PDA

View Full Version : Novi Kecki....



sweezy_girl
07-20-2005, 16:54
ee xora sa si tursq novi kecki 4e moite Globeta napraixa Helooo :( are kajete mi sait za kecki ama teq koito gi ima v bg ! 6toto az se namiram 4ujdite saitove, a kuv e smisula da gledam v tqx kato gi nqma v bg :( mn blagodarnost! i vpr. ako nqkoi se interesuva v "Muxomorka" ima stra6ni bluski...ve4e si vzzex 2 :P aide mn cunki....
nikoi li nqma da mi pomogne ...? samo az li se interisuvam ot sk8 wear?

*DeaTHri-BacK*
07-20-2005, 17:45
"sk8 wear"?
damn......neznaeh 4e kecovete sa samo za sk8ri:)
a az ti preporu4vam da se porazhodish iz magazinite,po dobre e ,ot kolkoto da tyrsish po saitove-zashtoto ne vinagi ima vsi4ko ot tova koeto se pokazva v neta...
a ako ti e tolko zor,moesh i po 4ujdite da tyrsish,puk she si gi poru4a6 posle;)
vypreki 4e da ti kaja i po 4ujbina(po evropa) ne sa im tolko hubavi kecovete kolko nashte;P

http://www.insomniacollective.com/ tuka moesh da namerish neshto:}

sweezy_girl
07-20-2005, 17:56
mi ne sa samo za sk8-ari est. i za fieshanki sa :evil: mersi az toq sait go znam thanks se pak!

chupacabra
07-20-2005, 17:59
о0о0о0о0о0о0 ВСИЧКИ БОГОВЕ ПО ЦЕЛИЯ СВЯТ!
аз започвам да нося цървули!!!

FlowerinesS
07-20-2005, 18:11
о0о0о0о0о0о0 ВСИЧКИ БОГОВЕ ПО ЦЕЛИЯ СВЯТ!
аз започвам да нося цървули!!!
С теб съм! :wink:

07-20-2005, 18:18
о0о0о0о0о0о0 ВСИЧКИ БОГОВЕ ПО ЦЕЛИЯ СВЯТ!
аз започвам да нося цървули!!!
С теб съм! :wink:

ш'са сетитИ вие... :lol: и какво по дяволите означава
fieshanki!? на патриарха малко преди бул. витошка има магазин на globe, в лево. ..въпреки че инсомнята е най-доброто място.
на много добро място е прасната темата.

chupacabra
07-20-2005, 18:28
globe и dvs са възможно най-комерсиализираните кецове. sux

WwanAdoO
07-20-2005, 18:33
Еми минаваш през Bas,Corporide,Insomnia и нема как да не си харесаш...то в нета някой изглеждат готини,а всъщност не са и обратното...новите модели на Circa не са лоши... А в Мухоморка кога не е имало яки блузки :P

sweezy_girl
07-20-2005, 18:53
e mersi nqma6e nujda!az gi znam si4kite magazini v sf ama nqmam vreme da gi obikalqm samo da razglejdam! i kakto gledam si4ki vie 6te fieshanki ! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
durja da otbeleja 4e NE MI POMOGNAXTE OSOBENNO!

07-20-2005, 19:01
globe и dvs са възможно най-комерсиализираните кецове. sux

мдам, за globe е верно, но dvs, колкото и да са комерсиални имат уникални модели... пък и на кой му пука, това са обувки.

WwanAdoO
07-20-2005, 19:01
e mersi nqma6e nujda!az gi znam si4kite magazini v sf ama nqmam vreme da gi obikalqm samo da razglejdam! i kakto gledam si4ki vie 6te fieshanki ! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
durja da otbeleja 4e NE MI POMOGNAXTE OSOBENNO!
Ти кфо искаш бе...не ме убиждай 4е съм фьешън,щот тва си е убида :lol: Е кфо то сайтове освен на бас и инсомниа кфо искаш...моа ти дам пове4е от 10 със секви нещо,ма не са бг...кфо искаш

07-20-2005, 19:02
оооо, тука голЕм дебат за Убиди шИ са заформи :P

bad4e
07-21-2005, 05:46
a e sweezy_girl първо темата не ти е на място, второ като не ти се обикаля само да разглеждаш кво искаш? ебати в софия си, на толко много места можеш да си намериш супер готини кецове...са не знам точно за скейт ли са ти, или просто ей така, ама избор има...

*DeaTHri-BacK*
07-21-2005, 08:51
бах маааа му..
значи койт не носи кецове и не харесва Глоуб и ДиВиеС е "фиешънче"?

air_wisp
07-21-2005, 17:51
Никои не спомена Adio!!! Това са кецовете!!!

Jamalska
07-21-2005, 19:11
Брау мноу умно.
Не сички тука са фешън
бадче е права-ако са ти за каране си земи Мания за 30 кинта мноо по-практично.така или иначе ще ги скъсаш.Иначе ако искаш за по-малко пари-Радикал,за най-голям избор-Инсомния..тфа е положението

Офтопик познавам мноу фешъни дет мама и тати имат пари и им купуват кецки и метали,пънкове и тн дет просто ги кефи...

07-21-2005, 19:24
и метали,пънкове и тн дет просто ги кефи...

именно. аз издигам тази обувка в култ :) това е едно от малкото неща на този свят, за което си заслужава парите.

Jamalska
07-21-2005, 20:28
Мда за дрешки мога и от на килограм ама кецове няа начин

09-23-2005, 17:38
Lakai rulz :lol:

Sinister_Doll
09-23-2005, 18:08
Ima6 vreme da pi6e6 po forumite i da zatlustqva6 pred monitora, a nqma6 vreme da razgleda6 5 magazina? Tva e tupo. 6to se oinasq do fieshunstvoto se izcepi mn grozno! A za MyxoMopka, dam... Ostanaha mi o4i4kite tam minaliq put, kato hodih...

S8K
09-23-2005, 18:40
Никои не спомена Adio!!! Това са кецовете!!!
Точно така.....е има идруги яки марки :D

pLaMa4eTo
09-24-2005, 11:52
Мда за дрешки мога и от на килограм ама кецове няа начин

saglasna sam...po-udobna obuvka ot keca za men prosto NQMAAAA...mn e prakti4no udobno i t.n. parvo 4 sam si zaibrena po hip-hop kulturata i nqkak i tfa me svarzva....drugoto koeto e 4e imam Gallaz,globe i DC ...dovolna sam nai-ve4e ot Globe....ama DC sa mn zdravi sa6t taka -kojata im e mn hubava....

missing_
09-24-2005, 12:03
http://www.insomniacollective.com/ tuka moesh da namerish neshto:}
[офтопик]оле само не ми казвайте че снимката на заглавната страница на тоя сайт е от костницата в Габрово :P :D може и да бъркам де :roll:
[/офтопик]

marusha
09-24-2005, 18:16
mi ne sa samo za sk8-ari est. i za fieshanki sa :evil: mersi az toq sait go znam thanks se pak!
izviniai za tebe samo sk8-teri i fashioni li sushtestfuvat be bah maa mu...az kfo sum :?:

MaryJOANA
09-25-2005, 21:26
Тва,което про4етох до тук,ме навява на мисълта,4е sweezy_girl или квато и да е там си е СМЕШНО ПОЗЬОРЧЕ...
Виж кво,baby,ако имаш некви комплекси-тва не е нито мястото,нито начина да си ги избиваш...Разбрала преди два дни 4е там некаде си имало таквоз животно
'кец' и дай са...6а пишем във форум4ето,та да ме забележат и да си кажат:Брей,таз пи4ка се кефи на ск8 и кецки,на4и е готина...супеер,не е некво
фиешън4е...Сме6на си,скъпа,не готина...И факта 4е дели6 хората на фие6ън и ск8ъри си е 4иста проба предразсъдък и ограни4еност...Не си разбрала все
още,4е може да си зарибен и да не си с кеци,6тот няма6 кинти,както и 4е може да има6 яки DVSki,DCta,Globe or whatever,и пак да си шибана поза,кат теб...
Ама,sorry,забравих,4е си твърде ограничена,за да схванеш за кво изобщо става въпрос...
Но..найш що се нерва...щот се кефя на таз 'култура',щот тва си e стил,дадени
убеждения,дори начин на мислене(зависи кой как го разбира),а такива
екземпляри като тебе,преебават нещата...ама..заеби...

Бас държа,4е се кефиш на сплетените,а?Ти си от многото...от тези който не
знаят 4е растата,например,е на4ин на живот,а не просто заплетена
коса,дредчета,ей така за красота...или Бог знае кво...ама май навлезнахме в дълбоки води,а?Май тук ти е преливка...

Живей си живота,както ти е кеф,и се пак знай,4е трябва да бъдеш себе си,а не да позираш постоянно..било то да се харесаш на някой или кой знае кво...

Ае..PeAcE,'maafaka!Yo!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/4/45/DJKoolHerc.jpghttp://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/5/56/Taki183.jpg/250px-Taki183.jpg http://www.regione.veneto.it/NR/rdonlyres/8941F626-EACF-492A-A467-029A19CC88D0/0/tatuaggi1.jpghttp://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/93/Converse_Chucks_shoes_black_with_flames.jpeg/300px-Converse_Chucks_shoes_black_with_flames.jpeg http://www.etnies.com/site-images/footwear/color/292-thumb.jpg http://www.etnies.com/site-images/footwear/color/363-thumb.jpg http://www.etnies.com/site-images/footwear/color/297-thumb.jpg http://www.etnies.com/site-images/footwear/color/325-thumb.jpg http://www.etnies.com/site-images/footwear/color/25-thumb.jpg http://www.etnies.com/site-images/footwear/color/48-thumb.jpg

09-26-2005, 01:03
MaryJOANA, ti si mnoo tapa ma
razreshavam ti da se samoubiesh.

P.S Avtorkata na temata da te posledva!

HouseMania
09-26-2005, 11:38
globe и dvs са възможно най-комерсиализираните кецове. sux

И кат са комерсиални кво?!?!Ти кат праиш комерсиални изказвания някой закача ли те?

Стеснителната
09-26-2005, 11:51
Бати кви конфликти относно некви обуща. Мото скромно мнение на човек със поне малко вкус е че момиче в кецове изглежда УУУУЖАСТНо :? , то и момче изглежда смешно като се замисля, тва са ми като на космонафтите обувките :lol: .

chupacabra:)
09-26-2005, 12:49
globe и dvs са възможно най-комерсиализираните кецове. sux

И кат са комерсиални кво?!?!Ти кат праиш комерсиални изказвания някой закача ли те?
сори че те обидих лично, тфа си е мойто мнение, че кецките са ти ДиВиЕс са комерсиални :D
особено катоса едни такива розАфки...
:roll:

missing_
09-26-2005, 12:50
Бати кви конфликти относно некви обуща. Мото скромно мнение на човек със поне малко вкус е че момиче в кецове изглежда УУУУАСНо :? , то и момче изглежда смешно като се замисля, тва са ми като на космонафтите обувките :lol: .
хех е тва си е въпрос на вкус и все пак адски се издразних като ти видях мнението :?
момиче с кецове може да бъде яко,много яко даже.и аз нося кецове и кво?тва значи ли че съм тъпа,грозна и т.н.!?не,нали
пък лично за мене момчета с кецове са направо.... :oops: :P идеал :oops: :P ама някви такива скатерчета със размъкнати дънки,яки кецове... :oops:

HouseMania
09-26-2005, 12:53
globe и dvs са възможно най-комерсиализираните кецове. sux

И кат са комерсиални кво?!?!Ти кат праиш комерсиални изказвания някой закача ли те?
сори че те обидих лично, тфа си е мойто мнение, че кецките са ти ДиВиЕс са комерсиални :D
особено катоса едни такива розАфки...
:roll:

Розафки са с червени връзки и са възможно най- комерсиалните който са се продавали някога.И аз пак не виждам проблем в тфа.!.

Стеснителната
09-26-2005, 12:53
Бати кви конфликти относно некви обуща. Мото скромно мнение на човек със поне малко вкус е че момиче в кецове изглежда УУУУАСНо :? , то и момче изглежда смешно като се замисля, тва са ми като на космонафтите обувките :lol: .
хех е тва си е въпрос на вкус и все пак адски се издразних като ти видях мнението :?
момиче с кецове може да бъде яко,много яко даже.и аз нося кецове и кво?тва значи ли че съм тъпа,грозна и т.н.!?не,нали
пък лично за мене момчета с кецове са направо.... :oops: :P идеал :oops: :P ама някви такива скатерчета със размъкнати дънки,яки кецове... :oops:
Спокойно, некой ден ше пораснеш и ще се усетиш 8) .

chupacabra:)
09-26-2005, 13:11
globe и dvs са възможно най-комерсиализираните кецове. sux

И кат са комерсиални кво?!?!Ти кат праиш комерсиални изказвания някой закача ли те?
сори че те обидих лично, тфа си е мойто мнение, че кецките са ти ДиВиЕс са комерсиални :D
особено катоса едни такива розАфки...
:roll:

Розафки са с червени връзки и са възможно най- комерсиалните който са се продавали някога.И аз пак не виждам проблем в тфа.!.
еми след като е така, тогава кфо се обиждаш от мнението ми?? :lol:

missing_
09-26-2005, 13:15
Бати кви конфликти относно некви обуща. Мото скромно мнение на човек със поне малко вкус е че момиче в кецове изглежда УУУУАСНо :? , то и момче изглежда смешно като се замисля, тва са ми като на космонафтите обувките :lol: .
хех е тва си е въпрос на вкус и все пак адски се издразних като ти видях мнението :?
момиче с кецове може да бъде яко,много яко даже.и аз нося кецове и кво?тва значи ли че съм тъпа,грозна и т.н.!?не,нали
пък лично за мене момчета с кецове са направо.... :oops: :P идеал :oops: :P ама някви такива скатерчета със размъкнати дънки,яки кецове... :oops:
Спокойно, некой ден ше пораснеш и ще се усетиш 8) .
пфу да ти имам самочувствието :lol:

chupacabra:)
09-26-2005, 13:16
Бати кви конфликти относно некви обуща. Мото скромно мнение на човек със поне малко вкус е че момиче в кецове изглежда УУУУАСНо :? , то и момче изглежда смешно като се замисля, тва са ми като на космонафтите обувките :lol: .
хех е тва си е въпрос на вкус и все пак адски се издразних като ти видях мнението :?
момиче с кецове може да бъде яко,много яко даже.и аз нося кецове и кво?тва значи ли че съм тъпа,грозна и т.н.!?не,нали
пък лично за мене момчета с кецове са направо.... :oops: :P идеал :oops: :P ама някви такива скатерчета със размъкнати дънки,яки кецове... :oops:
Спокойно, некой ден ше пораснеш и ще се усетиш 8) .
точно тфа де.
за кфо тряя да изглеждаме като някфи лелки на 15 баси..
за всичко си има време 8)

Стеснителната
09-26-2005, 13:33
Мразете ме че съм чалгарка с токчета ако искате :D , знам идеално че не харесвате такива като мен и ви разбирам но просто всеки с вкуса си :D .

HouseMania
09-26-2005, 13:51
globe и dvs са възможно най-комерсиализираните кецове. sux

И кат са комерсиални кво?!?!Ти кат праиш комерсиални изказвания някой закача ли те?
сори че те обидих лично, тфа си е мойто мнение, че кецките са ти ДиВиЕс са комерсиални :D
особено катоса едни такива розАфки...
:roll:

Розафки са с червени връзки и са възможно най- комерсиалните който са се продавали някога.И аз пак не виждам проблем в тфа.!.
еми след като е така, тогава кфо се обиждаш от мнението ми?? :lol:

Кой е казал, че се обиждам? :roll: :roll:

chupacabra:)
09-26-2005, 15:19
[
Кой е казал, че се обиждам? :roll: :roll:
ако не се обиждаш за кфо се хвана за мнението ми..?!

missing_
09-26-2005, 15:37
тъй като ви гледам май и двете сте се хванали за чата :lol: :wink:

MaryJOANA
09-27-2005, 17:52
MaryJOANA, ti si mnoo tapa ma
razreshavam ti da se samoubiesh.

P.S Avtorkata na temata da te posledva!

hahhhaaa hahhahhaahh ahahhaahahhaaahahhhaaa
**
*
NO COMMENT!!!
*
**

Brao,brao...keep goin'

09-27-2005, 20:07
MaryJOANA nali ti kazah da se samoubiish ma pa4a

Swinkenhoffer
09-27-2005, 21:00
пък тука за галоши почнали да се карат ... луда работа :lol:

Slipaway
09-28-2005, 15:23
mi ne sa samo za sk8-ari est. i za fieshanki sa :evil: mersi az toq sait go znam thanks se pak!
Токущо разбрах че съм фешънче :lol: :lol: :lol: :lol:

Lucifer4o
09-29-2005, 06:38
Bojeee xoraaaa fie 6e ybiete si4ki sfqti za men ne6ta...sq po4naxte i keckite...basi ne razbraxte li 4e aftorkata na temata nqa nikfa ideq kfo da prai i samo sedi i 4aka nqkoi da zfynne na fratata-tq da otfori i o,4ydo!!!-nofi kecki 4e 4ak i se ysmixfat...zaebete q taa tema nai posle i da ne obijdame ydobnite obyfki fe4e
P.S.-Az nosa Runners sk8 (25lea) s edna sinq i 1 rozofa fryzka (2 lea) -problem ? =]

MaryJOANA
09-29-2005, 20:37
Bojeee xoraaaa fie 6e ybiete si4ki sfqti za men ne6ta...sq po4naxte i keckite...basi ne razbraxte li 4e aftorkata na temata nqa nikfa ideq kfo da prai i samo sedi i 4aka nqkoi da zfynne na fratata-tq da otfori i o,4ydo!!!-nofi kecki 4e 4ak i se ysmixfat...zaebete q taa tema nai posle i da ne obijdame ydobnite obyfki fe4e
P.S.-Az nosa Runners sk8 (25lea) s edna sinq i 1 rozofa fryzka (2 lea) -problem ? =]

That's what I'm talkin' about....brao...
Evala ti praa...

Kolkoto do gosta s tapite izkazvaniq:Fuck OFF,sweatheart!Go to sleep....FOREVER...Aight?

09-29-2005, 21:17
Kolkoto do gosta s tapite izkazvaniq:Fuck OFF,sweatheart!Go to sleep....FOREVER...Aight?
mri v laina ve sarma
ne sum ti sweetheart, ot tvoqta usta tva zvu4i kato obida
naprai usluga na vsi4ki i se regni v toq forum
po4ni da puskash temi4ki ot roda "ami zashto ne izpitva udovolstvie ot sexa"

FucK^IT
09-30-2005, 17:14
mri v laina ve sarma
ne sum ti sweetheart, ot tvoqta usta tva zvu4i kato obida
naprai usluga na vsi4ki i se regni v toq forum
po4ni da puskash temi4ki ot roda "ami zashto ne izpitva udovolstvie ot sexa"

Ne use6tate li 4e stavate sme6ni..zemete sprete i ne se izlagaite pove4e...
Kolkoto do gosta:Magareto vinagi si pokazva magariqta,tam kadeto ne trqa...Huboo 4e si anonimen,6ot samo se izlaga6...a pak ako si sweezy_girl...tc tc tc...selski nomerca...

http://www.concept420.com/marijuana-pictures/data/media/7/naked420.jpg http://www.concept420.com/marijuana-pictures/data/media/7/potlogo.jpg

Lucifer4o
10-01-2005, 07:00
Ybixte i temata za keckite =[[[ ...yjas a qkite obyFki =[[[ :(

Jamalska
10-01-2005, 14:24
http://www.adiofootwear.com/footwear/fall-2005.php?prod_id=6909&name=The%20Eugene в тези се влюбих

10-01-2005, 17:17
mri v laina ve sarma
ne sum ti sweetheart, ot tvoqta usta tva zvu4i kato obida
naprai usluga na vsi4ki i se regni v toq forum
po4ni da puskash temi4ki ot roda "ami zashto ne izpitva udovolstvie ot sexa"

Ne use6tate li 4e stavate sme6ni..zemete sprete i ne se izlagaite pove4e...
Kolkoto do gosta:Magareto vinagi si pokazva magariqta,tam kadeto ne trqa...Huboo 4e si anonimen,6ot samo se izlaga6...a pak ako si sweezy_girl...tc tc tc...selski nomerca...

http://www.concept420.com/marijuana-pictures/data/media/7/naked420.jpg http://www.concept420.com/marijuana-pictures/data/media/7/potlogo.jpg
ama da ve
kak se izlojih.. ebati
izlojih se pred nai golemite oligofreni regnati ot bg regnati v toq forum.. vaa kuv ujas
she umra.. kak mojah taka da se izloja

AE ORLQK NAISH KOLKO MA EBE ZA VASHTO MNENIE VE
AE DUHAI I MRI V KO4INATA.. KLOSHAR
dostata4no si sa izlojil kat si regnal profil v toq eliten forum :)

Dr. Martens
10-01-2005, 17:24
Уууу долу кецовете! Кубинки убер алез!

missing_
10-02-2005, 07:15
http://www.adiofootwear.com/footwear/fall-2005.php?prod_id=6909&name=The%20Eugene в тези се влюбих
бах мааму (http://www.adiofootwear.com/footwear/fall-2005.php?prod_id=6911&name=The%20Eugene) :shock:
хертаграмчета :P :D :lol:

WwanAdoO
10-02-2005, 20:08
Бати кви конфликти относно некви обуща. Мото скромно мнение на човек със поне малко вкус е че момиче в кецове изглежда УУУУЖАСТНо :? , то и момче изглежда смешно като се замисля, тва са ми като на космонафтите обувките :lol: .
ХахХААХ Ми да ти кажа много по-смешно е неква дришла,колкото мене да обуе некви токчета и да ходи кат патица. Кецовете са си най-добрите обувки...кат на космонавтите били...хахАХахАХ тва напрао не знам как го измисли гениялния ти розов мозък

Lucifer4o
10-03-2005, 19:30
GoForim za ydobni obyfki?!? Nachi goorim za kecofe!!!

air_wisp
10-13-2005, 20:37
Тъй вярно!!! :) може кецовете да ми са най-евтиния и най-комерсиалния модел но не ме ебе щом аз си ги харесвам!!!И предпочитам по "семплите" неща затва сам с Глоб Вайс които са 110 лева но са якиии и тогава имах 200 лева за кецове но си избрах Вайс!!!Не не сам тъп!Аз си ги харесвам и аз си ги нося!Ай пийс! и skate forever!

Стеснителната
10-13-2005, 21:01
Бати кви конфликти относно некви обуща. Мото скромно мнение на човек със поне малко вкус е че момиче в кецове изглежда УУУУЖАСТНо :? , то и момче изглежда смешно като се замисля, тва са ми като на космонафтите обувките :lol: .
ХахХААХ Ми да ти кажа много по-смешно е неква дришла,колкото мене да обуе некви токчета и да ходи кат патица. Кецовете са си най-добрите обувки...кат на космонавтите били...хахАХахАХ тва напрао не знам как го измисли гениялния ти розов мозък
Аз не ходя с токчета (само на фешън парти найт и като съм на кафе из центъра) предпочитам с трейнъри на пума, тва е удобна обувка :D .

Jamalska
10-14-2005, 08:48
Тъй вярно!!! :) може кецовете да ми са най-евтиния и най-комерсиалния модел но не ме ебе щом аз си ги харесвам!!!И предпочитам по "семплите" неща затва сам с Глоб Вайс които са 110 лева но са якиии и тогава имах 200 лева за кецове но си избрах Вайс!!!Не не сам тъп!Аз си ги харесвам и аз си ги нося!Ай пийс! и skate forever!
Най-ефтиния???Уоу...аз колко мрънках за тези кецки...
А Вайс са...може би нааааай-якия модел на глоуб