PDA

View Full Version : Moderated: Незнам какво да правя, за да се запозная с него?



BellaA
02-14-2006, 18:22
Haresvam momche,s koeto ne se poznavame,no jiveem v edin kvartal i se vijdame sravnitelno chesto.Toi e s edna godina po-goliam.Ne znam kakvo da pravia,za da se zapoznaia s nego!?Zabeliazala sum kak me gleda i mislia,che se chuvstva neudobno v moe prisustvie!Na kakvo moje da se dulji tova? :shock:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

sexy_macka
02-14-2006, 18:25
nz na kakfo moje da se dulji tova,no otnoso tova kak da se zaposnaete...mi prosto suberi "smelost" preglutni srama i otidi da se zaposnaete....tuko vij ste stanali edna prekrasna dvoichica :lol:
YcneX :wink:

ComiX
02-14-2006, 18:31
Може би въпросното момче те харесва,но също като теб се притеснява да завърже разговор.
За да провериш дали наистина неудобството му се дължи на симпатиите му към теб, най-добре преодолей притеснението си и се запознай с него :!: :-D
Сигурна съм,че все ще измислиш как да го заговориш, а оттам насетне ще ти е по-лесно да го "омаеш" :wink: Зарежи предрасъдъците,че момчето трябва да направи първата крачка и я направи ти.По-добре да опиташ,въпреки риска да бъдеш отхвърлена,отколкото да съжаляваш,че никога не си опитала. :?

VukeHceTy
02-16-2006, 12:06
ami nqma nishto strashno nito sramno da se zapznaesh s nqkoi..zagovori go neshto toi iska neiska shte ti otgovori :)

teenkopele
02-16-2006, 12:11
Няма нищо страшно и срамно в това да се запознаеш с някой, както вече казаха.:)
Просто отиваш при него и го заговаряш. От това как ще протече разговора може и да добиеш представа дали си му безразлична или не.
Успех. :wink:

the_green_man
02-16-2006, 17:46
Няма нищо страшно и срамно в това да се запознаеш с някой, както вече казаха.:)
Просто отиваш при него и го заговаряш. От това как ще протече разговора може и да добиеш представа дали си му безразлична или не.
Успех. :wink:

Suglaen sum!!!

USPEX i ot men

Mikohito
02-17-2006, 09:55
Това че сте от един квартал дори ти олеснява запознанството.Просто като го видиш отиваш при него и го заговаряш.Може да си измислиш някаква тема като например къде има готин магазин за дрехи или нещо от тоя сорт.Абе просто действай няма какво да се сдухваш толкова.

pipi`e`golqma
02-17-2006, 11:05
Няма нищо страшно и срамно в това да се запознаеш с някой, както вече казаха.:)
Просто отиваш при него и го заговаряш. От това как ще протече разговора може и да добиеш представа дали си му безразлична или не.
Успех. :wink:

Ми да ... :mrgreen:

ziky
02-17-2006, 14:56
nz na kakfo moje da se dulji tova,no otnoso tova kak da se zaposnaete...mi prosto suberi "smelost" preglutni srama i otidi da se zaposnaete....tuko vij ste stanali edna prekrasna dvoichica :lol:
YcneX :wink:

Стааш,отиаш и му казваш в окото:Аз съм .....приятно ми е !Ако не ти каже дреме ми на гъза значи няма проблеми ;)

sisonka
02-17-2006, 17:41
imam sa6tiqt problem.trqbva dase zapoznae6 s nego uj slu4aino :wink: :smt007

sexy_macka
02-17-2006, 17:54
sisonka Пуснато на: 17.02.11 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

imam sa6tiqt problem.trqbva dase zapoznae6 s nego uj slu4aino

prawa e mackata =D>

che
02-18-2006, 10:49
Haresvam momche,s koeto ne se poznavame,no jiveem v edin kvartal i se vijdame sravnitelno chesto.Toi e s edna godina po-goliam.Ne znam kakvo da pravia,za da se zapoznaia s nego!?Zabeliazala sum kak me gleda i mislia,che se chuvstva neudobno v moe prisustvie!Na kakvo moje da se dulji tova? :shock:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

Виж, мацка, бих ти предложила една схема(лично съм я използвала>повяравй ми действа безотказано, зависи, как действаш, разбира се :roll: ) Ти си знаиш по кое време се засичате в квартала ви, и се скивате, и примерно-по тва време, за да не си сама, хем, се уговаряш с аверки, излизате и сядате някъде наоколо.
Изчакваш го, и като мине, го заговаряш>>> пр, питаш го, дали знае колко е часа, или нещо от рода, разпитваш го дали живее наблизо( тука се праиш на приятно разсеяна), и разни такива подробности \:D/ За финал, изтърси, че трябва някой път пак да се видите!
Тва според мен, е добра рецепта за целта!!! 8)
Е успеХче!!!

ziky
02-18-2006, 10:52
Haresvam momche,s koeto ne se poznavame,no jiveem v edin kvartal i se vijdame sravnitelno chesto.Toi e s edna godina po-goliam.Ne znam kakvo da pravia,za da se zapoznaia s nego!?Zabeliazala sum kak me gleda i mislia,che se chuvstva neudobno v moe prisustvie!Na kakvo moje da se dulji tova? :shock:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

Виж, мацка, бих ти предложила една схема(лично съм я използвала>повяравй ми действа безотказано, зависи, как действаш, разбира се :roll: ) Ти си знаиш по кое време се засичате в квартала ви, и се скивате, и примерно-по тва време, за да не си сама, хем, се уговаряш с аверки, излизате и сядате някъде наоколо.
Изчакваш го, и като мине, го заговаряш>>> пр, питаш го, дали знае колко е часа, или нещо от рода, разпитваш го дали живее наблизо( тука се праиш на приятно разсеяна), и разни такива подробности \:D/ За финал, изтърси, че трябва някой път пак да се видите!
Тва според мен, е добра рецепта за целта!!! 8)
Е успеХче!!!


мдааа и тва не е зле!Тамън ше му го кажеш в окото лично пред свидетели!

terry
02-18-2006, 10:52
Няма нищо страшно и срамно в това да се запознаеш с някой, както вече казаха.:)
Просто отиваш при него и го заговаряш. От това как ще протече разговора може и да добиеш представа дали си му безразлична или не.
Успех. :wink:

Suglaen sum!!!

USPEX i ot men i az si mislq taka uspeh