PDA

View Full Version : imam nujda ot syvet



01-25-2006, 20:22
Imam dosta seriozen problem i chesno kazano nqmam ideq kakvo da pravq !Hodq s edno momche ot okolo mesec i toi si e napravo perfekten vyv vsqko edno otnoshenie-adski e mil,hubav e ,zabaven,nejen,gotin i si izkarvame super,vypreki che e dosta po-golqm ot men me razbira i mojem da si govorim s chasove,a i pravim strahoten sex,no...prosto nqma tyrpka!Kogato sme zaedno vsichko e okay ,no kogato ne sme ne samo che ne mi lipsva,no i chesto dori ne se seshtam za nego.Ot druga strana skoro se zapoznah s edno momche i pochnahme dosta chesto da izlizame s edna i syshta kompaniq,a naskoro stana taka che sluchaino izlqzohme samo dvamata i si izkarahme neveroqtno romantichno...bqhme sami na plaja i toi me gushkashe prez cqloto vreme.Sled tova ne sme se vijdali samo dvamata,no toi vinagi se dyrji qk0 s men i si lichi che me haresva,a i az si padam po nego zashtoto ne sme govorili ot dva dni i neska edva se sdyrjah da mu pratq sms..napravo sym ludnala.I sega problemyt- s ediniq imam bydeshte i sym sigurna che me obicha i dyrji na men,a drugiq e super neseriozen i nezrql,no naistina me privlicha...pls daite mi syvet kogo da izbera

the_green_man
01-25-2006, 20:51
a na kolko godini si ti i na kolko e tozi s koito xodi6????????? aaaa da i na koklo e toq drugiq. otgovori mi i az 6te ti otgovorq,ako moga da pomogna s ne6to 6te go napravq!!!

01-25-2006, 20:52
na 16 sym tozi s kogoto hodq e na 22 a dr momche e na moqta vyzrast

the_green_man
01-25-2006, 21:01
mislq 4e (ot edna strana zaradi godinite) 6te e po-dobre da trugne6 s tva vtoroto mom4e a i ti sama kaza 4e ti e bilo super priqtno s nego (na plaja)!!! a tozi s koito xodi6 v momenta dori ne ti i lipsva kato ne ste zaedno,nali??? Moqt suvet e da trugne6 s tozi s koito si bila na plaja. a ne razbrax s koi ima6 bude6te i znae6 4e te obi4a i koi e neseriozen?????

01-25-2006, 21:14
Sig sym che momcheto ,s koeto hodq v momenta naistina dyrji na men,a drugiq ...toi prosto moje da ima vsqko momiche-zatova ot edna strana sym polaskana che me svalq ,no ot druga se pritesnqvam che e neseriozen i che e jenkar.Mersi za syveta !Trqbva da pomislq seriozno kakvo da napravq

the_green_man
01-25-2006, 21:19
mmmmm vij tva malko promenq i uslojnqva ne6tata!!! No moje i da si prava 4e toi (vtoroto mom4e) ima nqkakvi 4uvstva 6tom kazva6 4e moje da ima vsqko momi4e a e izbral teb.


Prosto pogovori s nego i razberi dali naistina ima nqkakvi 4uvstva kum teb. Ako prosto si porednata mu broika vuob6te ne se zanimavai s nego!!!


USPEX

UnBornKb
01-25-2006, 21:41
Виж миличка... ти самата не знаеш какво искаш, а така трудно можем да ти помогнем...
Това момче, което е на твоята възраст, сама казваш, че е женкар. От къде можеш да си сигурна, че няма да си поредната му бройка...
Може би тази твоя "забежка" ако мoга така да я нарека идва точно от факта, че твоят приятел е толкова перфектен. Помисли в/у това... и при мен беше така .. точно, защото имах перфектния приятел не ми беше тъжно като го няма и ... на моменти не се сещах даже за него .. така почнах да се оглеждам за момчетата около мен и си намерих друг .. просто защото тази перфектност, която всички търсим .. бързо омръзва ..
помисли какво самата ти искаш

LP_girl_14
01-26-2006, 01:45
Виж,няма значение дали ще си със второто момче или не.Ясно е че не обичаш приятеля си.Да,той може да е перфектен,но няма лия тръпката,няма ли го онова парене под лъжичката и ускорения пулс,просто няма защо да си с него.С човека който си трябва да те свързва любовта,а не навика.Може той да е идеален във всяко едно отношение,но ако не е способен да запали пожара в теб,връзката ви просто ще е загубава на време и на чувства.След като вече се разделиш с приятеля си ,тогава започни да прекарваш повече врме със второто момче,опитай се да опознаеш максимално характера му и ако си убедена че той е човека,който може да те направи щастлива-бъди с него,но се постарай да бъдеш единствена в неговия живот,а не една от всички.Успех :wink:

Korupciqta_f
01-26-2006, 02:22
Parvo ti sama trqbva da reshish kakvo iskash gledai ti da si dobre smisal na teb da ti e gotino!Kakvoto i da reshish dano da ne si razocharovana nz kakav savet da ti dam malko kofti e no ... :cry:

01-27-2006, 09:01
Blagodarq na vsichki.Tokushto sk1sah s pritelq mi i mina dosta dobre,v1preki che mi kaza che pravq nai-golqmata greshka v jivota si...Kakto i da e mersi oshte vedn1j na vsichki koito otgovoriha