PDA

View Full Version : Немога да измисля заглавие, предавам се!



DespaiR
09-18-2005, 22:34
Тоя machoka къв е ве много зе да се разпорежда. Брао на него поне един модератор да има тука дето да си върши работата като хората. Даваъ в същия дух machoka!

Moderated by machoka
т. 1 от правилата
Благодаря.

09-18-2005, 22:36
Брао ама закво трие теми :roll: ?

DespaiR
09-18-2005, 22:39
А да ве искам да кажа още нещо аз не че влизам мн мн фъф форума ама земи направи нещо с тия аватари и подписи че ми бъркат в здравето. Некви уолпейпъри са си сложили за аватари подписи и си ебало майката.

-------------------------------
Ояма сигурно има за кво да ги трие. Теми от рода на Кои са ви любимите имена или пък игра 3 в 1 или кажете кво мислите за предния са супер кухи и няма смисъл в тях даже не са и зарибявка и сички пишат там само за да трупат мнения нека си трие човека мн хубу праи

morsmordre
09-19-2005, 08:14
Предлагам съдията да премести темата в "Предложения, похвали и критики към сайта и екипа ни".

bulgarche
09-19-2005, 10:31
Предлагам съдията да премести темата в "Предложения, похвали и критики към сайта и екипа ни".
А аз по-свястен от тоз чиито е цитата незнам. Само той май не е заблоден като всички останали

She-Devil
09-19-2005, 11:12
Не ми харесва какво прави тоя човек...ама щом е решил.....какво мога аз да кажа или да направя...НЯМАМ ПРАВА!

Tedka-Medka
09-19-2005, 11:30
нямам думата!

machoka
09-19-2005, 11:37
Предлагам съдията да премести темата в "Предложения, похвали и критики към сайта и екипа ни".

Речено-сторено.
Ако имате въпроси за работата ми тук, пишете на ЛС.

MAD-DEVIL
09-19-2005, 11:45
Като цяло човека е печен, хуу, че трие флууда, но защо, по дяволите, е толкова учтив?

BABY_SEXY_GIRL
09-19-2005, 12:07
Като цяло човека е печен, хуу, че трие флууда, но защо, по дяволите, е толкова учтив?

И аз много съм се чудила за това :) Струва ми се прекрасен човек, абе вие знаете ли вече какво искате?! :shock: Когато не си върши някой работата хленчите, че форума заприличал на незнам си какво и че модовете са тъпи...а когато някой мод си върши работата професионално (това е точната дума за определение на работата му) и безпристрастно - престаравал се едвали не :roll: Научете се да цените!

09-19-2005, 14:12
Местните управници трябва да бъдат арестувани ! Всичката власт да бъде предадена на FBI :!:

BG_Agent
09-23-2005, 15:06
Местните управници трябва да бъдат арестувани ! Всичката власт да бъде предадена на FBI :!:
Както и МВР вече.Така значително ще намалее престъпността и безотговорността.