PDA

View Full Version : ei hora tva e malko nestandarten vupros no mi e interesno!!



INCOGNITO`
03-08-2006, 23:24
Ima li sred vas teen4eta nqkoi koito sa pravili grupovi izpulneniq ili sex pred drugi hora.Ako ima razkajete.

E neka az da vi kaja.To moito ne beshe koi znae kvo shtot go prekusnaha na rd-to na moita priqtelka tq mi duhashe pred vsi4ki shtqhme i da se ebem no maikai koqto beshe v drugata staq i zuvnna po gsm-a shtoto i beshe zabraneno da vliza v staqta :) ta tq ni prekusna shouto :P

Uraken
03-08-2006, 23:34
qko qko :)mi as li4no prednata mi averka q 6ibah v prisastvieto na averi .hah ma te sa praiha 4e spat :) ili sa opitaha

rosenceto
03-09-2006, 06:09
Mi az sam pravila 3-ka s 2 mom4eta,i tva go zasneha na kamerata na ediniq i posle na rojdeniq den na ediniq go pusnaha pred gore-dolu 40 4oveka.Tova s4ita li se za sex pred publika?

03-09-2006, 06:51
АААА попиках се баси.Браво браво е няма да станете президенти или депутати на 100% ако е вярно това :evil: :smt005

rosenceto
03-09-2006, 07:31
АААА попиках се баси.Браво браво е няма да станете президенти или депутати на 100% ако е вярно това :evil: :smt005A ti si "sveta voda nenapita",taka li?

machoka
03-09-2006, 07:33
АААА попиках се баси.Браво браво е няма да станете президенти или депутати на 100% ако е вярно това :evil: :smt005A ti si "sveta voda nenapita",taka li?

Може би просто не е правил тройки или подобни оргии. :)

`Death`Whore`
03-09-2006, 07:37
Веднъж постоянно влизаха, бяхме на купон.

SEXtreme
03-09-2006, 09:51
Аз съм правила 3ка с едно момиче и едно момче...не ме изкефи особено щото частта с момичета не ми беше много по вкуса а и беше някво странно :( НЕ искам пак.... :-k

Patsowt
03-09-2006, 10:52
Веднъж на Хелуин, в Америка правихме групов. аз един прятел един американец и една мацка, ама американеца по едно време каза че сме извратени и избяга. Тя парво ни прави стриптиз, а после пихме текила от различни места от тялото и. След това тя пи текила и не само от нас...

anichkaaa
03-09-2006, 12:04
Emi do sega ne sam pravila podobni ne6ta.no i nqmam osobeno jelanie.Predpo4itam si samo pred 4ovek,s koito iskam da bada :P

Cha0
03-09-2006, 12:55
ако се брой секс в морето посред бял ден значи и аз съм пробвал такова нещо :) беше много яко щот ти е яко и ти е спек, но пък се получи много добре

Spiro
03-09-2006, 13:55
Aham i posle i az zeh che sa sabudih da mu iba pichkata lelina

favor_91
03-10-2006, 23:25
as li4no ne sum

shizzle
03-11-2006, 00:11
С приятелката ми нямаме нищо против груповото или това да се снимаме. Но пред публика? Лично мен идеята не ме привлича, работата се разваля от кибици, които само вдигат шум.

Master_88
03-11-2006, 00:47
Не съм правил секс пред други хора

Стеснителната
03-11-2006, 01:22
Правила съм секс с 5 момчета и ще излъжа ако кажа че не ми хареса :smt005 .

shizzle
03-11-2006, 01:26
Аз в такива моменти не ги разбирам момчетата. То ясно, че на момичето ще му е кеф - пет патки, пет езика, десет ръце, все нея обслужават. Ама тези чекиджии какво са се скупчили на една путка, горките толкова ли няма с кой друг?

Стеснителната
03-11-2006, 01:28
В интерес на истината бърже се умориха :smt009 .

shizzle
03-11-2006, 01:32
*свива рамене* Ами, значи, аз да си вадя изводите, а?

Стеснителната
03-11-2006, 01:36
И си вземи поука.

/\/\u3ePHuK
03-11-2006, 03:30
:---)

skrubal
03-11-2006, 08:50
Здравеите имам един проблем ако може да се нарече такав, значи нормално ли е според вас да правиа секс с момиче което харесвам 1 час и 30 мин. без да свърша и след това свирки и чикии докато не и се умориат двете раце и после аз като си го хвана и за 1-2мин, готово. Та Стеснителната извади си извод ти,и ми даите ниакакав савет какво да правиа и това проблвм ли е заштото тя ми казва че не е ама аз [-X

shizzle
03-11-2006, 09:42
И двата пола страдат от такива "зацепки". На мен ми се е случвало няколко пъти да не мога да свърша, същото е ставало и с партньорките ми. Важното е никой от двамата да не се случва виновно, нормално е, зависи от физическото и психическото ти състояние.

А това, че си успял сам пак е психическо - след толкова чекии и тялото вече си знае работата :D Като съм сам ми отнема не повече от 5-10 минути, а с партньор продължавам много по-дълго.

SweetBunny
03-11-2006, 13:36
И двата пола страдат от такива "зацепки". На мен ми се е случвало няколко пъти да не мога да свърша, същото е ставало и с партньорките ми. Важното е никой от двамата да не се случва виновно, нормално е, зависи от физическото и психическото ти състояние.
Aaaaa vseki put, kogato gajeto mi stigne do orgazum NQKOLKO PUTI, a az ne svur6a i mi se iska da go :smt071 :smt070 :smt067 :smt065
Mnogo gadno mi stava...
Kolkoto do temata grupov sex ne sum pravila i zasega nqmam namerenie da opitvam 8-[

03-11-2006, 14:00
vse edno slusham babichkite po peikite .. mai samo se nadlugvate..golqma fantaziq imate obache Evala

shizzle
03-11-2006, 16:42
sineoka_kukla: e, па, ако момчето се старае, а ти просто не си на кеф този ден, какво ти е виновно то! А ако е някакъв егоистичен бързак, баш ти си си виновна, че не си го обучила по-добре ^^

Както казах, на всеки се случва да -зацепи-, не говоря за системно незадоволяване.

BVLGARI
03-12-2006, 19:20
Taq maika tapa li e ili maloumna, maina da ne vleze da gi obezglavi takiva mekereta - xa xa xa xa. 6e zvani vse edno deteto i e roditel, maina. Shhhh mn fantaziq mnoo ne6to ste vkarali, ama da be6e istina li? ... Ili puk kak ne da se snima nqkoi na kamera i da go gledat 40 4oveka, tva hem e gavra hem rezil ... posle 6e vi znaqt kat bokluci! Xax - =D> =D> =D> =D> Mn vicove, mnoo ne6to ... =D> =D>

dest
03-12-2006, 19:25
a az go narpavih s priqtelkata mi i kucheto pred nqkolko choveka :)

Стеснителната
03-13-2006, 13:48
И двата пола страдат от такива "зацепки". На мен ми се е случвало няколко пъти да не мога да свърша, същото е ставало и с партньорките ми. Важното е никой от двамата да не се случва виновно, нормално е, зависи от физическото и психическото ти състояние.
Aaaaa vseki put, kogato gajeto mi stigne do orgazum NQKOLKO PUTI, a az ne svur6a i mi se iska da go :smt071 :smt070 :smt067 :smt065
Mnogo gadno mi stava...
Kolkoto do temata grupov sex ne sum pravila i zasega nqmam namerenie da opitvam 8-[
Ми аз съм го казала, в софия има 10-15 човека които могат да чукат. И не се притеснявай с възрастта ще почнеш да го забелязваш все по често, после да те питам дали ще изневеряваш на любимия? :lol:

Ангела_на_мрака
03-13-2006, 18:07
ми на един купон бяхме и едно момиченце се съгласи да си направим групов.Първо я минаха 2-ма и си заминаха.останахме още трима, аз и единя ми френд започкахме да я чукаме кой където намери,а другия не можеше да му стане беше стеснителен горкичкия и си замина,май си направи една чекия преди това... не съм наясно че бях доста пийнал.Шибахме я до сутринта и аз бях на 2-рия етаж свърших три пъти и се прибрах,колегата е останал до сутринта с нея и и е дал парички поне да се прибере до тях,горката от тогава не съм я виждал и чух по късно че се омъжила

Ангела_на_мрака
03-13-2006, 18:09
Стеснителната а ти от къде ги преброи 10-15 човека дето могат да чукат??? а ако има и повече?

SEXoslava__
03-13-2006, 19:20
mi pravila sam go ve4er na edin 6ezlong deto be6e na 5 metra ot otkrita diskoteka i si4ko se vijda ama ne me ebe 6tot be6e mnogo dobro pak i kato ne sam ot tos grad koi me znae :) a ina4e toq det ne svar6va 4as i polovina.....mi za vtori ili treti tek dobre ama za parvi sqka6 e mnogo ne znam qvno baq laska......

rowzz
03-13-2006, 20:41
Веднъж на Хелуин, в Америка правихме групов. аз един прятел един американец и една мацка, ама американеца по едно време каза че сме извратени и избяга. Тя парво ни прави стриптиз, а после пихме текила от различни места от тялото и. След това тя пи текила и не само от нас...
и един шоколад завива мармота в станиол..

Kerentski
03-13-2006, 20:52
God Man It's been a long fucken' time since my last post here it was like 2-3-4 years ago. Daje sum super udiven 4e o6te mi stoi akanuna tuka ... I trqbva da otbeleja 4e ni6to ne se e promenilo tolkova mnogo naistina. Vse si ima hora kato tova momi4ence tuk koqto da pravi intrigi i da prikazva prostotii.. krasafci zaemate mi mqstoto :smt008

Ta .... tai kato tuka se surdqt kato posta ne e po temata ... Ne ne sum opitval ama i nqmam takova jelanie .. Tova 6te e super tupo . Ne e li to da si tup4e6 sam ne e ralta :} \:D/ :smt016






И двата пола страдат от такива "зацепки". На мен ми се е случвало няколко пъти да не мога да свърша, същото е ставало и с партньорките ми. Важното е никой от двамата да не се случва виновно, нормално е, зависи от физическото и психическото ти състояние.
Aaaaa vseki put, kogato gajeto mi stigne do orgazum NQKOLKO PUTI, a az ne svur6a i mi se iska da go :smt071 :smt070 :smt067 :smt065
Mnogo gadno mi stava...
Kolkoto do temata grupov sex ne sum pravila i zasega nqmam namerenie da opitvam 8-[
Ми аз съм го казала, в софия има 10-15 човека които могат да чукат. И не се притеснявай с възрастта ще почнеш да го забелязваш все по често, после да те питам дали ще изневеряваш на любимия? :lol:

shizzle
03-13-2006, 22:56
Just to acknowledge that Kerentski rofled my ass :D

Стеснителната
03-14-2006, 01:05
Kerentski а не може ли в знак на благодарност за блаженството, бълващо на мощни струи от устите ти , просто да се поклоним смирено ...като индианче-първокласник пред бледолик с герданче от стъкълца и бонбонки Тик-Так http://bmwpower-bg.net/forums/images/smiles/bowdown.gifhttp://bmwpower-bg.net/forums/images/smiles/bowdown.gifhttp://bmwpower-bg.net/forums/images/smiles/bowdown.gifhttp://bmwpower-bg.net/forums/images/smiles/bowdown.gifhttp://www.smilies-world.de/smilies/smilies_Picture/grosse_smilies/riesen_guru.gifKerentski

ivo_traktorista
03-14-2006, 08:17
шшшш не се ли отклонихте много от темата?! ...
Та по нея... често се случва с приятели на купон да правим секс с гаджетата си в една стая, но естествено, в различни ъгли и места... Абе какво да ти кажа, по-въбуждащо е от обикновено... And just for the record, никой не пипа на никой жената, сички са си с техните, просто е тъмно и сички се...

Just_One_Girl
03-14-2006, 11:18
Offtopic:
Стеснителната как успя да ги изброиш 10-15 човека в цяла София, 1 000 000 софийско население, всички ли са те минали :---) :smt005 :smt005 :shock: :smt005
Ся по темата:
:arrow: Мдам участвала съм в тройка, аз приятеля ми и бившата му. Готинко беше, ама 3 пъти го правихме и тя си замина, 'щото е женена на един африкански остров и трябваше да си ходи :( :D

shizzle
03-14-2006, 21:06
Тези мнения като ги слушам и все едно гледам евтин тийн филм от началото на 90те. Като "Хлапета" и подобните му.

HAhahaha
03-14-2006, 22:48
abe vie tuka se izvadihte 1vite prono zvezdi be.....bati rekordiorite :smt120 se iskarahte......

03-14-2006, 23:34
ми на един купон бяхме и едно момиченце се съгласи да си направим групов.Първо я минаха 2-ма и си заминаха.останахме още трима, аз и единя ми френд започкахме да я чукаме кой където намери,а другия не можеше да му стане беше стеснителен горкичкия и си замина,май си направи една чекия преди това... не съм наясно че бях доста пийнал.Шибахме я до сутринта и аз бях на 2-рия етаж свърших три пъти и се прибрах,колегата е останал до сутринта с нея и и е дал парички поне да се прибере до тях,горката от тогава не съм я виждал и чух по късно че се омъжила
цепиш мрака Ангеле... ти си некъв зверски ебач ама си решил да се регнеш и да пишеш в тийн форум?1 Странно?
И просто във форума тренираш ръцете за вечерта?!
Мазен чекиджя! :-$

Wu-Tang
03-15-2006, 09:07
ами начи на едно копонче имаше бая изсшити момиченца нз с кво са бяха изсшили ама стана голямо шоу аз отидах с едната в другата стая по ебахме се малко зе че влезна една неина приятелка и зеха да се зелуват докъто я тупанех(били много добри приятелко делели си сичко) после се размениха и така апък после в другата стая двама та ми приятели тапаниха третата и аз се върнах при другите за по още един тек :twisted: апък после на другия ден единия ми беше расърден щото сме били 3-3 пък аз сам му бил зел момичето виновен ли сам че е дошла не мислите ли така

Стеснителната
03-15-2006, 13:42
ами начи на едно копонче имаше бая изсшити момиченца нз с кво са бяха изсшили ама стана голямо шоу аз отидах с едната в другата стая по ебахме се малко зе че влезна една неина приятелка и зеха да се зелуват докъто я тупанех(били много добри приятелко делели си сичко) после се размениха и така апък после в другата стая двама та ми приятели тапаниха третата и аз се върнах при другите за по още един тек :twisted: апък после на другия ден единия ми беше расърден щото сме били 3-3 пък аз сам му бил зел момичето виновен ли сам че е дошла не мислите ли така
Имената на тия момичета завършват на .jpg нали? :lol:

ch0c0late
03-15-2006, 14:41
Ami az sum praila prostotii...ne sa koi znae kvo.Ama predpo4itam da ne se raz4uva. ;)

03-15-2006, 15:36
ami az na edin kupon go napravih s dvama koito kazva che analniq seks ne e gotin jestoko luje!!!