PDA

View Full Version : Как да го направя...?



Георги
02-18-2006, 00:04
Здравейте, аз съм на 15 и със приятелката ми ходим вече от няколко месеца, на мен вече почна да ми са ще нещо повече от целувки, ама приятелката ми нещо я възспира...проблема е че не знам какво.
Значи въпросът ми е,дали някой може да ми даде полезен съвет за това как да зачекна темата за секса- говоря за нещо повече от "давай направо" или нещо подобно,нещо от типа на ситуация...

Dr. Kazimbutt
02-18-2006, 08:38
Няма как. Когато тя е готова, ще го направите спонтанно.

ProstoAz
02-18-2006, 09:32
Я само се изясни - от къде пък знаеш, че "нея нещо я възпира", след като до сега не си "зачекнал темата за секса"? Дали пък няма вероятност и на нея да и се ще, но пък да се стеснява да ти каже?
Както и да е...
Просто я покани във вас, легнете на леглото и гледайте някое романтично филмче и...в един момент започни да я целуваш, но и да предприемаш по-настъпателни действия. Опитай се да и съблечеш блузката и ако не се дърпа продължавай натам. Мисля, че ти е ясно какво да правиш после? :lol:
А ако се дръпне...я попитай какъв е проблема, но не грубо, а много мило и с разбиране. Не и показвай, че в момента искаш само секс и нищо друго. Предразположи я и токувиж ти пусне. :wink:

FuckThePolice
02-18-2006, 09:34
Като стане готова сама ще си каже....споко нема да си мълчи :)

midnight...
02-18-2006, 09:37
мм първо трябва свободно да си говорите за секса, за да се почувства може би готова
след това "процедирай" както каза ^npocTo^a3^f^ :wink:

MuTkoTo
02-18-2006, 14:36
pyrvo trqbva da si pogovorite za sexa predi da predpriemash neshto.

sexy_macka
02-18-2006, 17:39
MuTkoTo Пуснато на: 18.02.8 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

pyrvo trqbva da si pogovorite za sexa predi da predpriemash neshto.

Napulno suglasna :!:
=D>

Ice_Queen
02-18-2006, 20:23
Я само се изясни - от къде пък знаеш, че "нея нещо я възпира", след като до сега не си "зачекнал темата за секса"? Дали пък няма вероятност и на нея да и се ще, но пък да се стеснява да ти каже?
Както и да е...
Просто я покани във вас, легнете на леглото и гледайте някое романтично филмче и...в един момент започни да я целуваш, но и да предприемаш по-настъпателни действия. Опитай се да и съблечеш блузката и ако не се дърпа продължавай натам. Мисля, че ти е ясно какво да правиш после? :lol:
А ако се дръпне...я попитай какъв е проблема, но не грубо, а много мило и с разбиране. Не и показвай, че в момента искаш само секс и нищо друго. Предразположи я и токувиж ти пусне. :wink:

ААААААААААААААбсолютно точно !!!какво очакваш - тя да ти се хвърли на врата и да почне да вика : икам те искам те !!
тц ...някой път подхвани темата за секса и ще видиш как ще реагира тя ,ще го обсъдите и т.н.
тва е !

air_J
02-18-2006, 20:40
Брат, първо не видях да уточняваш на колко е приятелката ти и колко по-точно са тези няколко месеца, през които ходите. Защото, ако приятелката ти е на 12-13 и ходите от месец-два, то тогава ще ти трябва доооооооста, ама доооооооооооста солидна доза късмет да я наебеш, особено ако е свястно момиче, защото все пак макар да звучи странно, но все още има и такива момичета! :-({|=

02-18-2006, 21:12
Остави я сама да поиска (:

02-18-2006, 21:31
Едва ли нещо друго я спира освен несигурността. Може би мисли, че ще я зарежеш след като преспиш с нея... Виж, ще му дойде времето рано или късно. Няма да изпуснеш нищо. Просто имай търпение.


Успех и стей куул! 8) \:D/

hforce
02-18-2006, 21:34
vervai mi 6ti kaje kogato go iska, i nema da te pita dali ti iska6 ili ne, jalko 4e mom4etata ne mogat da pravqt taka, ina4e sum suglasen s variantite koito ti kazaha, ama nai-dobre purvo da se otpusnete da si govorite na taq tema, hoda s edno momi4e ot 2 sedmici i problema 4e nqma kade i koga, do sega da sme go napraili pone 10 puti ina4e, i to tq iska1


awe ob6to zeto nimfomaniqta nqma krai

XuTa4u
02-19-2006, 01:44
vervai mi 6ti kaje kogato go iska, i nema da te pita dali ti iska6 ili ne, jalko 4e mom4etata ne mogat da pravqt taka, ina4e sum suglasen s variantite koito ti kazaha, ama nai-dobre purvo da se otpusnete da si govorite na taq tema, hoda s edno momi4e ot 2 sedmici i problema 4e nqma kade i koga, do sega da sme go napraili pone 10 puti ina4e, i to tq iska1


awe ob6to zeto nimfomaniqta nqma krai

da mnogo e gadno da nqma kade i koga i as sum taka hoda s edno momi4e ve4e 2 meseca i nqma kade i koga . Spx pi4 prosto sigorno o6te ne e gotova za tova tq sama 6te ti pokaje 4e go iska ako gledai da ostavate pove4e samo dvamata naprimer u vas da gledate nqkoe film4e ako ne pravi6 ni6to 1 pat dokat gledate film do polovinata na filma 100 na 100 tq 6te ti pokaje ako e gotova 4e iska da go napraivte .A ako 6te po4ne6 ti dokat gledate nqkoi romanti4en film izberi po dalag film :D ii Don`t worry be coll! 6te ima i dr