PDA

View Full Version : RQ: Проблем със секса



Kolbata
02-10-2006, 15:18
Здравейте, имам един проблем от известно време.Аз съм на 16.Приятелката ми се държи много странно напоследък и нз на кво се дължи.Например днес сутринта бяхме в нас и тръгнахмеме да правим секс.Аз имах два вида кондоми Vitalis и Durex, тя си избра Vitalis и ми вика "слагай го" и аз я гледам странно, тя ме пита "що ме гледаш".Аз и казвам, ми ако не знаеш трябва да съм в ерекция за да го сложа евентуално.Тя ми казва "аз съм виновна, но сега не ми се занимава" и аз си станах и отидох в другата стая.Някаква много странна е напоследък за всичко и не мога да разбера на какво може да се дължи, нз какво да правя.Моля помогнете !!! ](*,) :roll:

бездомник
02-10-2006, 15:46
:-k Може би губи интерес... Или незнае как да ти се
хареса повече и се държи глупаво...

sladYR
02-10-2006, 16:12
pitai ia..nie mojem samo da predpolagame,a tia moje napravo da ti kaje :idea:

BloodY`RoSe
02-10-2006, 16:26
:-k Може би губи интерес... Или незнае как да ти се
хареса повече и се държи глупаво...

napulno sum saglasna!! :)

pinK_Baby
02-10-2006, 16:34
Женската психика е неразгадаема и да се чудиш и да си блъскаш главата сам няма да намериш причината освен , ако ти не си направил нещо конкретно , което да я накара да се държи по този начин...Няма да ти изброявам възможни причини , защото само ще те объркам...Може дори да не е свързано с теб ,а да има друг проблем и да си го изкарва на теб...Всичко е възможно , но не се отчайвай предварително...Поговори с нея някой път ,когато е спокойна и е нежно настроена..Направи нещо мило за нея , гушкайте се и поддхвани разговора ...Това е моя съвет ...Питай я спокойно и без да я намадаш щото най -много да се скарате...Дано се оправите стискам палци :)

Ekita
02-10-2006, 17:03
Мисля,че малко бъркате последователността на нещата...
Аз,до колкото мога да разчитам на своя опит,решавам да правя секс с приятеля ми,когато и двамата искаме това,когато сме възбудени,когато сме готови,а не просто защото така трябва или няма никой вкъщи...
Какъв е смисъла да се стига до избор на презервативи,когато ти дори не си възбуден :-s ,а явно и тя не е,щом трябва да я подканяш да ти достави удоволствие.
Може би дори си е помислила,че не я искаш достатъчно и се е почувствала зле.
Просто цялата работа губи смисъла си и се превръща в задължение,рутина,в което най-вероятно се корени причината за странното държание на приятелката ти.
Направете го спонтанно,полежете си,понатискайте се на воля,целувай я,докосвай я,не я карай да избира марката.Така изживяването ще бъде по-истинско и хубаво и за двамата.

MiLiNkOtO^
02-10-2006, 19:23
явно не е в час

Aaluran
02-10-2006, 20:03
явно не е в часЯвно и двамата не сте в час, Kolbata. Няма никакво значение какви са презервативите. До тях се стига чак след любовната игра, след като сте си свалили дрехите и точно преди проникването. Някой път, когато и двамата сте в настроение, поцелувайте се, по опипвайте се, посъблечете се, и тогава се чуди за презервативи. И като казвам се чуди нямам предвид, да я питаш, а да избереш един и просто да го сложиш, когато му дойде времето.

Иначе е добре да поговорите. Ако така си говорите, когато смятате да правите секс, значи има някакъв проблем.

teenkopele
02-10-2006, 23:23
Може да губи интерес или нещо да я притеснява. Най-добре говори с нея. :)
Успех. :wink:

PC
02-11-2006, 22:55
от колко време водите полов живот двамата ?
Ти сигурен ли си че тя няма някакви проблеми.. примерно можеш да се позаинтересуваш повечко за нея ... как са отношенията във семейството и ала бала ... и накрая .. ама като най последен резервен вариянт можеш да я питаш да не би да се е появил някой друг ... ама това чак най накрая ...

The DooM
02-26-2006, 11:32
:-k Може би губи интерес... Или незнае как да ти се
хареса повече и се държи глупаво...

i az taka mislq
=The

cvety_i_bebeto
02-26-2006, 14:42
a moje bi i e pisnalo.....ili pak ti izneverqva

favor_91
02-26-2006, 23:02
opredeleno se durji glupavo...moje vqrno da e zagubila interes kum teb...no ti si batkoto ( as sam na 14 :)) i ti si re6ava6

SEXtreme
02-26-2006, 23:32
Или не е в настроение или ти не правиш нещо както трябва.

ПП: Защо има RQ пред заглавието на темата?! :shock: :shock: :shock: