PDA

View Full Version : nujda ot suvet



Informer
03-04-2006, 20:17
S priqtelkata mi opitahme da go napravim v4era.Iii vuzbudih q stra6no mnogo i tq mnogo se podmokri i si slagam prezervativ...i to4no kogato re6avam da pronikna tq kazva 4e stra6no mnogo q boli i iska da sprem...opitvam se da go pravq kolkoto se moje po-bavno i postepenno no tq vse tvurdi 4e ne izdurja i stra6no mnogo q boli...pravih i frenska lubov masajirah q s ruce...puham si dvata prusta do kraq i vuob6te ne q boli...no re6a li da pronikna v neq s 4lena si...kazva 4e ne izdurja na bolkata...molq posuvetvaite me kakvo da pravq :(

macka123
03-04-2006, 20:39
moje da ti e mn golqm.....
kuv ti e razmera v smisul za da razbereme dali tva e problema

miloto_girl_4e
03-04-2006, 20:41
ми.. ти сигурно си девствен ??
или си много надарен ..
няма какво да направиш.. каквото е могло си направил,но нея пак я е боляло..
просто момичето трябва да изтърпи болката и това е ..
друг начин не виждам... :?

`Death`Whore`
03-04-2006, 20:51
На мнение съм, че мъжът трябва да се отнася с уважение към жената в сексуално отношение, но ако става въпрос за първия И път, мъжът трябва да вземе нещата в ръце и да го вкара, това е. Иначе всички жени щяха сами да се отварят с краставици. Жените по принцип са пискливи и преувеличаващи същества и не могат да разберат, че това е като родилните болки. Бебето спира ли, когато майката я заболи? Вкарай го, щом е възбудена, ще влезе, може да я боли, след това бавно още няколко пъти и тя ще се успокои.

hforce
03-04-2006, 21:31
suglasen sum s kolejkata ako tq e devstvena kolkoto da si opiten i da vnimava6 nqma na4in da ne q zaboli drug e vuprosa 4e obiknovenno gi boli samo pri kusaneto na cipata, pri vkarvaneto ako si si svur6il dobre rabotata a ti si go napravil nqma logika da q boli, no v posledno vreme se obejdavam 4e mnogo ne6ta nqmat logika, specialno za sex-a govora, spored mene trqbva da izturpi malko, uspeh i posle da kaje6 kak e minalo

f
03-04-2006, 21:31
imah sa6tiq problem parviq pat ne stana za6otot mnooogo me bolq no 2 3 pat stana

ycMuBkaTa
03-04-2006, 22:43
И на мен ми се е случвало - уж съм възбудена, а ме боли. Но единсвеното решение е тя да стиска зъби. Като проникнеш 2-3 пъти вече няма да я боли, а и болката не е чак толкова грандиозна, все пак всички жени преувеличаваме ;-)

03-04-2006, 22:49
Hah! Pak me razsmivate! Nadaren drug pat! Edvali ako be6e nadaren i opiten 6te6e da pi6e tuk. Problema qvno e v drugo. Moje bi priqtelkata mu da e bila devstvena. Znam li? Toi ne kaza za sajalenie.

03-04-2006, 23:35
Не давайте глупави съвети неподготвени. Да си го вкара независимо дали я боли или не ... простотии. Болката е знак, че нещо не е наред и не е глезотия, нито преувеличение. Може да има проблем, който по този начин да се задълбочи още повече. Айде мислете малко преди да се обаждате.

"Вагинално напрежение (вагинизъм)

Вътрешният страх и безпокойството преди половия акт понякога са напълно достатъчни за това, жената подсъзнателно да напрегне толкова силно вагиналните си мускули при входа на влагалището, че партньорът да няма възможност да проникне в нея. Такова съпротивление при половия акт също може да бъде резултат от неуспешни и болезнени сексуални опит, които тя е преживяла със свой бивш партньор, или които са се сформирали в нейното подсъзнание още от детството й, ако тогава й е било внушавано, че сексът е не само срамно, но и опасно нещо, защото тя може да забременее. Леките форми на вагинизъм се проявяват примерно при 5% от жените в определени моменти от техния живот. Правенето на любов в такива случаи трябва да е предразполагащо, отпускащо, да се полага по–голямо внимание на самият момент на проникване, за да може с течение на времето тази трудност да се преодолее.

При по–сериозните случаи на вагинизъм е хубаво жената да се подложи на метода на терепавтично въздействие при съвместните усилия на лекар–психоаналитик и сексопатолог. Лечението включва: консултативна помощ, при която се проявява причината за вагинизма; ръководство по сексуална практика; допълнителни комплекси от физически упражнения; понякога се прилага вагинално разширение. В повечето от случаите такъв комбинативен подход напълно помага за разрешаването на проблема."

Freaky_angel
03-05-2006, 11:32
Spored men dva tri puti trqbva da stiska - qvno ima mesesta i gyvkava cipa koqto ne moje da se razkysa lesno.I men pyrviq put me bole6e mnogo,i vtoriq, i tretiq, daje na 4etvyrtiq pyt imax kryv se edno za pyrv pyt praq sex,ama tva sa normalni ne6ta.Az prosto stiskax zubi i tva e- taka ili ina4e rano ili kusno trqq da stane

spokx
03-05-2006, 11:56
Напълно съм съгласен с колегите....Тря да си малчи там да стиска зъби,ако не иска цял живот да е затвореничка.Успех и да пишеш кво стана!!! :mrgreen: :smt016

kotence_f
03-05-2006, 12:27
mi i men parviq pat me bolq ujasno mn ama qvno ne e bilo 4ak puk tolkova mn .. ama priqtela mi kato tragna da go vkarva az vednaga mu kazah da go izvadi 6toto mn me boli i toi ne go izvadi vednaga mi vleze malko navatre i go izkara ... i sledva6toto vkarvane ve4e ne bole6e vaob6te ... prosto qvno si e znael kak da otvarq ;P ama to dori i da znae6 ( kato vidqh kvo si napisal qvno znae6 da bade6 vnimatelen) parviq pat si e parviq pat i tva e :)

kotence_f
03-05-2006, 12:28
mejdy drygoto nai dobrata mi priqtelka q boli ujasno mn vseki pat kato pravi sex ama absoliutno vseki pat i to prez cqloto vreme .. neznam kakva e pri4inata oba4e da ti kaja 4e ima i takiva slu4ai ... 4ela sam 4e pri boleznen polov akt osven ne6tata koito si4ki sme 4uvali (nedostata4no ovlajnqvane i t.n.) problema moje i da e v nqkakvo zabolqvane .. nz to4no kakvo

ro6li4ka
03-05-2006, 19:15
emi momi4enceto trqbva malko da postiska zybki :) ne q boli 4ak tolkova mn ama e pritesnena i izkukva ni6to pove4e dai i malko vreme da se uspokoi i davai poleka ako naistina iska da go napravi 6te stiska zybi 20 sec :) ne e bolka za umirane :)

KOKOKKK
03-05-2006, 21:09
Bate napii q ... Ot alkohola po nqma da useshta .....Posle pishi kvo si napravil :)

Uraken
03-05-2006, 21:21
mi batko spored mene 6i e nai dobre parvo da q barka6 nqkolko pati s prasti da q rasz6iri6 kakto trq proai postepenno da vkarva6 poe4e prasti 2-3-4-56137137137

i taka kato vidi6 4e ve4e e gotova za HUQ :)

BUHAI ................. I nEKA BOG DA E S TEB

ahahah :smt005 :smt005 :smt005

TSecret
03-05-2006, 21:33
6tom ste minali perioda s prastite na4i e vreme ve4e i penisa da si svar6i rabotata za tova vkarvai po malko..iskarai go pak prastite gledai da vlezne glavi4kata i sled tva pak s prastite ama gledai da qpora6iri6 postepenno i kato si vkara6 ve4e glavi4kata po4va6 postepenno da "la6ka6" ama leko de za da moje da vlezne navatre celiq-no tva iziskva vreme,tarpenie i spokoistvie!

teenkopele
03-05-2006, 21:39
ми.. ти сигурно си девствен ??
или си много надарен ..
няма какво да направиш.. каквото е могло си направил,но нея пак я е боляло..
просто момичето трябва да изтърпи болката и това е ..
друг начин не виждам... :?

Напълно съм съгласен с този пост. :wink:

gboy
03-05-2006, 21:50
to se izpisaha kvi li ne 6turotii , ama za6to ne opita6 da ne go vkarva6 nonstop navytre ami da go vkarva6 leko napred nazad taka 4e da q raztvarq6 po malko i vse po -navytre, da ne si na edno mqsto i samo plavno napred, 6toto taka moje i da ne stane, probvai pyk ako ne - neznam tyrsete drugi na4ini.

Nasindo
03-07-2006, 15:01
po tova koeto 4eta vsi4ko si napravil i si se predstavil dobre ama mislq 4e kogato e nastapil momenta za samiq akt tq e preigrala s bolkata ... taka 4e vzemi naistina ne6tata v svoi race...i da ne piska tolkova ... :wink: