PDA

View Full Version : Кои са причините за сексуално насилие в семейството?



RADINCHETO`
07-05-2005, 15:38
TEMATA E INTERESNA I IMA KAKVO DA SE KAE PO NEQ:)

07-05-2005, 16:03
TEMATA E INTERESNA I IMA KAKVO DA SE KAE PO NEQ:)

Nezad0v0lenite sam0tni r0diteli, ili puk nqkfi psihi4eski 0tkl0neniq :) ak0 imam time p0sle pak shte pisha p0 temata :)

nasty_baby
07-05-2005, 16:34
naistina ujasno e bqh gledala za nqkuv ba6ta deto iznasilval du6terq si vsqka ve4er ili nekvi takiva nenormalni ne6ta...Ami nz v pove4eto slu4ai piqnstvo ili naistina psihi4eski otkl.
Dori az samata sum imala slu4ai moi piqn 4i4o da mi nalita :roll:

Cha0
07-05-2005, 17:00
Такива хора са супер злета. Как може да причиняваш такова нещо не детето което си създал трябва да си .... ИЗРОД :?:

ProstoAz
07-05-2005, 17:13
Такива хора са супер злета. Как може да причиняваш такова нещо не детето което си създал трябва да си .... ИЗРОД :?:

Изрод е твърде слаба дума... :roll:
Но лошото е само като се замислите колко такива хора има и как се чувстват тези деца...защото те най-често си мълчат...Абе едно такова нещо може да ти нанесе сериозна психическа травма за цял живот. :shock: Такива хора са даже не за затвора (примерно), а направо за ада... :?
А причините те ги казаха - психически проблеми. Тези хора трябва или да се лекуват, или да се затварят, или и двете!

unnormal-girl
07-05-2005, 17:19
Такива хора са супер злета. Как може да причиняваш такова нещо не детето което си създал трябва да си .... ИЗРОД :?:

Изрод е твърде слаба дума... :roll:
Но лошото е само като се замислите колко такива хора има и как се чувстват тези деца...защото те най-често си мълчат...Абе едно такова нещо може да ти нанесе сериозна психическа травма за цял живот. :shock: Такива хора са даже не за затвора (примерно), а направо за ада... :?
А причините те ги казаха - психически проблеми. Тези хора трябва или да се лекуват, или да се затварят, или и двете!

това е нещо ненормално, не естествено и извратено :!: никой нормален човек не мисля че би направил това. той трябва или да е луд или като малък да е имал този проблем в семейството си :!: и аз като другите смятам че те трябва да бъдат заличени от лицето на земята или по някакъв начин излекувани, а децата трябва да говорят , защото закона е на тяхна страна и само те могат да спрът сексуалното насилие върху тях самите :!:

___Kaka Eli___
07-05-2005, 18:50
Neznam,i ne iskam i da znam :(

_bad_girl_
07-07-2005, 13:00
Tova e nai-izvratenoto ne6to na zemiata.az 4etoh niakakva statia za edno momi4e, koeto e bilo iznasilvano ot ba6ta si(preuspiava6t arhitekt)vsiaka ve4e4r o6te kogato e bila na 10 a po-kasno e snimal filmi kak ia nasilva i sled tova gi e prodaval,a maikata na ne6tastnoto momi4e e razbrala 4ak sled 7 godini!Tova e ujasno i ne mislia 4e takiva hora imat miasto v ob6testvoto!

slim_shady_lady
07-07-2005, 13:18
Tova e nai-izvratenoto ne6to na zemiata.az 4etoh niakakva statia za edno momi4e, koeto e bilo iznasilvano ot ba6ta si(preuspiava6t arhitekt)vsiaka ve4e4r o6te kogato e bila na 10 a po-kasno e snimal filmi kak ia nasilva i sled tova gi e prodaval,a maikata na ne6tastnoto momi4e e razbrala 4ak sled 7 godini!Tova e ujasno i ne mislia 4e takiva hora imat miasto v ob6testvoto! Aбсолютно...тия са напрао за екзекуция.....са ще си помислите че съм съдистка,нали ???? :( Е аз не съм съдистка,а реалистка в това отношение...btw и аз съм я чувала тая история... Много гадно за децата на такива бащи.....

SixSense
07-07-2005, 13:19
причината е, че родителя-насилвач е болен мозък, комплексар, пропаднал, пияница (алкохолик). или просто му е скучно. на такива главите им режа.... :evil:

TaStEy
07-07-2005, 13:20
Spored men edna ot pri4inite e 4e tezi roditeli-IZRODI sa bili nasilvani kato deca ili imat nqkakvi psihi4ni otkloneniq....

LiNkiN4eTo
07-07-2005, 13:28
ужас! :evil: :evil: :evil:

Naughty
07-07-2005, 14:11
Според мен...освен разни отклонения социалната среда също е от значение! Не може по цял ден някой си шеф да ти пищи на главата, да ти обяснява как си неудачник и прочие и ти все някъде трява да го изкараш...
Не че оправдавам който и да е, но това наистина е важно! Ако хората станат по-мили еидн към друг може би тези случаи ще са дефицит, а не ежедневие...

MaRiYa_86
07-07-2005, 20:12
Според мен се дължи на психични отклонения на родителите,които пък са в резултат на тяхното детство и възпитание.Също така и тежки психически травми,нанасяни им в детството...

Cha0
07-07-2005, 20:21
Spored men edna ot pri4inite e 4e tezi roditeli-IZRODI sa bili nasilvani kato deca ili imat nqkakvi psihi4ni otkloneniq....

Според мен се дължи на психични отклонения на родителите,които пък са в резултат на тяхното детство и възпитание.Също така и тежки психически травми,нанасяни им в детството...
Добре, и така да е такива хора имат приятели .... които ги познават, поне трябва да се пробват да предотвръдяват такива неща. И все пак това че като малки са малтретирани (и на тях 100% не им е харесвало) да си го връщата на родителите не на децата си те какво са виновни :?: :!: :?:

MaRiYa_86
07-07-2005, 20:23
Не бих го нарекла "връщане на децата",а просто упражняваното насилие или каквото е там давапсихически отклонения,а знаеш как са болните мозъци.Едва ли даже осъзнават какво причиняват...

Cha0
07-07-2005, 20:45
Не бих го нарекла "връщане на децата",а просто упражняваното насилие или каквото е там давапсихически отклонения,а знаеш как са болните мозъци.Едва ли даже осъзнават какво причиняват...
Ами да ти кажа .... до нас живее една луда .... и ми е ясно докато нищо и няма и започва да беснее ама ... кои пак ще се ожени/омъжи за такъв човек :?:

shiT_ShiT=]
03-15-2008, 16:50
napulno sam suglasna s vsi4ki mneniq!teq hora traa da budat izbivani po nai brutalniq na4in!bavno i mu4itelno :smt073 :o i tupoto e 4e te go pravat kogato decata sa po malki i zaradi tva gi e strah i da progovorat i da se za6titqt!

WhiteOneBG
03-15-2008, 17:29
Такива хора са супер злета. Как може да причиняваш такова нещо не детето което си създал трябва да си .... ИЗРОД :?:

Много кефя на коментари кат тея ... псевдо социална отговорност
При баща алкохолик и безработна майка има 2 варианта , бащата да пребива майката и детето бащата да пребива детето и майката , в следствие на което майката да почине от инфаркт поради силното психическо напрежение
Деца подложение на домашно насилие често са агресивни и проблемни , често малтретират съученици , хора на улицата.
Тези деца се превръщат в деградирали индивиди , обществото ги отритва , те не могат да си докарват никакъв доход , което ги склонява към кражби , след което затъват все повече и повече
Това представлява стандарната картинка която следва след домашното насилие
Дацата не са виновни че не са имали шанс в живота
Също така те рядко осъзнават че трябва да учат , че животът им трябва да тръгне в друга насока , просто нямат пример и светъл лъч пред себе си който да ги води . Образованието само по себе си също е фактор.
В България преоблаладават малцинствата , често повечето проблеми идват от тях , Ромските гета , са всеизветни проблеми зони за всеки един Български град .
Може би спасението е следното: Да вземем пример америка за 200 години избиват там 50те милиона индиянци и си затварят 500тина в резерват . Да наистина решението е добро ! :)

DevilWish
03-15-2008, 17:39
Emi spored men samo psihi4esko otklonenie moje da te nakara da posegne6 na deteto si ;)

amatorium
03-15-2008, 23:15
Hm mnogo qsno. Detsata izkupvat grehovete na roditelite. V bibliqta si e kazano mnogo tochno. O:)

ЛаСт!К
03-16-2008, 08:46
На някой хора просто им е приятно да нараняват другите,чувстват се...могъщи!и т.н.,но е мн гадно и тряа да се предотвратява доколкото може! :-o