 12 години
преди 12 години
преди 12 години
преди 12 години
преди 12 години
преди 12 години