PDA

View Full Version : Da imash mom4e nai-dobur priqtel....



HaLf-ALiVe`f
01-20-2006, 21:12
kakfo spored vas e da ima6 nai dobur priqtyel mom4e (za momi4etata ) a da ima6 nai dobur pr momi4e (za mom4etata)?
Spored men e mn qko 6toto vinagi 6te te podkrepi..nikoga nqma da govori lo6i ne6ta zad gurba ti kakto go pravqt pove4eto momi4eta...a oba4e gadnoto e 4e horata po4vat da si mislqt 4e ste gadjeta ... :roll:

Roxy
01-20-2006, 21:21
обичам си го и много си го ревнувам :)

SickBoy
01-20-2006, 21:22
не може да има приятелство между момче и момиче,винаги единия ще е влюбен в другия

Kypa©
01-20-2006, 21:30
не може да има приятелство между момче и момиче,винаги единия ще е влюбен в другия
:P
Определено заставам зад това мнение!!! Ако сте гледали рекламата на спраит... :P :wink:

Vampire_Lady
01-20-2006, 21:36
не може да има приятелство между момче и момиче,винаги единия ще е влюбен в другия
:P
Определено заставам зад това мнение!!! Ако сте гледали рекламата на спраит... :P :wink:
e tfa e istinata, a dori nito edin da ne e vluben v drugiq, to vse nqkoga 6e stane....kakto s bivsheto mi gadje i edna obshta priqtelka...:(

mnogomili4kata-sf
01-20-2006, 21:51
Да бе да...едно време си падах по моя най-добър приятел,но беше някво детско такова...а сега сме като брат и сестра и изобщо не е вярно това,че все единият ще е влюбен в другия...и също така мисля,че приятел момче е много по-добре от приятелка

Vampire_Lady
01-20-2006, 21:55
4e e po-dobre priqtel pred priqtelka 1000000%, ma se pak 1 na 100000000000 sa slu4aite kogato mejdu mom4e i momi4e ima samo priqtelstvo i nai-vajnoto ISTINSKO!!! na tezi koito go ima naitina, a ne samo si mislqt 4e go imat, samo moga da im kaja prekrasno, bravo i 4e sa kysmetlii :D

Unnamed
01-20-2006, 22:02
Прави сте такова приятелство има много рядко но е възможно но колкото повече се задълбочава това приятелство толкова повече единия се привързва към другия и започва да се влюбва. А когато това стане човек се пита приятелството или любовта и почва да се измъчва. Това е моето мнение.

01-20-2006, 23:00
Да бе да...едно време си падах по моя най-добър приятел,но беше някво детско такова...а сега сме като брат и сестра и изобщо не е вярно това,че все единият ще е влюбен в другия...и също така мисля,че приятел момче е много по-добре от приятелка


ami ako toi e vluben v teb i to sega,a ne kato ste bili lapeta?

ProstoAz
01-21-2006, 07:35
не може да има приятелство между момче и момиче,винаги единия ще е влюбен в другия

Не съм съгласна!
Зависи си от хората.
Много е хубаво да имаш добър приятел от срещуположния пол, защото я няма тази завист, както между две приятелки, която дори и малко да се проявява, все пак се проявява рано или късно!

mnogomili4kata-sf
01-21-2006, 08:01
Да бе да...едно време си падах по моя най-добър приятел,но беше някво детско такова...а сега сме като брат и сестра и изобщо не е вярно това,че все единият ще е влюбен в другия...и също така мисля,че приятел момче е много по-добре от приятелка


ami ako toi e vluben v teb i to sega,a ne kato ste bili lapeta?

Мога да гарантирам,защото познавам момичето,в което е влюбен.Също така мога да кажа,че този човек ми помага да се ориентирам винаги какво искам и как да го постигна.Винаги ми дава страхотни съвети и наистина съм късметлийка с такъв приятел :)

S8K
01-21-2006, 10:01
приятелки добри имам само три,а момчета :arrow: за тях мога да кажа че могат да бъдам много добри плриятели защото ако те разбират много по-добре до колкото едно момиче умее само да завижда на приятелките си и чат пат да дава някой съвет и то не много на място...

CRaZy_IKT
01-22-2006, 08:59
Of az sym zagradena ot priqteli mom4etata i mnogo malko priqtelki.6toto momi4etata sa zlobni,kliukarat...dokato mom4etata sa Xtra...Obache naistina go ima toq moment s vliubvaneto i nai-chesto tva vliubvane zavyrshva s proval 6toto vidite li vashiq priqtel vi schita samop za priqtelka...no ima i sluchai kogato e dvustranno,no sled kato vryzkata se razpadne mnogo rqdko ostavat pak priqteli.

Jamalska
01-22-2006, 09:07
обичам си го и много си го ревнувам :)
Мхм..Общо взето на женски мноо вяра нямам

Master_88
03-27-2006, 14:48
Няма да остане все приятелство. Ще премине в привличане,симпатии и пак ще се стигне до връзка и ако е неуспешна става лошо

GreenLadyM
03-27-2006, 15:22
S moqt nai-dobur priqtel se poznavame ot 11 godini...Spored men e mn po qko priqtelstvo m/u momi4e i mom4e otkolkoto m/u momi4eta(tam rabotata vinagi se precakva)

mimetoo
03-27-2006, 20:41
da spored mene ima takiva priqtelstva mejdu momiche i momche az lichno imam nz za drugite.i se chuvtsvam adski gotino!!vinagi moga da ochakvam podkrepa ot toq chovek!!a tova che horata pochvat da si mislqt neshto drugo sashto e napalno vqrno. za sajalenie zaradi takiva gluposti sa propadali mnogo priqtelstva :smt009

fti4ka
03-27-2006, 20:52
не бих могла да си имам най-добър приятел момче защото те не разбират така добре женската психика.. имам си най-добра приятелка и тя ми стига.. такива работи като завист и нз си кво ги няма при нас...

sladkoto_Eli
03-27-2006, 20:55
Mi az imam mom4e nai-dobur priqtel i e mn qko, za6toto nqma nikakva pri4ina da izdade tova,koeto mu spodelqm, dokato pri momi4etata ne e taka. Te po4ti vinagi izdavat tainite. Mnogo mu se radvam vupreki 4e xorata si mislqt kakvo li ne, ama az nikoga ne bix trugnala s nego, ne za6toto e mnogo grozen ili ne6to takova, a za6toto neiskam da go gubq.Toi mi e kato vtori brat \:D/ \:D/ \:D/

Sour_Kiss
03-27-2006, 22:05
Spored men e mn qko 6toto vinagi 6te te podkrepi..nikoga nqma da govori lo6i ne6ta zad gurba ti kakto go pravqt pove4eto momi4eta...a oba4e gadnoto e 4e horata po4vat da si mislqt 4e ste gadjeta ... :roll:
Абсолютно те разбирам, за това и пуснах тема:Приятелство; или нещо повече...
Много си го обичкам, но всички около мен ми викат че съм била влюбена в него, а то въобще не е така! :cry: Обичкам си го невероятно много, но не и като гадже!А и той си има гадже и си я обичка много както и аз, подкрепям го адски защото тя е невероятен човек и си отиват адски много \:D/ и двамата са просто...ЖЕСТОКИ...
Винаги ме е било страх, че заради мен може да стане нещо лошо, като например тя(гаджето му) да повярва на такава глупост(че аз съм влюбена в него) Какви ли не работи не съм си мислела, най-лошото е че може да го изгубя, сега стоя малко по-далече от него за да не му създам проблеми :cry: :cry: :cry:
Радвам се поне че той знае че аз не съм влюбена в него, това ми дава малко надежда! :smt010

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-27-2006, 22:20
o mn e qko da :) i moia dobyr pr e mom4e i se razbirame super nqma nishhto obshto s onaq reklama na sprait li beshe :-D

TiA_MaRiA
03-27-2006, 23:48
Човекът, на който имам пълно доверие и знам че винаги мога да разчитам на него е момче – моят най-добър приятел. =D> Като брат и сестра сме, с него си споделяме всичко, винаги си помагаме един на друг. Той познава приятеля ми и аз приятелката му- не мисля че някога може да се влюбим. Истинско приятелство между момичета може и да има, но на мен не ми се е случвало. :shock: За това пък си имам моето братче, което много много обичкам. \:D/ Има приятелство между момиче и момче и според мен то е по-силно от приятелството между две момичета или две момчета. :smt023

DiEsEl_GiRl4eTo
03-28-2006, 20:48
Както казаха и другите при приятелството между момичета завистта рано или късно се появява, пък и момичетата много повече се цакат заради момчета. Абе тва приятелството между момче и момиче си е нещо върховно.

А какво по дяволите ти пука дали хората си мислят, че сте гаджета или не? Кой каквото иска да си мисли бе. Дреме ми.

killing_loneliness
03-30-2006, 11:02
не може да има приятелство между момче и момиче,винаги единия ще е влюбен в другия
Може, но при едно мн мн близко приятелство винаги ще има привличане, а любовта- въобще не е задължителна.

ExTr3m3_GiRL
03-30-2006, 11:30
не може да има приятелство между момче и момиче,винаги единия ще е влюбен в другия

Изобщо не съм съгласна!! Разбира се че може да има приятелство между момче и момиче и то дори може да е много по силно от това на приятели от един и същи пол! \:D/ Аз също имам много добър приятел момче и това че е от противоположния пол въобще не ми пречи дори сякаш е някак по-готино! :D А това какво хората ще кажат въобще не ме вълнува

Ice_Queen
03-30-2006, 13:42
аз си мисля ,че може и да има! и да зависи от хората.
на мен лично ниокога не ми се е случвало за съжаление.. :(
и 2те момчета ,на които адски мн държа ,АДСКИ АДСКИ МНОГО!! и за които мислех че и те изпитват само приятелски чувства,се оказа скоро че 1 ме харесва от 2 години а др ме е преди време..може би се дължи на това че влагам прекалено мн чувства дори в приятелството ?! :(
:smt011

Juicy_Lucy
03-30-2006, 14:05
kakfo spored vas e da ima6 nai dobur priqtyel mom4e (za momi4etata ) a da ima6 nai dobur pr momi4e (za mom4etata)?
Spored men e mn qko 6toto vinagi 6te te podkrepi..nikoga nqma da govori lo6i ne6ta zad gurba ti kakto go pravqt pove4eto momi4eta...a oba4e gadnoto e 4e horata po4vat da si mislqt 4e ste gadjeta ... :roll:

pyrvo,slyn4ice,ima6 mn sladyk avatar :-D mmm sega po temata-ami spored men sy6to e mn qko da si ima6 za nai-dobyr priqtel mom4e.jalko,4e pri men ne se polu4ava.predi si imah 1 takyv,oba4e toi vze ,4e se vliubi v men i ne6tata stanaha slojni..pyk si e mn qko da si ima6 nqkoi stra6no blizak ot drugiq pol,poneje 6te vijda ne6tata ot dosta po-razli4na gledna to4ka iiiii abe mn e zabavno :-D :-D oba4e ne zabravqi,4e ne moje i bez priqtelki-momi4eta.kolkoto i dobre da si prekarva6 s mom4e,to ne moje da zameni 100% jenskoto priqtelstvo (hm..dali ima naistina takova?!)..abe 4atka6 za kakvo ti govorq-hodene po magazini,obsyjdane na razni 'jenski' problemi.. :D

midnight...
03-30-2006, 16:52
ми аз с мойто най-добро приятелче за толкова много времe май не сме усетили нещо между нас, но винаги има изключения от правилото :mrgreen: поне е хубаво да си имаш момченце приятел защото я няма женската злоба, надпреварата и такивата му разновидности

party_girl
03-30-2006, 18:23
не може да има приятелство между момче и момиче,винаги единия ще е влюбен в другия
:P
Определено заставам зад това мнение!!! Ако сте гледали рекламата на спраит... :P :wink:
тая реклама рлзззз :D
но все пак има случаи,в които не е невъзомжно
напр. имам мн добър приятел от 1 година и понеже нали там някво като се видим и мн си се радваме и ходим прегурнати и някви такива и хората си мислят че ходим. получава се много тъпоп като секи срщтнат те пита "абе вие с геша ходите ли?"
до сега всичко сме си казвали и не е имало никакви чуваства м/у нас,освен приятелски
надявам се да остане така

sexy_play_baby
03-30-2006, 18:39
Според мен може да има приятелство м/у момиче и момче
аз си имам такЪв приятел и е мн готино :lol: :lol:

04-01-2006, 21:03
moooojeeee mn qsno...i ne e zaduljitelno se ediniq da e vluben v drugiq..az imam nai-dobur priqtel momche i toi mi e kato brat az sum izrastnala s nego...ot kakto sum se rodila go poznavam..a imam i dr priqtel momche koito ne e vluben v mene sum 100% sigurna shtot hoda s edin ot nai dobrite mu pr i toi vinagi ni pomaga kogato se skarame...
A i + tva priqtelstvoto s momche e mn po-istinsko otkolkoto mejdu momiche:momiche,zashtoto momichetata sme mnogo po-zlobni ot momchetata i vinagi dori pri nai iskrenoto priqtelstvo sushtestvuva pone malko zloba,licemerie i zavist..za sujalenie :smt011

>MiMkIsS4e<
04-02-2006, 18:21
не може да има приятелство между момче и момиче,винаги единия ще е влюбен в другия

Според мен може,щото аз имам такъв и няма нищо повече от приятелство!

ElinoR
04-04-2006, 14:24
Ейй...разбира се че може да има приятелство м/у момче и момиче.Въпреки че и аз заставам зад мнението,че понякога всичко се распада...заради коварното влюбване или нещо от този род.Това се преодолява с помоща на така наречения добър приятел-ако наистина едно момче и едно момиче са добри приятели и даржат мн мн един на друг ще преодолеят всичко това заедно.Това е моето мнение :wink:

n0mak
04-04-2006, 17:31
не може да има приятелство между момче и момиче,винаги единия ще е влюбен в другия

ako ediniq e vluben v drugiq a drugiq ne, to toq/taq deto ne e vluben/a iska da sa samo priqteli, to za6to da ne moje i dvamata da iskat da sa samo priqteli.. prosta logika

Nofacenoname
04-04-2006, 19:08
Понякога момчетата са по-добри приятели от момичетата ;-)

party_girl
04-04-2006, 19:21
Понякога момчетата са по-добри приятели от момичетата ;-)
и според мен-момичетата/или поне повечето,не се обиждайте/ са лицемерни,долни гадни клюкарки/ :lol: /
за разлика от нас/да гърлс/, момчетата/пак по-голямата част/ са много по-откровени

Tamara†
04-06-2006, 11:40
Незнам .. да си призная аз имам двама много добри приятели...едното е момиче,другото е момче!И ако ме питате на кой имам по голямо доверие!Това е на момчето..(неискам да споменавам имена)!Незнам..дори защо му имам толкова много доверие!Но знам че на него мога да кажа абсолютно всичко..и незнам момчетата разсъждават по различен начин.. и е много забавно и от полза да чуеш съвети и от двата пола!Но защо точно имам на него по голямо доверие?Мога да дам пример...бях си харесала едно момче.. и казах на моята бивша най-добра приятелка и тя взе да му се натиска.. и такива работи макар той да харесваше мен!Не ми беше за момчето...защото момчете...хейй колко много ги има!А заради приятелството.. не го очаквах!И незнам.. неискам това отново да се повтори!

GossipGirl89
04-06-2006, 14:07
Аз имам момче най-добър приятел, с което се познаваме от 14 години.До сега не съм имала друго отношение към него освен приятелско и не съм забелязала и по-различно отношение от негово страна.Яко е да имаш такъв приятел,защото му споделяш неща,които не си споделял на друг и си сигурен,че няма да те предаде... Обаче много рядко може да се срещне такова приятелство-в повечето случаи единия се влюбва в другия...

Krem4eto
04-06-2006, 14:10
не може да има приятелство между момче и момиче,винаги единия ще е влюбен в другия

Именно точно това щях да пиша!!!!!!!!!!!!!!!!

favor_91
04-06-2006, 21:00
ami ideqta e dobra...oba4e nqkoi hora zapo4vat da si mislqt ne6to (ne me razbiraite pogre6no-az imam mn dobra priqtelka) no mi ne e gaje !

Paris_Hilton
04-08-2006, 13:18
Амии вярно е че в много от случайте единия е влюбен...но има и изключения.