PDA

View Full Version : ami ako e skusan?



лилитоооо
03-15-2006, 16:23
zna4i-kypix si prezervativi minaliq mesec,i si gi durjax v protmoneto(lifesstyles).samo 4e se obiknovenno v ranicata,4antata mi e leka lydnica ( :oops: :oops: :oops: )ii protmoneto e izlojeno na kakvo li ne premqtane ,ma4kate i t.n...iskax da vi pitam kak da poznaq 4e prezervativa my e spykana opakovkata(poneje mn se trevoja sityaciite s protmoneto da ne sa povredili i prezervativite).moql vi mn se trevoja... :smt010

STFU
03-15-2006, 16:26
едва ли не се пукат и касат лесно :) аз сьм си слагал от големите презервативи на главата и не са скаса хаха :mrgreen:

лилитооо
03-15-2006, 16:28
:( ox v smisul,..tam da ne e izlqzal vuzdyxa(nqmam mn opit v tazi oblast)..sujelqvam za nevejestvotot si :cry:

STFU
03-15-2006, 16:30
то и аз имам некои в портомонето ама немам проблем пак ако толкоз та е баз купи си 1 кутиика и си ги драж :)

Wu-Tang
03-15-2006, 16:59
xaaxxaxa ами земи си нов презерватив е бахти закво си пуснал тая тема ние как да ти отговорим има само един начин да разбереш но резултата от теста идва сле 9 месеца :D

aLakaZam
03-15-2006, 21:33
Купувай качествени презервативи и те ще държат дълго...

California
03-15-2006, 21:35
А знаете ли, че презервативите не се съхраняват на прекалено тесни и топли места (като портфейли), защото се увреждат и така е много по-вероятно да се скъсат...?

soundreamer_f
03-16-2006, 06:25
Е,щом толкова се притесняваш най-добре си вземи нов!!! :!:

rowzz
03-16-2006, 07:42
една кутия качествени гуми е горе долу 3 лв. един як секс не се купува.. кфо му мислиш бе..

AiKeN
03-16-2006, 07:58
zemi si novi gumi i ne mu misli naprimer durex i tfa e

ivo_traktorista
03-16-2006, 08:13
Бе сичкото това е ОК, дето й казахте, обаче ако случайно стане изневиделица?! Аз имам един за всеки случай в портмонето, и тя има един също там... Правили сме го и без, така че не виждам какво му е, нека си има, аз имам Durex Extra Safe... и не се е късала опаковката, нито гумата ;)

California
03-16-2006, 12:57
Цената на презервативите не е гаранция за качество...
Нито пък марката... Вярно, аз не използват от 0,20 лв., но два пъти ми се е случвало да се къса презерватив единия беше DUREX, а другия Sportex... :-s

chestra_f
03-16-2006, 13:03
А знаете ли, че презервативите не се съхраняват на прекалено тесни и топли места (като портфейли), защото се увреждат и така е много по-вероятно да се скъсат...?

ch0c0late
03-16-2006, 13:55
Ami ogledai go...ama nqma garanciq,4e ako e skusan,6te moje6 da vidi6 dup4icata. Ina4e neznam drug na4in, pri koito da moje6 da go izpolzva6 posle. Abe vzemi si nov we! ;) I nego go priberi taka,4e da nqma6 pritesneniq posle.Misli! ;)

air_J
03-16-2006, 15:23
Абе, да ви ебем и разбирачите. Цената няма чак такова значение, всеки ще го потвърди. Вие дето твърдите, че само най-скъпите са най-хубави, само Дурекс ли позлвате? Ако е така, браво! Едно ебане ви излиза по над 1 лев, да ти ебем и ебането (да не говорим, че редовно за 1 ден отиват и трите капута). Дано вашите са притежатели на десетки левове, щото иначе ебане няма да видите с тая мания да си купувате все най-скъпите презервативи. А иначе, когато ми се налага да ги ползвам (слава Богу приятелката ми е на противозачатъчни и почти не ми се налага) ползвам "Спортекс", сините, със ябълката, но честно казано не мога кой знае колко да ги похваля - 3 пъти ми се късат вече (последния път беше вчера) и това определено ми лази по нервите. :-({|=

bulgarche
03-16-2006, 15:31
Дори и да се е спукала опаковката това не означава че и самият презерватив е повреден. Като го вземеш и натисни опаковката и виж дали..дали си има въздух в него..ако има..няма проблем

А и замисли се...трябва ли да се тровожиш толкова много, след като 1 презерватив ти е по левче? Купи си нови :smt006

Ангела_на_мрака
03-16-2006, 15:42
няма да се скъса споко.Нали е обвит в опаковка,а тази опаковка знаете че е здрава.Някой беше писал само да не са от 20-стотинки 4е това е като балонче от дъвка :wink: и умната

iWannaFeelYou
03-16-2006, 23:56
Добре, бе да го е*а...искам да ви питам пичове, и на пичките приятелите...толкоа ли са ви големи пишките че късате дурекс и лайфстайл...аз по принцип..ползвам дурекс..и тряя ви кажа че за 6 ГОДИНИ откак права секс...не ми са е случвало нито един път да ми се скъса гумата...пък и патката не ми е малка да кажеш, в смисал..доволна е такава..около 20 см..не мисля че е малка, че да не може да скъса един презерватив..и със темпо си угаждам..и все пак..как става тоя финт при вас па при мене не става :)

WindWaker
03-17-2006, 00:09
i az sym na sy6toto mnenie kat predniq post s edinstvenata razlika 4e vednaj otvorih edna kutiika ot tynkite durex i vytre i trite bqha skusani ... ama proverqvam az, ne stana fal :)

kaka^Rala
03-17-2006, 01:05
досега само 2 пъти съм използвала презервативи по време на секс.и то бяха на партниора ми. единия път защото го направих с напълно непознат (и до ден днешен не му помня името) а другия път защото и двамата със сегашния ми приятел се бяхме напили много и аз предпочетох да го направим със.
ние си имаме 3 презерватива който си ги държим за спешни случеи в шкафчето до леглото. там не мисля че може да им стане нещо.
а колкото до протмонетата... нямам си на представа. зависи каде точно за сложени. дали по навътре или по навън. но предполагам че няма какво да им стане. а и да им има нещо, няма никакво по голямо удоволствие от това да правиш секс без презерватив. обаче трябва да имаш доверие в човека с който го правиш и да внимаваш и ти толкова колкото и той!

California
03-17-2006, 11:53
Добре, бе да го е*а...искам да ви питам пичове, и на пичките приятелите...толкоа ли са ви големи пишките че късате дурекс и лайфстайл...
Дали ще се скъса презерватива или не не зависи от големината на пишката ти! :mrgreen:

VORTEX
03-17-2006, 12:04
edno vreme si noseh prezervativi v portponeto i sled tova si gi polzvah i ni6to ne se slu4i taka 4e spoko pi4!!

03-17-2006, 13:03
edno vreme si noseh prezervativi v portponeto i sled tova si gi polzvah i ni6to ne se slu4i taka 4e spoko pi4!!
ахха абе хора аз съм момиче бе :mrgreen: ! мерси вече съм по спокойна ! :smt008

VORTEX
03-17-2006, 14:43
edno vreme si noseh prezervativi v portponeto i sled tova si gi polzvah i ni6to ne se slu4i taka 4e spoko pi4!!
ахха абе хора аз съм момиче бе :mrgreen: ! мерси вече съм по спокойна ! :smt008

dobre de sorry! 4e ot kude da znam kakvo si nali si gost? a i kakvo iska6 da ti kaja spoko pi4ke li? moje da se zasegne6! znam li? vse pak radvam se 4e ti pomognah!!!