PDA

View Full Version : Lubov....



FuckThePolice
01-18-2006, 17:56
...Ami avgust mesec se zapoznah s edno mom4e...i ot togava samo toi mi be6e v glavata...Gonihme se do 17 Dekemvri i nakraq trygnahme...Ama az sym na 16 toi e na 24!Kakvo mislite!?Izglejda mnogo darji ne mene...a da vi kaja mislq 4e se vlubih...Ama bahti brata e na 24!Ne 4e mi pre4i tfa...no neznam nqkaksi...?

Vampire_Lady
01-18-2006, 18:00
mi ako tfoq 4ovek e svesten ne vijdam absolutno nikyf problem taka 4e radvai se na vryzkata vi, no ako po4ne da prai ne6to koeto ne ti haresva ne mu go pozvolqvai, kfoto i da e to (ne govorq samo za sex...)awe s edna duma ne mu davai da si igrae s teb :wink:

ht_7j
01-18-2006, 18:19
Naposledak momicheta na po 17-18 vinagi si vzimat nqkoi nad 20. Zashto? Zashtoto te ne sa nqkakvi puberi, nezreli i ligavi, a znaqt kakvo iskat. Razlikata ne vi e vpechatlqvashta, osven ako ne izglejda taka na vanshen vid. No tova ne trqbva da te pritesnqva. Ako te kara da se chuvstvash dobre, nqma prechki. No ima i losha strana. Vnimavai kak te obrabotva. Tezi "maje" imat tendentziqta da se vazpolzvat ot neopitni momichentza. Ne kazvam, che ti si takava, v nikakav sluchai. Samo ne badi glupava i ne se ostavqi da ti se kachi na glavata.

FuckThePolice
01-18-2006, 18:48
A we taka e!Ama to ne 4e az si tarsa po golqm....neznam prosto taka se slu4i!No se radvam 4e se slu4i... :)

Awazate Ippon
01-18-2006, 19:58
radvai se na jivota. 6tom e na 24 i ste se zaribqvali edno 5 meseca rabotat moje bi e seriozna 6toto az ako zaribqvam nqkoq tiolkova trqbva naistina da sam mnogo tarpeliv i da imam mnogo seriozni namereniq kam neq 8)