PDA

View Full Version : Kak da se izbrusna? :(



Fei_f
01-27-2005, 16:54
Na 14 god sum i o6te ne sum pravila sex, no vse pak iskam da se izbrusna otdolu 6toto taka s kosmi e nqkvo gadno... Ta rabotata e tam 4e izob6to ne znam kak stava tva, a nqma i koi da popitam. Molq vi se ne se ebavaite :cry: Seriozno iskam da mi obqsnite vsi4ko, na vas raz4itam! :oops:

Otkude da si kupq samobrusna4ka i kakva?
S kakvo da se namaja? Nqkva pqna, gel..? :(
V kakva posoka da se brusna? Pitam i tova 6toto za drugite 4asti na tqloto hodq na kozmetik i ne znam...
Kolko da natiskam za da ne se poreja?
I vsi4ko li da mahna? 4uvala sum 4e nqkoi momi4eta ostavqli nqkvakva lenta :oops:
I o6te ne6to...brusneneto li e nai-dobriq variant za otdolu? Nqma li da bocka kato se poqvqt kosmite? :oops:

10x predvaritelno!

sherry
01-27-2005, 17:02
:lol: zdrasti mila.Ami naistina e gotino 4e si re6ila da go napravi6 za6toto tova ne se pravi zadaljitelno ako iska6 da pravi6 sex a prosto za li4nata ti higiena.Ami samobrasna4ki prodavat navsqkade-dori v kranitelnite magazini.Apak i ne sa skapi.Ima po 70 st.Izberi si i davai!parvo oba4e si gi podstriji sas nojica ,za6toto sas sigyrnost samobrasna4kata nqma da ti stigne:))Mnogo e grozno da se ostavq lenta.Mahai vsi4ko!aide 4ao i kasmet:)

miskin
01-27-2005, 17:04
Въпросите ти наистина са...агъхрррррррр, нямам думи, сарказъмът сам напира, но няма да се гавря с теб. Виж, най-добрият начин за премахване на космите там е коло-маската, в никакъв случай не се бръсни!!! Подстрижи ги малко с ножичка и беж на козметик, пак ти казвам- не прави грешката да се обръснеш, ще съжаляваш!

sexy_angle
01-27-2005, 17:40
Въпросите ти наистина са...агъхрррррррр, нямам думи, сарказъмът сам напира, но няма да се гавря с теб. Виж, най-добрият начин за премахване на космите там е коло-маската, в никакъв случай не се бръсни!!! Подстрижи ги малко с ножичка и беж на козметик, пак ти казвам- не прави грешката да се обръснеш, ще съжаляваш!

и аз съм на това мнение,ако се избръснеш много ще съжаляваш а и космите ще станат по твърди и неприятни отвсякога

air_J
01-27-2005, 18:05
a q nqkoi da mi kaje kolko vreme sled kola maskata ponikvat kosmite shtoto naposledyk sym se zaribil da si pravq kola maska na gyrdite i da znam sled kolko vreme da gi o4akvam da mi porasnat principno znam 4e e okolo 2 sedmici ama ne sym napylno ubeden
P.S.> ako ne znaete po moq vypros otgovorete na momi4eto shtoto qvno naistina e mnogo zabludeno :twisted:

Momchence
01-28-2005, 10:48
s kosa4kata :lol:

mimi4ka
01-28-2005, 10:57
a e hora az sa brasna ama samo gore otdolo na sramnite ustni ne sa brasna 6toto e mnoo trudno i zashto nqkoi kazvat 4e 6te sajelqvame
a kvo e tva kola maska mom4etata praqt li si1?!!?

Мотаба
01-28-2005, 11:21
mhm hodi na kozmetik
tova brusneneto ne si e rabota
boli.be ne znam...az lichno mislq,che otgore boli poveche ot otdolu...
ne e skupo ot 3 do 5 leva...zavisi kak ti e grivata
moje da pomolish - ima si preparati da ti iztrupne kojata..i mnogo po-malko boli ;)

Pe666o
01-28-2005, 11:32
a e hora az sa brasna ama samo gore otdolo na sramnite ustni ne sa brasna 6toto e mnoo trudno i zashto nqkoi kazvat 4e 6te sajelqvame
a kvo e tva kola maska mom4etata praqt li si1?!!?
..aham...samo az predpo4itam epilator.... :D ...6toto si maham samo na krakata.. :)

n3m0
01-28-2005, 12:19
a q nqkoi da mi kaje kolko vreme sled kola maskata ponikvat kosmite shtoto naposledyk sym se zaribil da si pravq kola maska na gyrdite i da znam sled kolko vreme da gi o4akvam da mi porasnat principno znam 4e e okolo 2 sedmici ama ne sym napylno ubeden
Ами то си зависи и за кой път ги махаш и от тебе самия то си е до ген но при мен по принцип на втората седмица вече си личи че има а след месец са достатъчно големи за да мога да се махната ;)

air_J
01-28-2005, 12:37
a q nqkoi da mi kaje kolko vreme sled kola maskata ponikvat kosmite shtoto naposledyk sym se zaribil da si pravq kola maska na gyrdite i da znam sled kolko vreme da gi o4akvam da mi porasnat principno znam 4e e okolo 2 sedmici ama ne sym napylno ubeden
Ами то си зависи и за кой път ги махаш и от тебе самия то си е до ген но при мен по принцип на втората седмица вече си личи че има а след месец са достатъчно големи за да мога да се махната ;)
ami brato sefte shte mi e za bolkata ne me byrka 2rata sedmica gore dolu me ustroiva kato oferta makar 4e ako ima i po eficasna kola maska sym gotov da se razdelq s pove4ko kinti za neq (lazerni depilacii i podobni oba4e sa baq skypi) :twisted:

malka_lisi4ka
01-28-2005, 15:47
s kosa4kata :lol:
hubu 4e si dal mnenie 4e ina4e kfo 6e praim :wink: hahha bazikam se
mi nai-prostoto e sus samobrusna4ka...

mnogoznaiko
01-28-2005, 19:03
zna4i ima edin mnogo burz i udoben na4in da se spravish s tvoia problem zna4i otivash do koiato i da e benzinostancia i si kupuvash 1 litur nafta(dizel) polivash se i palish i si gotovo stavash kato iace :)

aide derzai i uspeh

LiNkiN4eTo
01-28-2005, 19:20
ooo bahti kromanionskite vuprosi :lol:

sherry
01-29-2005, 12:47
:lol: hihi.kakvo mu ima na brasneneto?Po lesno e ot tova da hodi6 na kozmetik apak i nqma bolka.Naistina porastvat dosta barzo no kakvo pre4i vseki den da si vzima6 du6 i da si gi maha6 ?po lesno e otkolkoto da dava6 pari za kozmetik,da si zapisva6 4as....az pone sam si super taka

sexy_momi4e
03-03-2007, 18:32
:lol: hihi.kakvo mu ima na brasneneto?Po lesno e ot tova da hodi6 na kozmetik apak i nqma bolka.Naistina porastvat dosta barzo no kakvo pre4i vseki den da si vzima6 du6 i da si gi maha6 ?po lesno e otkolkoto da dava6 pari za kozmetik,da si zapisva6 4as....az pone sam si super taka =D>

alkobalko
03-03-2007, 18:33
Темата е стара!