PDA

View Full Version : Hodq s nego, a haresvam nai-dobriq mu priqtel ...



Annnnnna
02-07-2006, 20:01
Hora, imam strashen problem i se nujdaq speshno ot pomoshtta vi.Predi okolo mesec se zapoznah s edno momche ot moeto ychilishte, koeto e s edna godina po-golqmo ot men. Nqkolko dni sled tova trugnahme i zapochnah da se dvija s negovata kompaniq. I postepenno chuvstvata mi kam nego zapochnaha da namalqvat i da se usilvat kam nai-dobriqt mu priqtel. No problema e, che te dvamata sa mnogo blizki, a i toi ima seriozna priqtelka i nqma izgled da q zareje skoro. Ne znam po darjanieto mi ili po kakuv nachin, nai-dobriqt priqtel na gadjeto mi mai zabelqza neshto. Edin den sled kafeto si govorih s nego i toi izvednuj kaza 'Az sam mnogo blizak s M.a i osven tova nqmam namerenie skoro da zareja priqtelkata si" Tezi dumi me nakaraha da zamulcha i da ne kaja nito duma. Sus segashnoto mi gadje mi e dobre, no prosto ne moga da izdurjam kato sedq vseki den v kompaniqta na nai-dobriqt mu priqtel. Imam chuvstvoto, che ne sam mu bezrazlichna, zabelqzvam go po nachina, po koito mi govori i po pogleda mu, no ne znam. Molq vi pomognete mi!!!

Kianna
02-07-2006, 20:11
Hora, imam strashen problem i se nujdaq speshno ot pomoshtta vi.Predi okolo mesec se zapoznah s edno momche ot moeto ychilishte, koeto e s edna godina po-golqmo ot men. Nqkolko dni sled tova trugnahme i zapochnah da se dvija s negovata kompaniq. I postepenno chuvstvata mi kam nego zapochnaha da namalqvat i da se usilvat kam nai-dobriqt mu priqtel. No problema e, che te dvamata sa mnogo blizki, a i toi ima seriozna priqtelka i nqma izgled da q zareje skoro. Ne znam po darjanieto mi ili po kakuv nachin, nai-dobriqt priqtel na gadjeto mi mai zabelqza neshto. Edin den sled kafeto si govorih s nego i toi izvednuj kaza 'Az sam mnogo blizak s M.a i osven tova nqmam namerenie skoro da zareja priqtelkata si" Tezi dumi me nakaraha da zamulcha i da ne kaja nito duma. Sus segashnoto mi gadje mi e dobre, no prosto ne moga da izdurjam kato sedq vseki den v kompaniqta na nai-dobriqt mu priqtel. Imam chuvstvoto, che ne sam mu bezrazlichna, zabelqzvam go po nachina, po koito mi govori i po pogleda mu, no ne znam. Molq vi pomognete mi!!!


Zashto se samozalugwash?Momcheto ti kazala,che e mnogo blizuk s twoia M. i che niama namerenie da zariazwa priatelkata si,a ti si mislish,che ne si mu bezrazlichna?Ochewidno te wuzpriema kato gadje na priatelia si i nishto poweche..
Btw ako ne izpitwash nishto kum M.(shtom goworish za chuwstwa kum friend-a mu) prosto go ostawi..i ne go luji..

sometimes_
02-07-2006, 20:21
Naistina nqma smisyl da se samozalygvash.Ako nqmash chuvstva kam gadjeto si-ostavi go,tykmo po tozi nachin shte prekysnesh vryzkata i s priqtelq mu.A dori i da se poluchi neshto mejdu teb i vaprosnoto momche (koeto chestno kazano mi izglejda mnogo symnitelno),shte provalish edno priqtelstvo.Plius tova e gadno da razvalish i vryzkata mu,pri polojenie,che toi ne iska.Ne se natrapvai,stoi nastrana i ne se nadqvai na neshto poveche,zashtoto shte se naranqvash sama dylgo vreme... :|

WILD__BOY
02-07-2006, 21:25
хух ... Гледай си твоето момче, не на другите! А и най-малкто са приятели, няма да се пребават както вие жените обичате да правите.

sherry
02-07-2006, 21:30
Q si stoi s priqtelq,oceni go kato 4ovek!Ne gledai nastrani!Drugiqt si ima priqtelka,ne se zaka4ai s nego,zabravi go.Sasredoto4i se izcqlo varhu priqtelq si.Izbii si drugiq ot glavata,ni6to nqma da stane

voinika
02-07-2006, 23:11
Върти ги и двамата. Единия може само да го използваш, а да ходиш с другия.

Leave`S Eyes
02-08-2006, 08:32
Да ходиш с най-добрия му приятел е най-сигурния начин да го отблъснеш от себе си ...пък той си има проятелка...по-добре не се *бавай с чувствата на гаджето си изясни си какво искаш и така продължавай... #-o

flying_girl
02-08-2006, 10:16
Ако случайно стане нещо м/у теб и вапросният приятел:
1.ще развалишп едно приятелство м/у двамата...защото сегашният ти едва ли ще се почуства добре акто разбере че приятелят му е отмъкнал гаджето му....
2.Развялаш една връзка .... [-X

CVETELLINA
02-08-2006, 12:47
ми виж сега,то приятелят му ти е казал това,което е трябвало, бил е честен с теб.В момента ти си съвсем наясно,че приятелят на гаджето ти няма никви чувства към теб и няма да пр**бе приятеля сu заради тебе, а и отгоре на всичко си има и гадже....Тва е повече от достатъчно,че да не се забъркваш с него и да храниш някви надежди.Моят съвет е да си останеш с твойто момче :!: :!: :wink:

bloody_angel
02-08-2006, 13:13
Недей да ставаш причина за караници между тях двамата [-X щом са си най-добри приятели,най-добре първо си изясни приоритетите и чувствaта и тогава действай :wink: