PDA

View Full Version : Надървянето сутрин!



01-01-2006, 22:01
Имам един въпрос? Значи всяка сутрин като ставам оная ми работа е надървена до максимална степен! Знам, че това е нормално! Поне така съм чувал, че е нормално! Добре, ама не ми спада доста време след като вече съм станал! Отивам с голям зор да се изпикая! Много трудно се пикае с надървен пенис! Дори след като се изпикая си остава надървен! След около 10-20 мин. спада! Понякога и повече. Искам да ви питам това нормално ли е? Все пак ми е малко неудобно! Сутрин като стана и като отида до тоалетна наще ме виждат със супер издути боксерки! Некомфортно ми е! Благодаря ви за отговорите!

Shogi
01-01-2006, 22:03
Еми според мен е нормално. Тва си е до човека. И аз мене ми става имало е случаи в които го вадя още от моита стая и пикам от прага на тоалетната (тя е точно отсреща) :P Хахаха Незнам...за мен лично това е нормално с времетраенето, но мисля че с времето ще се промени :)

Devinski
01-01-2006, 23:17
:lol: I pri men e taka. Tova da se chuva! I da ne e samo sutrin de. Sluchva se po vsiako vreme i na razlichni mesta. Poniakoga dori dokato karam kolata ili motora, ili prosto varvia pesha, ei taka, ot nishtoto.

Oyama
01-01-2006, 23:22
По принцип ако ти се пика сутрин ще ти става патката щото мехура притиска простатата. Ама според мене си е до пичколюбие, просто то си го иска да го умориш като за начало на деня за да можеш да се концентрираш през деня :wink: .

korn___
01-02-2006, 07:21
da normalno e poneje rano sutrin mujkoto tqlo taka si podrejda hormonite 4e da imame energiq za cql den poneje po4va rabotata .... dokat pri jenite e dosta po razli4no :)

hamilcar
01-02-2006, 07:31
Нормално е.

Dlord
01-02-2006, 12:17
Tova naistina e normalno... ima mnogo sityacii i pri4ini poradi koito da ti stava sytrin ili prosto se subyjda6 taka i neznae6 ot kolko vreme si bil vuv vuzbydeno sustoqnie. Tova moje da stane prosto dokato spi6, mokri suni6ta, nedostatu4en sex ili prosto da ne si go pravil otdavna i o6te mnogo pri4ini... A kogato ne moje6 ili pikae6 s 300 zora prosto si zabii edna 4ekiq , svur6i si i opredeleno 6te se po4ystva6 po-dobre...

Neko_Dream
01-02-2006, 12:21
Това с пикаенето и простата е правилно. По-добре да си вземеш един студен душ сутринта, тъкмо за разбуждане, а и в банята можеш си пикаеш където си поискаш, после минаваш с душа и си готов :roll:
Но за да не става така гледай да не пиеш много вода/бира преди лягане или ставай през ноща да пикаеш ... нещо аларма ли да си слагаш нз :)

f0`shiZzle
01-02-2006, 14:40
... По-добре да си вземеш един студен душ сутринта, тъкмо за разбуждане, а и в банята можеш си пикаеш където си поискаш, после минаваш с душа и си готов :roll: ...
Haahah...mnooo dobro:)
Ta normalno e sutrin da si druvce:)..prosto sutrin kato se subudi6,ostani da leji6 nqkolko minuti 10-15 da re4em dokato dolo malkiq mrusnik sa posupokoi , taka 4e kat stava6 da ne ubode6 nqkoi v okoto s nego :)

thEClown
01-02-2006, 16:27
За какво изобщо трябва да ставаш от леглото инсталирай си катетър на които края му е закачрн към чинията в тоалетната.Това е решение и за мързеливи и за пикльовци за сабомехурни типове.Но някои хора тука просто могат да кажат "мивка".

TheSoulOfDeath
01-02-2006, 19:39
Имам един въпрос? Значи всяка сутрин като ставам оная ми работа е надървена до максимална степен! Знам, че това е нормално! Поне така съм чувал, че е нормално! Добре, ама не ми спада доста време след като вече съм станал! Отивам с голям зор да се изпикая! Много трудно се пикае с надървен пенис! Дори след като се изпикая си остава надървен! След около 10-20 мин. спада! Понякога и повече. Искам да ви питам това нормално ли е? Все пак ми е малко неудобно! Сутрин като стана и като отида до тоалетна наще ме виждат със супер издути боксерки! Некомфортно ми е! Благодаря ви за отговорите!
normalno e na men ne mi durzi tolkova mnogo 10-20 min po princip no ako se slu4i ponqkoga praskam po edna ]

bum`bum`f
01-02-2006, 20:44
e**ti qkata tema...6to ne se vazbujdate i ve4er ot samo sebe si...:P

XaXo_oTBcuaKage
01-03-2006, 08:06
e**ti qkata tema...6to ne se vazbujdate i ve4er ot samo sebe si...:P

Приятеля ти не може да го вдигне вечер ли??? :)

RoSsY88
01-03-2006, 08:33
Напълно нормално е спокси

rowzz
01-03-2006, 15:36
Напълно нормално е спокси
ахаха или си много образована или си момче .. щото аз толко много от женски цикъл не разбирам.. а то е горе долу същото..

machoka
01-03-2006, 18:24
Напълно нормално е. Дори да мастурбираш вечер - нормално е сутрин отново да си в това положение.

Темата се изчерпа с еднозначните отговори до тук.