PDA

View Full Version : Тя се уплаши ... ами сега?



Vladdd
03-15-2006, 14:00
Преди няколко дни с приятелката ми, с която ходим от около 4тири месеца бяхме в тях и гледахме филм. От дума на дума спряхме да гледаме филма и така доста интимно се държахме и двамата. И друг път тя е правила жестове по който съм съдил, че евентуално е готова ... тя обаче до сега не е спала с момче. Проблема е, че тя се уплаши, разбирам я, все пак щеше да й е за първи път (тя ми сподели)! Проблемът ми сега е какво да направя. Разбира се няма да я насилвам, за сега оставям нещата така, но дали да поговоря с нея за това или просто да се държа сеедно нищо не е станало?

П.С. Забравих да допълня, че това не е просто момиче за мен, не е просто поредната бройка, тя е всичко за мен, обичкам я страшно много (поне до такава стемен, до каквато мога да обичам!) , по нейните думи и държание тя изпитва същото към мен..

TSecret
03-15-2006, 14:04
Spored men e dobre da pogovorite za da se izqsnite-koi e gotov i koi ne! taka niama daima skonfuzni situacii i vseki 6te znae jelanieto na drugiq!

Стеснителната
03-15-2006, 14:05
Насили я ама не много, просто явно сама няма да се реши ако ти не настоиш. Много по лесно ще и е на нея ти да я караш да го направи вместо тя самата да се кара. И това че я обичаш не означава че трябва да я галиш с перце, понякога трябва да нахалстваш и да и покажеш че и ти имаш нужди.

Siseetoo
03-15-2006, 14:09
От какво се е уплашила толкова много ??? :shock: Ти да не и опря пистолет в главата?
Поговори си с нея.. обясни й че всичко е напълно нормално :) Нито ще е първата нито последната :wink: Успех :)

ch0c0late
03-15-2006, 14:13
Ami ne e lo6o da pogovori6 s neq po vaprosa. No prosto q nakarai tq sama da go jelae!Vazbudi q... :smt008 Nakarai q da se 4uvatstva komfortno i sigurna.No ne burzai...deistvai bavno za da ne se doupla6i!I ako e gotova-vsi4ko 6te si doide na mqstoto. ;) Uspeh! :)

midnight...
03-15-2006, 14:18
щом се е изплашила, трябва да поговорите и да види че явно с теб няма от какво да има страх
не насилвай нещата и колкото и да мисля- тя трябва да ти има доверие

Wu-Tang
03-15-2006, 19:19
Говори и че ще си нежен да не се притеснява че всичо ще е наред отпусни я малко там с музика ала бала или там нещо такова и бъди малко първичен и тва е (под първичен имам предвид груб в омерени количества)ако се спече нещо спри защото се пак я "ОБИЧАШ"

PR
03-15-2006, 20:21
emm .. shtom si q obi4ash tova nqma da e problem da go obsudite... po si e kofti purviqt put... ama se pak se nqkoga she go napravish po ok sa otkokoto da stane posle kusno :) are i yspeh!!!

bibonka
03-15-2006, 21:24
Най-добре поговорете и си изясни от какво се е уплашила,кажи й,че няма да е поредната бройка,а че е всичко за тебе :)

aLakaZam
03-15-2006, 21:26
Поговори с нея.

soundreamer_f
03-16-2006, 05:53
Да съгласна съм - говори с нея.Явно тя иска,но нещо я плаши и ти трябва да я пшредразположиш,за да премахнеш страха й.

`Death`Whore`
03-16-2006, 07:22
Насаме сте, например у вас. Препоръчително е родители да няма. Уговорката е, че няма да правите секс. Ти я целуваш, галиш, лижеш - с една дума, я възбуждаш много. И то не си играеш с нея 5 минути, а повечко. Ако след половин час тя не поиска да И го вкараш, няма да я навиеш за секс скоро.

rowzz
03-16-2006, 07:25
Насили я ама не много, просто явно сама няма да се реши ако ти не настоиш. Много по лесно ще и е на нея ти да я караш да го направи вместо тя самата да се кара. И това че я обичаш не означава че трябва да я галиш с перце, понякога трябва да нахалстваш и да и покажеш че и ти имаш нужди.
е окей.. тфа е до голяма степен правилно но зависи от момичето и то много.. щото сяка е с различен характер и незнаеш точно тфоята как мисли относно тоя акт.. ако усещаш че може да я фкараш лесно оке нямаш проблеми.. ама ако не е такава не се пуска лесно и се опиташ да я фкараш просто тфа ше е една много голяма грешка и най малкото отношенията ви вече няма да са същите.. :)

gia_bs
03-16-2006, 08:42
Сега и моето ЕнтелигентнУ мнение :::
Значи..самия факт че сте заедно от толкова време и ти не си я насилил сам говори по себе си... А затова че се е уплашила...хм я повтори къде сте били? В ТЯХ! Ууууу нима искаш тя за първи път да го направи у тях на нейното легло....незнам как стоят нещата с родителите, но едва ли там е най подходящото място... Поговорете си, няма лошо...не сте малко време заедно, ще можете да си споделите... А всичко с времето си... ще добавиш малко повече любовна игра, ще намериш ПОДХОДЯЩОТО МЯСТО и..всичко ще си мине по реда....Айде обичайте се и ... когато всичко стане предпазни мерки - много моля!!!

vihrogon
03-16-2006, 11:27
mnogo mi e sme6no kato tragnete da kazvate na tezi godini ve4e obi4am te i tempodobni gluposti , 6toto na tozi etap vsi4ko e prehodno i pusneti sled opredeleno vreme interesna ti e o6te 3-4 meseca i ti omrazva ne samo na teb , a i na neq

MoRsKa_nimfa
03-16-2006, 12:07
naistina pogovorete,razberi ot kakvo se strahuva,pokaji i 4e tova za teb ne e nai vajnoto i 4e si gotov da 4akash dokato tq poiska za da vi e hubavo i na dvamata

VORTEX
03-17-2006, 10:50
predlagam da si pogovori6 s neq,taka 6te e nai dobre! osven tova ako slu4aino se okajete sami u vas ne se kolebai da si poigrae6 s neq,no mnogo vnimatelno da ne se stresne! i ne priburzvai s ni6to!!!

uspeh!!!

pOny
03-25-2006, 09:39
В днешни времена, най - големия проблем на днешните тийнове е да говорят , затова и форумите като този са пълни с хора.... ГОВОРЕТЕ СИ !

kaiv
03-25-2006, 13:39
spored men e hubavo da si pogovori6 s neq,bez da q nasilva6,za6toto momi4etata nai mnogo mrazat da sa nasilvani i taka 4e e nai dobriq na4in spored mene!!!!

^KaSiDi^
03-25-2006, 13:53
pogovori s neq za tva,koeto e stanalo,popitai q tq kakvo e ochakvala,popitai q kak bi iskala da stane i taka.sled kato ste vodili razgovor na taq tema,tq shte znae,che moje da ti ima doverie i shte e mn po-sigurna v teb,v neq i vav vas.aide uspeh:)

limmon4e_
03-25-2006, 19:57
:-k po govori s neq, no ne taka 4e da q nasilva6, za6toto ako go napravi6, 6te q otblysne6, a .... tova ne e cela. ne biva da i nastoqva6, za6toto 6te i q za 1-vi pat, a toi ne e ot nai-prekrasnite. ako stane, bez tq da e napalno sigurna, posle moje da q ..."otvrati6"... pone za izvestno vreme. trqbva da izdeben6 momnta.pak i... v dne6no vreme.. ne vs stava s razgovori, prosto badi nejen i... kakvoto trqbva 6te se slu4i po to4noto vreme :) ;)

tremal
03-25-2006, 22:54
Mi man 1 mnogo si pribqrzal s sexa 2. trqbva da si pogovorish s neq kolkoto i da e trudno i taka man .

Glezlata
03-26-2006, 15:37
Razgovora e nai-vajnoto v edna vruzka.Taka problemite se svejdat do minimalna stepen.GOVORETE! =D> obesni i ne6tata(ako i ti gi razbira6),popitai q ot kakvo se pritesnqva,a 6tom se obi4ate-vsi4ko 6te mine ok! :smt023

03-26-2006, 15:53
Trqbva da q predrazpolojish kum tova neshto vsqko momiche ili pone vsqko se strahuva ot purviq si put..Naprimer na men skoro mi beshe purviq put i neshtata se poluchiha taka spontanno che dori na razbrah koga veche ne sum devstvena..i az sushto se uplashih dori proronih nqkolko sulzi :oops: no posle osuznah che nqma nishto strashno i ot tova ne se umira.Rano ili kusno se sluchva na momichetata kakto i na momchetata de no momichetata se pritesnqvat poveche spored men:)Tq trqbva da e sigurna v teb i neshtata da stanat spontanno,zashtoto povecheto bolka pri purviq put e na psihicheska osnova>az i edna pr dori ne razbrahme koga sa ni otvorili i ne sme izpitali pochti nikakva bolka.. :)

03-26-2006, 16:01
mnogo mi e sme6no kato tragnete da kazvate na tezi godini ve4e obi4am te i tempodobni gluposti , 6toto na tozi etap vsi4ko e prehodno i pusneti sled opredeleno vreme interesna ti e o6te 3-4 meseca i ti omrazva ne samo na teb , a i na neq
mn qsno che moje da se obicha na taq vuzrast! :evil: dori i po malki..kak obichash roditelite si naprimer :!: :?: Razbira se tva e savsem razlichna obich i vseki q vazpriema po razlichen nachin!no moje da se chuvstva obich dori na tezi godini..a tva za pisvaneto..ti kvo si mislish che vashte ne sa si pisnali do smurt veche li i obichta odavna ne se e izparila..naprotiv milichak tazi obich postepenno preminava v silno priqtlestvo i privurzanost!A puk i gi svarzvat deca i mn dr neshta..no da ne se otklonqvam ot temata!