PDA

View Full Version : angliiski



raperka
03-26-2006, 19:00
trqbva mi ideq za referat po angliiski temata trqbva da e svurzana s velikobritaniq ili usa i da ne e prekaleno obshirna(ne stava za voini, ili primerno za tragediqta ot 11 septemvri) trqbva da e neshto hem interesno hem v 2-3 lista pe4atno da se subere .. imate li idei ili slu4aino da znaete nqkakvi saitove koito da mi pomognat :?: blagodarq predvaritelno :)

Savina612
03-26-2006, 19:14
trqbva mi ideq za referat po angliiski temata trqbva da e svurzana s velikobritaniq ili usa i da ne e prekaleno obshirna(ne stava za voini, ili primerno za tragediqta ot 11 septemvri) trqbva da e neshto hem interesno hem v 2-3 lista pe4atno da se subere .. imate li idei ili slu4aino da znaete nqkakvi saitove koito da mi pomognat :?: blagodarq predvaritelno :)et ti edin ang sait www.teenproblem.com ima ne6a

love_delight
03-29-2006, 21:58
Защо не разкажеш за традиционни празници? Деня на благодарността, типичната коледна сутрин; начин на живот, взаивоотношения..Може и някаква статистика да дадеш или примерно да посочиш някакъв безумен рекорд направен от американец..
Това са само груби идеи :oops:

teenkopele
03-29-2006, 22:20
Може би ще е интересно ако разкажеш за празниците и традициите на хората.
Да напишеш и нещо за начина им на живот също би било интересно. :)
Успех. :wink: