PDA

View Full Version : 3 mom4eta-koe da izbera spored was?



Бум Бам
02-14-2006, 12:30
Здравейте би!Значи проблема ми е следният харесват ме три момчета (А,В и С) Харесвах "В" много дълго време и чак тази година ме забеляза и ми се обясни, да но се появиха по това време "А" и "С"."А" много ми хареса.. и реших да пробвам с него .Отначало ми беше хубаво,но след като "В" разбра... стана ужас.ЗАпочна да ме упреква че съм го използвала и ме нагруби..(за което после жестоко съжелява) аз нищо не казах защото мислех че има право(досега съм го харесвала и изведнъж като ТОЙ ме захаресва ,аз бях с друг)и така мислех че е прав и че си залсужавам.Да но след време имаше известно учождаване м/у мен и "А" и аз реших да си дадем почивка,но той много бържаше и ме попита "окончателно:искаш ли да си с мен .Отговори с ДА ИЛИ НЕ"аз мислих и реших че няма смисъл и казах "не" и той каза "Добре ! Ще си остаанем приятели ,аз няма да говоря лошо и да те обиждам" Да но точно днес той започна да вика че съм го излъгала за преди ,че не съм го харесвала и уважавала...и ме нарани мн гадно.Другото момче е много свястно,но неща да го наранявам.Според вас дали аз съм виновна в нещо и ако -Да моля кажете според вас къде ми е проблема.Пък ако не дайте ми съвет как да опрая оплесканата каша... напрао ужаас.. Много ще съм ви благодарна [-o< :-s

__RaMmStEiN__
02-14-2006, 12:32
oставяш ги тримата и си зимаш едно D

Бум Бам
02-14-2006, 12:34
да да ... може и така да стане:-)))моето е съвсем серизно..ако взема още един напрао още по-голяма каша:))

gorskata_feja
02-14-2006, 12:35
Mili4ka problema ne e samo v teb... Ako se 4udi6 koe mom4e da izbere6, prosto se vslu6ai v surceto si, to nqma da te podve :))) UspeH

teenkopele
02-14-2006, 15:23
Според мен ги остави и тримата и си намери 4ти! :)
Успех. :wink:

ATAKABG
02-18-2006, 22:25
Спускаш медиана от ъгъл C към хипотенузата AB. После една ъглополовяща,която разделя ъгъл А на два равни ъгъла. :lol: Квото се получи,тва ше е :mrgreen:

midnight...
02-18-2006, 22:54
Според мен ги остави и тримата и си намери 4ти! :)
Успех. :wink:
и аз мисля така
иначе задачата много се обърква :-s

ziky
02-19-2006, 09:15
Както сама каза че не искаш да нараниш никой тогава оставяш сички и така няма да нараниш никой ;) :smt008 :smt007 :-({|= :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

piFka_LP
02-19-2006, 09:20
Както сама каза че не искаш да нараниш никой тогава оставяш сички и така няма да нараниш никой ;) :smt008 :smt007 :-({|= :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
da i az sum suglasna nai-dobre e tuka(spored men) za6tot nqma da izbere6 nikoi ot tqh

MaRiA^^^
02-19-2006, 11:09
Гледай щастието си.Ти сама трябва да решиш.Няма смисъл да се хващаш с момче, което не обичаш , защото и на двамата ще ви е кофти. :)

^Pretty{}Girl^
02-19-2006, 11:40
tuka nz ko da kaja shtoto i az sam v podobna situaciq :-({|=

strange__
02-19-2006, 14:41
Здравейте би!Значи проблема ми е следният харесват ме три момчета (А,В и С) Харесвах "В" много дълго време и чак тази година ме забеляза и ми се обясни, да но се появиха по това време "А" и "С"."А" много ми хареса.. и реших да пробвам с него .Отначало ми беше хубаво,но след като "В" разбра... стана ужас.ЗАпочна да ме упреква че съм го използвала и ме нагруби..(за което после жестоко съжелява) аз нищо не казах защото мислех че има право(досега съм го харесвала и изведнъж като ТОЙ ме захаресва ,аз бях с друг)и така мислех че е прав и че си залсужавам.Да но след време имаше известно учождаване м/у мен и "А" и аз реших да си дадем почивка,но той много бържаше и ме попита "окончателно:искаш ли да си с мен .Отговори с ДА ИЛИ НЕ"аз мислих и реших че няма смисъл и казах "не" и той каза "Добре ! Ще си остаанем приятели ,аз няма да говоря лошо и да те обиждам" Да но точно днес той започна да вика че съм го излъгала за преди ,че не съм го харесвала и уважавала...и ме нарани мн гадно.Другото момче е много свястно,но неща да го наранявам.Според вас дали аз съм виновна в нещо и ако -Да моля кажете според вас къде ми е проблема.Пък ако не дайте ми съвет как да опрая оплесканата каша... напрао ужаас.. Много ще съм ви благодарна [-o< :-s
Ми проблема ти определено е,че ти сама незнаеш кво искаш :!: И според мене отдавна нямаш чувства нито към А,нито към В и нито към С!Просто си се почувствала поласкана,че някой те харесва и сама си се оплела в измислените си чувства :-k Поне аз така ги виждам нещата и си мисля,че не трябва да избираш нито един от тримата :shock: 8)

sexy_macka
02-19-2006, 14:56
milichka spored men trqbva da ostavish i 3ta i da si namerish dr momche,zashtoto ot tezi 3 momcheta,s koito i da trugnesh drugite 2ma vse shte se chufstfat islugani,predadeni i naranenie...
YcneX ;)

CVETELLINA
02-19-2006, 16:22
Както сама каза че не искаш да нараниш никой тогава оставяш сички и така няма да нараниш никой ;) :smt008 :smt007 :-({|= :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:е и аз мисля така :roll: :-D :-D :-D

Бум Бам
02-21-2006, 11:35
охх.. мерси за вси4ки съвети:-)))

sexy_macka
02-21-2006, 12:19
Бум Бам Пуснато на: 21.02.5 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

охх.. мерси за вси4ки съвети))

np,nali zatova sa "priqtelite" (v jkavichki,zashtoto vse pak povecheto ne se poznavame,no vse pak sme nakakuf vid priqteli)...Trqbva da si pomagame v trudni momenti ;)