PDA

View Full Version : Да споделя и да поискам съвет



02-05-2006, 08:35
Много ми е гадно.Едвам успявам да задържа сълзите си с много трудност. :cry: И всичко само заради тази моя срамежливост,която трябва по някакъв начин да отстраня.Но все пак още тая надежди в себе си.Но да карам по същество.Влюбен съм в едно момиче от мойто училище.Всичко започна като на шега в началото на годината.От говорене на глупости през прегръдки до комплименти.Всичко уж на шега.Така от около 3-4 месеца.Но отскоро нещата се промениха.Тя започна да минава покрай мен,но вместо да се държи с мен както преди се прави,че не ме забелязва.Все едно изобщо не съм точно до нея.Даже заговаря други по всяка вероятност за да не мога да я заговоря.Някой път дори имам чувството,че се крие от мен.Когато въпреки всичко успея да я заговаря се държи с мен по предишният начин,който ми харесва.Но като правя това се чувствам някакси като чели и се набутвам и ме е страх тя наистина да не ме помисли за някой много нагъл човечец.Скоро една нейна приятелка ми намекна пред нея да съм ги водел на кафе двете,а тя не каза даже и дума.Сега след ваканцита мисля да и разкрия чувствата си.Какво ще кажете,а?Добра идеа ли е?И от горенаписаното какви изводи си вадите.Какво изпитва тя към мен.
Искам да попитам какво да и купя на Св.Валентин,което много да и хареса,но в същото време и да не е скъпо,защото съм зле с парите.Също и момичета от форума,който са на 15 години,защото тя е на толкова да кажат какво лично на тях много би им харесало.

[PITBULL]
02-05-2006, 08:47
mm.. spored men nqma 4ustva ama.. nz razkrii i 4ustvata i 6te razbere6

sherry
02-05-2006, 08:48
Nie ne mojem da ti kajem za6to te otblaskva.Ediniqt variant e ,4e si e hvanala gadje i strani ot teb,za da si nqma problemi s nego.
Moje pak da ti se kefi,no da iska da ti napravi6 parvata stapka.Gleda da ne se natrapva i 4aka ti da q zagovori6.Savetvam te da i priznae6 za 4uvstvata si,ni6to ne gubi6,pone 6te si naqsno za ne6tata i daje da ti otkaje,6te znae6 kakva e pri4inata

TheMaggie
02-05-2006, 09:10
Spored men nqma 4ustva ama.. nz razkrii i 4ustvata i 6te razbere6. :-k

Kianna
02-05-2006, 10:30
Kolkoto moje po-burzo ia wodi na kafe(sama,ne s priatelkata i!) i i kazwai chuwstwata si...3-4 meseca sa si dosta wreme i e twurde wuzmojno w edin moment da si e kazala "toia me bazika be,4 meseca nishto ne mi kazwa,kakwo da go chakam oshte??!!"

Success ! :wink: :wink: :wink:

WarChief
02-05-2006, 11:25
Много ми е гадно.Едвам успявам да задържа сълзите си с много трудност. :cry: И всичко само заради тази моя срамежливост,която трябва по някакъв начин да отстраня.Но все пак още тая надежди в себе си.Но да карам по същество.Влюбен съм в едно момиче от мойто училище.Всичко започна като на шега в началото на годината.От говорене на глупости през прегръдки до комплименти.Всичко уж на шега.Така от около 3-4 месеца.Но отскоро нещата се промениха.Тя започна да минава покрай мен,но вместо да се държи с мен както преди се прави,че не ме забелязва.Все едно изобщо не съм точно до нея.Даже заговаря други по всяка вероятност за да не мога да я заговоря.Някой път дори имам чувството,че се крие от мен.Когато въпреки всичко успея да я заговаря се държи с мен по предишният начин,който ми харесва.Но като правя това се чувствам някакси като чели и се набутвам и ме е страх тя наистина да не ме помисли за някой много нагъл човечец.Скоро една нейна приятелка ми намекна пред нея да съм ги водел на кафе двете,а тя не каза даже и дума.Сега след ваканцита мисля да и разкрия чувствата си.Какво ще кажете,а?Добра идеа ли е?И от горенаписаното какви изводи си вадите.Какво изпитва тя към мен.
Искам да попитам какво да и купя на Св.Валентин,което много да и хареса,но в същото време и да не е скъпо,защото съм зле с парите.Също и момичета от форума,който са на 15 години,защото тя е на толкова да кажат какво лично на тях много би им харесало.

Бро първо щи кажа че жените са странна порода, а както каза ти "От говорене на глупости през прегръдки до комплименти." де ни си казал нещо дето не трябва и да не си се усетил и така да си я отблъснал. Вкарваш 1 водка на екс иии отиваш и й казваш квото има да й казваш и ше разбереш как стоят нещата......ако те отреже нема да й зимаш нищо за Св.Вазелин ако ли не......веднъж видях некъф тип носеше 1 букет рози ама ацки огромен букет мноо ме е яд че не го питах от къде го е зел.

CVETELLINA
02-05-2006, 11:41
еми виж сега аз мисля,че поне някакви приятелски чувства има :roll: ,но със сигурност трябва да и признаеш какво изпитваш поне после каквото и да стане ще знаеш,че си опитал O:) O:) , а относно подаръка, на мен лично няква сладка плюшена играчка би ме зарадвала много хихихи :smt007 на 15 съм :smt016 ами това е ,Успех :P :P

{C}{V}{E}{T}{I}
02-05-2006, 13:18
Sladur ima dve veroqtnosti:ednata e da te xaresva i kato se otdrapva da vidi ti kvo 6e naprai6 \:D/ ,vtorata e da e usaznala 4e taq 6ega moje da q priema6 na seriozno i naistina da iska da se otdrapne ot va6ata igra :smt017 :!: :!: :!: ama 6om neinata fr. vie vikala na kafe,zna4i e imalo za6to,a za6to mackata si e zamal4ala,mi 6oto ne e znaela ti kvo 6e kaje6 :smt016 :!: a tva s obqsnqvaneto v lubov,zareji go,mnogo e glupavo :smt018 :!: pokani q na kafeto predi sv.Valentin i zaka4ai q i ot neinoto povdenie 6e vidi6 dali te xaresva,ako te xaresva u otiva6 u blizkiq magazin i i podarqva6 ot oniq lubovni rozovi vazglavni4ki(misla 4e sa okolo 4-5l)i edna kiss :smt008 :!: ae Uspex i tva s vodkata moje da pomogne,kolkoto da ne po4ervenee6 ot sram 8-[ 8-[ 8-[ \:D/

Dharma
02-05-2006, 13:38
emi probvai se-ni6to ne gubi6 #-o pone spored men... kaji i vsi4ko v o4ite, ako stane-stane, ako li ne-zdrave da e ;-) vse pak nikoga nqma da razbere6, ako ne opita6,nali?

Kianna
02-05-2006, 14:26
......веднъж видях некъф тип носеше 1 букет рози ама ацки огромен букет мноо ме е яд че не го питах от къде го е зел.[/quote]

ne se iadoswai tolkowa,che ne si go pital ot kude go e wzel,mojesh da si siguren,che go e kupil ot cwetarski magazin..po-logichno miasto za zakupuwane na kitki ne wijdam ! [;

air_soul
02-05-2006, 14:30
ima dva variqnta: ili si i naprao protiven, koeto edva li e taka
ili e vlubena, zashtoto edno momi4e moje da te ubedi 4e te obi4a, kogato ne e taka i da krie liubovta si,kogato e taka...nqma dr logi4no obqsnenie ;]]] ai dano e vtoroto...opitai se da razberesh

IKisseDAGirL
02-05-2006, 14:42
еми виж сега аз мисля,че поне някакви приятелски чувства има :roll: ,но със сигурност трябва да и признаеш какво изпитваш поне после каквото и да стане ще знаеш,че си опитал O:) O:) , а относно подаръка, на мен лично няква сладка плюшена играчка би ме зарадвала много хихихи :smt007 на 15 съм :smt016 ами това е ,Успех :P :P

и аз много се радвам на плюшени играчки:)))) :oops: :P
пък относно другото...
аз си мисля, че те е харесвала, ама ти толкова дълго време като не си направил нищо и тя си е казала "край, нищо няма да стане" и ся се опитва да те забрави:roll:
за тва не си губи времето ами й кажи всичко:)

02-06-2006, 07:15
еми виж сега аз мисля,че поне някакви приятелски чувства има :roll: ,но със сигурност трябва да и признаеш какво изпитваш поне после каквото и да стане ще знаеш,че си опитал O:) O:) , а относно подаръка, на мен лично няква сладка плюшена играчка би ме зарадвала много хихихи :smt007 на 15 съм :smt016 ами това е ,Успех :P :P

и аз много се радвам на плюшени играчки:)))) :oops: :P
пък относно другото...
аз си мисля, че те е харесвала, ама ти толкова дълго време като не си направил нищо и тя си е казала "край, нищо няма да стане" и ся се опитва да те забрави:roll:
за тва не си губи времето ами й кажи всичко:)

И аз съм склонен да мисля така,защото в последно време въпреки,че се държи така и се прави,че и е все едно,като стана по мил от обикновенно с нея прави разни неща,който ме карат да си мисля,че не съм и точно безразличен.

IKisseDAGirL
02-06-2006, 07:43
еми виж сега аз мисля,че поне някакви приятелски чувства има :roll: ,но със сигурност трябва да и признаеш какво изпитваш поне после каквото и да стане ще знаеш,че си опитал O:) O:) , а относно подаръка, на мен лично няква сладка плюшена играчка би ме зарадвала много хихихи :smt007 на 15 съм :smt016 ами това е ,Успех :P :P

и аз много се радвам на плюшени играчки:)))) :oops: :P
пък относно другото...
аз си мисля, че те е харесвала, ама ти толкова дълго време като не си направил нищо и тя си е казала "край, нищо няма да стане" и ся се опитва да те забрави:roll:
за тва не си губи времето ами й кажи всичко:)

И аз съм склонен да мисля така,защото в последно време въпреки,че се държи така и се прави,че и е все едно,като стана по мил от обикновенно с нея прави разни неща,който ме карат да си мисля,че не съм и точно безразличен.
ами щом е така спри да се колебаеш ами действай и й признай чувствата си, за да не я изгубиш 8)
Все пак тя е наранена от бездействието ти и няма да те чака вечно
:wink: :wink: