PDA

View Full Version : Moderated: Как да действам, какво да му кажа, за да не стане



.........................
03-11-2006, 14:33
ot 10 meseca obicham edno momche purvo postoqno se vijdahme a posle sprqhme toi se otdelechi mn.ot men !skoro se vidqhme za purvi put ot 7 meseca mnogo mi se izradva !postoqno mu obesnqvah kolkko go obi4am vuzmojno li e zaradi tva da se odele4i ot men!pomognete mi!kajete sega kak da deistvam i kakvo da gmu kaja za da ne stane pak taka mnogo iskam da sum s nego no ne znam dali toi iska!kak da mu gokaja za da ne mu se natrapvam taka4eda sme zaedno!help me ](*,)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

piFka_LP
03-11-2006, 14:42
pogovori s nego popitai go za6to tuka se e otdale4il ot tebe i ne dopuskai pak su6titte gre6ki

priti_kiti
03-11-2006, 14:43
ami toi ako iska da ste zaedno sam 6te te potursi..no ti ne mu se natrapvai mn ami stoi taka na razstoqnie:) Moje bi toi se 4uvstva mnogo pritisnat a mom4etata ne obi4at tova i bqgat.Dai mu malko svobodno i kakto kazah ako toi re6i-6te ti se obadi:) uspex:)

the_green_man
03-11-2006, 14:57
ami toi ako iska da ste zaedno sam 6te te potursi..no ti ne mu se natrapvai mn ami stoi taka na razstoqnie:) Moje bi toi se 4uvstva mnogo pritisnat a mom4etata ne obi4at tova i bqgat.Dai mu malko svobodno i kakto kazah ako toi re6i-6te ti se obadi:) uspex:)

Mom4e sum i moga da ti kaja 4e priti_kiti e MNOGO prava 4e nie (pone az za drugite ne moga da garantiram 4e e taka) ne obi4ame da budem pritiskani :!: :!: :!: Az li4no mn se nujdaq ot svoboda i ponqkoga dori iskam da si stoq sam da si obmislqm ne6tata slu4ili se v posledno vreme i t.n. taka 4e go ostavi malko da pomisli dali iska da e s teb i ako iska 6te se vurne.