PDA

View Full Version : Дали я обича?



Baby_Doll_Girl
01-03-2006, 18:18
От много скоро ходя с едно момче.запозхаме се в чата и ми беше много трудно да разбера характера му,защото нищо около него относно мен не беше сигурно и ясно.Наскоро се беше разделил с една своя съученичка,за която твърди,че е незабравима и няма да се очисти от нейнама магнетична сила.Минаха няколко дни от нашата първа среща и излезнахме пак.Той ми повтаряше,че трябва да мине време,за да свикне с миъслта за НАС като цяло и за да не правим 'глупости',единодушно решихме да изчакаме ДА НАЗРЕЕ ТОЧНИЯ МОМЕНТ за тръгването ни.КАкто и да е...на 23.12.2005 аз и той се събрахме окончателно.И все пак аз усещам,че тя е в мислите му.Не го напуска това момиче....Той ми разказа,че се е целувала с един негов съученик,който му е и най-добър приятел.ПО разказа му разбрах,че той страда от случката.Целуваше ме нервно и припряно,сякаш искаше да докаже на себе си и на целия свят,че може и без нея.Аз съм бивша манекенка и този факт,ме навежда на мисълта,че чрез мен той се утвчрждава като..момче,чеше си егото един вид.След като ми разказа за приятеля и НЕЯ,започна да я убижда.НАрече я с неприлични и цинични имена,което ме накара да се чувствам неудобно.Какво правех аз с него?!Истината е,че моята най-дпбра приятелка преживя една таква връзка с момче,което 'уж' не харесваше бившата си,но се върна при нея.А и всички знаем поговорката:'Любовта ръжда не хваща'.За мен това момиче е като вампир.Тя го търси,иска го,вика го,но само го наранява.Тя няма чувства,а само нужди.И като си помисля,че тя още не знае,че съм с него...настръхвам.Имаше една много сладка песничка точно като за моя случй.КАзва се 'Case Of The Ex' на Mya.КАкво да направя?Според вас има ли смисъл да се опитвам да се справя с нея?

rowzz
01-03-2006, 18:27
Ами по разказа ти разбирам че си хубаво момиче и той се доказва с теб пред нея. Може да е така но ако наистина много те харесва може да направи тази жертва за теб. И мисля че решението на този проблем е изцяло в теб. Трябва да го накараш да те почувства нещо повече от предишната си приятелка, трябва да го обичаш и така вероятността той да те заобича е по голяма. Но ако въпросната съученичка му е била първата любов.. просто се примири
айде мисля че не дадох точния съвет но..

HeDa
01-03-2006, 18:29
Аз мисля , че ще му трябва време , за да я забрави.Явно много я е обичал , за да мисли още за нея...Трябва да остане малко време сам , а не веднага да преминава към нова връзка .. :roll:

playful_baby
01-03-2006, 18:35
zdravei mila!naistina si v slojno polojenie!spored men smisal vinagi ima no dali opitite ti 6te sa uspe6ni ne znam!!!dokolkoto razbrah priqtelq ti vse o6te ne moje da se osaznae ot tazi svoq predi6na vrazka!!!ne sam go probvala i ne znam dali ne6to 6te se polu4i no az li4no bih govorila s nego i po nqkakav na4in bih go izpravila imenno pred tova koeto go ma4i!!!qvno toi e mnogo naranen 6tom q obijda tolkova kakto ti kazva6 ala spored men ti ne biva da zamestva6 tazi negova priqtelka !!!edinstvenoto koeto 6te ti pomogne e da go nakar6 po nqkakv na4in da breodolee tazi razdqla i da te vazprieme ne kato zamestitel -kato opitno zai4e s koeto se opitva da zadovoli majkoto si ego a kato ne6to razli4no!!!NE ISKAM DA TI DAVAM SAVETI KOITO MOGAT DA NE SE OKAJAT PRAVILNI !!!ALA MOETO MOTO E 4E NQMA NEVAZMOJNI NE6TA I 4OVEK TRQBVA DA SE BORI ZA CELITE SI!!!TAKA 4E NE SE OTKAZVAI!!!USPEH!!!

strange__
01-03-2006, 19:21
Знаеш ли...ако я е обичал ще е много трудно да я забрави :roll: Любовта не изчезва за ден или два!Тя отлежава вътре в теб потъва и потъва,докато един ден осъзнаеш,че вече я няма.А докато това стане минава доста време...ии раната боли.Тоест,ако много я е обичал (а от разказа ти така изглежда)значи ще трябва да мине време докато той се почувства готов за нова и то пълноценна връзка...

rowzz
01-03-2006, 19:33
Няма ли съгласни с мен :~(

LP_girl_14
01-03-2006, 19:35
Очевидно неговата съученичка е значила много за него и според мен той още не я забравил.Една голяма любов много трудно може да се изтръгне от сърцето на един човек и според мен той е направил грешка че е тръгнал с теб.Опитал се е да те използва като средство за да докаже на бившата си че не му пука за нея( а всъшност не е така),че въпреки всичко той се е съвзел и вече ходи с манекенка.Той се опитва да излъже и себе си и останалите,а най-лошото е че ти страдаш от всичко това.Моя съвет е да не се виждаш извесно време с него,да го оставиш насаме с чувствата му и нека сам си изясни към кой кво изпитва.Не бива да му позволяваш да те използва като средство за отмъщение за бившата.Ти имаш нужда от човек,който да те обича истински,да е с теб не заради това че си манекенка,а заради характера ти и който да ти даде един приказен свят,а не лъжлив,в който се бориш с един призрак на една загубена вече любов :!:

CuNki pO MuCuNki
01-03-2006, 19:55
[CSKA]f0r3v3r radvai :)) spravi se dobre s tozi otgovor:)){} :lol: a kolkoto do teb Baby_Doll_Girl
osven tova koeto kaza [CSKA]f0r3v3r 6te dopylnq sy6to 4e nqma6 pravoto da kazva6 4e tq samo go izpolzva i naranqva ,makar 4e iska6 da go za6titi6...ne si mai mnogo v ne6tata moje tq da go obi4a,a kolkoto za onazi celuvka ....stiga be tova e samo celuvka ako i ti iska6 da se dokaje6 pred nqkogo za ne6to i ti 6te go napravi6 ubedena sym :lol: :lol: :wink:

OlimpiA
01-03-2006, 20:12
Ami ne wqrwam da ti e mnogo priqtno postoqnno da slu6a6 za tazi negowa biw6a...ti sama kazwa6 4e go 4uwstwa6 nqkaf priprqn...w kraina smetka prawi kakwoto kazwa sarceto ti, no ne go ostawqi da te razmqta samo i samo da natrie nosa na nqkoi s kogoto ti nqma6 ni6to ob6to... :roll:

kimi_raikonen
01-03-2006, 20:34
глупости .Как може да и вярвате бе хора.Къде сте го виждали момиче да се целува с най добрия приятел на бившия си.Само в Американските романтични филми и Латиноамериканските сапунки.Честно казано въобще не ти вярвам на историята.Тази история е напълно достойна за сценарий на латинска сапунка.

Vetrosvir
01-03-2006, 20:49
Kimi Raikonen po povurhnostno i zadrusteno mislene ne bqh 4uval...tova,4e jivota ti e siv i syh ne ozna4ava,4e i 4ujdiq e takuv...
Am mila ima ne6to mn vajno koeto trqbva da ti kaja i to vaji i kato suvet za mom4etata...zna4i:
Do kakuv izvod sum stignal az...Nqma smisul da dviji6 s perfektni momi4eta,ako ne si perfektno mom4e,za6toto ako nqma6 dostatu4no sivo ve6testvo sled vreme po4ti vinagi se vlubva6 v neq i ako prili4a6 na nqkoi ot pi4ove deto sa mi 93% ot klasa tq nikoga nqma da ti vurje i sled tova vsqka sledva6ta 6te e edin prost alternativen variant na predi6nata,koito 6te ti napomnq za minalata,a osven tova za minalata 6te znae6,4e nikoga nqma da si sposoben da zavurti6 "hapkata i okolo 11-tiq si prust"

Vetrosvir
01-03-2006, 20:50
A za tova kakvo da pravi6 s priqtelq ti,ami ima edna pogovorka "4ovek osuznava kakvo ima,4ak kogato go zagubi"...prosto go otreji spri da se vijda6 s nego za nqkude kum 2-3 sedmici i sled tova purvite 2-3 puti my otkazvai da se vidite,a 4ak sled tova priemi i 6te vidi6,4e otno6enieto 6te e mn po-razli4no...

rowzz
01-03-2006, 21:17
[CSKA]f0r3v3r radvai :)) spravi se dobre s tozi otgovor:)){} :lol: a kolkoto do teb Baby_Doll_Girl
osven tova koeto kaza [CSKA]f0r3v3r 6te dopylnq sy6to 4e nqma6 pravoto da kazva6 4e tq samo go izpolzva i naranqva ,makar 4e iska6 da go za6titi6...ne si mai mnogo v ne6tata moje tq da go obi4a,a kolkoto za onazi celuvka ....stiga be tova e samo celuvka ako i ti iska6 da se dokaje6 pred nqkogo za ne6to i ti 6te go napravi6 ubedena sym :lol: :lol: :wink:
ооо йе значи не съм толкова тъп йеееееееееее..
ЗУТ ЗУТ МАЗУТ.. :D

b0buuu
01-03-2006, 22:00
f0r3v3r]Ами по разказа ти разбирам че си хубаво момиче и той се доказва с теб пред нея. Може да е така но ако наистина много те харесва може да направи тази жертва за теб. И мисля че решението на този проблем е изцяло в теб. Трябва да го накараш да те почувства нещо повече от предишната си приятелка, трябва да го обичаш и така вероятността той да те заобича е по голяма. Но ако въпросната съученичка му е била първата любов.. просто се примири
айде мисля че не дадох точния съвет но..
I az taka mislq ...spored men e nai dobre

Baby_Doll_Girl
01-04-2006, 13:35
da,pravi ste.Blagodarq za s1vetite.Eto kakvo mi pisa po-k1sno ve4erta na po6tat toi:


taka v tova s foruma ne vijdam ni6to lo6o.Ok.ama kato 4eta mneniqta nadolu napravo si predstavqm kakvo 6te stane.a az takmo 4e6ix 4e si4ko e OK ve4e.dano da e ok de.nadqvam se da ne poslu6a6 glupostite koito sa ti napisali za6toto edva li nqkoi moje da preceni po dobre ot teb samata , a i kato 4eta razkaz1t ti mai ne e napalno to4en.{P}{P}{P}{P}{P}{P}{P}{P}{P}{P}{P}{P}{P}e tiq si4ki celuvki ne sa za ivona skapa, za tebe sa.i ako me poznava6e pone malko kato 4ovek 6te6e da znae6 mnogo dobre 4e nikoga ne bih te izpolzval za da si vra6tam na nqkoi ili o6te po malko za da si dokazvam ne6to na mene si.prosto si mnogo krasivo momi4e i zatova re6ih da tragna s teb a i neznam kak mi deistva6 no mnogo barzo se privarzah kam teb i neprekasnato si mi v glavata.6te o4akvam nqkakav otgovor pone da znam kakvo stava.mnogo mi lipsva6 zai4o{P}{P}{P}{P}{P}{P}{P}{P}{P}{P}{P}{P}{P}{P}{P} .

Baby_Doll_Girl
01-04-2006, 13:37
A eto i link za moq pic :)
http://free.bol.bg/di4oo//Pretty_Killer_F.JPG