PDA

View Full Version : Как да и кажа че я обичам?



01-11-2006, 22:37
Много харесвам едно момиче, но незнам как да и го кажа, знам че трябва да съм честен, можеби ме е страх от отговора и, но незнам как да и го кажа... моля ви се някой да ми помогне...

WindWaker
01-11-2006, 22:40
ама вие въобще ходите ли ? или само я харесваш ей така без тя да знае и вече я обичаш ?

(съвсем като отговор на темата - ми лесно е .... отиваш и казваш - "обичам те" )

01-11-2006, 22:51
не, не ходим, за това питам, но имам чувства към нея, а и мисля че и тя има към мен...

WindWaker
01-11-2006, 22:57
е то в случай че мислиш (поне) че и тя има......еми какво чакаш ? ама виж, ако на първата среща и кажеш обичам те, гаранция ти давам писмена, че ще се уплаши и най-вероятно ще избяга. за тва нещо съм 100% сигурен, дълги години точно тва ми е било грешката

California
01-11-2006, 23:46
е то в случай че мислиш (поне) че и тя има......еми какво чакаш ? ама виж, ако на първата среща и кажеш обичам те, гаранция ти давам писмена, че ще се уплаши и най-вероятно ще избяга. за тва нещо съм 100% сигурен, дълги години точно тва ми е било грешката
Не само...
Даже няма и да му повярва!Доста пъти се е случвало момчета с които се познаваме от има няма 1 седмица да започнат да ми обясняват колко много ме обичат...
а тва са глупости!

01-12-2006, 07:20
Не ни е първата среща.
Ясно че трябва да и го кажа направо, но какво да направя преди това, как точно да се израза, така че да не и доиде като гръм от ясно небе...?

DeSiTo0o
01-12-2006, 10:48
Ami otiva6 pri neq kazva6 i 4e trqbva da pogovrite i i priznava6 4uvstvata si.A ako te otreje-prosto q zabravi,vse pak ne e samo tq nali? :wink:

teenkopele
01-12-2006, 11:22
Ami otiva6 pri neq kazva6 i 4e trqbva da pogovrite i i priznava6 4uvstvata si.A ako te otreje-prosto q zabravi,vse pak ne e samo tq nali? :wink:

Точно така! :lol: :wink: 8)

Absconding
01-12-2006, 12:57
не, не ходим, за това питам, но имам чувства към нея, а и мисля че и тя има към мен...

Е защо бързаш да й казваш, че я обичаш. Първо пробвай дали ще стане нещо и чак след известно време може да й го заявиш, защото иначе рискуваш дори да й се стори смешно.

rowzz
01-12-2006, 19:46
е то в случай че мислиш (поне) че и тя има......еми какво чакаш ? ама виж, ако на първата среща и кажеш обичам те, гаранция ти давам писмена, че ще се уплаши и най-вероятно ще избяга. за тва нещо съм 100% сигурен, дълги години точно тва ми е било грешката
Не само...
Даже няма и да му повярва!Доста пъти се е случвало момчета с които се познаваме от има няма 1 седмица да започнат да ми обясняват колко много ме обичат...
а тва са глупости!
ти твърдиш че не може да я обича така ли.. а приятелите които се обичат да не би по седмица - 2 да се мляскат и тогава да си казват че се обичат и наистина чувстват тази ПРИЯТЕЛСКА любов.. не мисла че си права.. ако е по цял ден с нея.. дори и да не е.. ако я вижда достатъчно мисла че е съвсем нормално да я заобича..
уфф незнам ама си мисла че не си права..

California
01-12-2006, 20:18
f0r3v3r]

е то в случай че мислиш (поне) че и тя има......еми какво чакаш ? ама виж, ако на първата среща и кажеш обичам те, гаранция ти давам писмена, че ще се уплаши и най-вероятно ще избяга. за тва нещо съм 100% сигурен, дълги години точно тва ми е било грешката
Не само...
Даже няма и да му повярва!Доста пъти се е случвало момчета с които се познаваме от има няма 1 седмица да започнат да ми обясняват колко много ме обичат...
а тва са глупости!
ти твърдиш че не може да я обича така ли.. а приятелите които се обичат да не би по седмица - 2 да се мляскат и тогава да си казват че се обичат и наистина чувстват тази ПРИЯТЕЛСКА любов.. не мисла че си права.. ако е по цял ден с нея.. дори и да не е.. ако я вижда достатъчно мисла че е съвсем нормално да я заобича..
уфф незнам ама си мисла че не си права..
е чакай сега, тук не става дума за приятелка любов!